نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

گروهک منافقین تلاش می کند خود را همنشین گروههای تندرو و افراطی ای قرار دهد که مخالف گفتگو و ایجاد فضای تعامل با ایران هستند. در این راستا به همان روش سابق و متداول یعنی پرداخت پول و رشوه متوسل می شود. این امر در برخی موارد برغم تشابه ظاهری ای که میان خواسته ها وجود دارد با مخالفتهای شدیدی روبرو شده از جمله موارد می توان به بازگرداندن کمک مالی یکی از حامیان گروهک مجاهدین خلق، توسط «لیندسی گراهام» اشاره کرد.

لیندسی گراهام

سناتور آمریکایی کمک مالی فرقه تروریستی مجاهدین را پس داد

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم- پایگاه خبری آمریکایی «پولیتیکو» در گزارشی به قلم «آستین رایت» نوشت سناتور «لیندسی گراهام» اعانه انتخاباتی هدیه شده توسط یکی از طرفداران مجاهدین خلق را برگرداند.

گروهک منافقین تلاش می کند خود را همنشین گروههای تندرو و افراطی ای قرار دهد که مخالف گفتگو و ایجاد فضای تعامل با ایران هستند. در این راستا به همان روش سابق و متداول یعنی پرداخت پول و رشوه متوسل می شود. این امر در برخی موارد برغم تشابه ظاهری ای که میان خواسته ها وجود دارد با مخالفتهای شدیدی روبرو شده از جمله موارد می توان به بازگرداندن کمک مالی یکی از حامیان گروهک مجاهدین خلق، توسط «لیندسی گراهام» اشاره کرد؛ موضوعی که نشان دهنده چهره منفور این فرقه تروریستی نزد افکار عمومی است طوریکه حتی سناتورهای تندرو امریکایی نیز واکنشهای منفی ای را برای روابط با این فرقه از خود نشان داده اند.
 «مسعود ابوعلی» در ماه اوت، 2600 دلار به کمپین انتخاباتی سناتور لیندسی گراهام کمک مالی هدیه کرده بود. یک ماه بعد، این آمریکایی ایرانی تبار این مبلغ را با یادداشتی مختصر با این مضمون که کمپین انتخاباتی سناتور گراهام با روابطی که شما با مجاهدین خلق دارید «معذب» بوده و این کمک را بر می گرداند، دریافت کرد.
مسعود ابوعلی مهندس 56 ساله ای است که 30 سال مقیم امریکا بوده و تابعیت امریکایی دارد. وی خود را حامی مجاهدین خلق می داند. او دلیل حمایت خود را از سناتورهای تندرو جمهوری خواه کارولینای جنوبی موضع سرسختانه انها در برابر دولت ایران برمی شمارد و مخالف سازش و گفتگو است.
حمایت گراهام از وضع تحریم های سخت تر علیه ایران باعث جلب توجه تعدادی از اعضای مجاهدین خلق از وی شده است. اما وی کمک های مالی اهدا شده توسط دو نفر دیگر را نیز که پیشتر نامه به  هیلاری کلینتون را برای حذف این گروه از فهرست سازمان های تروریستی امضا کرده بودند، برگردانده بود. به گفته سخنگوی سناتور گراهام کمک های تعدادی دیگر نیز که در وب سایت ها از مجاهدین خلق حمایت کرده بودند به همین ترتیب برگردانده شد. این کار با دقت بسیاری انجام شد چرا که کمپین انتخاباتی با چنین کمک هایی معذب بود.
آقای گراهام در مجموع 44 هزار و 825 دلار را به 24 نفر برگرداند که بیشتر این برگشت ها به خاطر ارتباطات کمک کنندگان بود.
ابوعلی در اوایل امسال به دو تندرو جنگ طلب دیگر نیز کمک کرده بود. وی 2600 دلار به سناتور رابرت منندز، رئیس کمیته روابط خارجی سنا و 1000 دلار هم به ایلینا رز لتینن از اعضای ارشد کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان اهدا کرد. هیچ کدام از این دو نفر کمک ها را برنگردانده و حتی به سوالاتی در خصوص اینکه آیا از دریافت پول از یک حامی مجاهدین خلق نگران نیستند، پاسخ ندادند.

26 آبان 1392

طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: لیندسی گراهام، فرقه تروریستی مجاهدین، حامیان رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی