نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

بر اساس اطلاعات دریافتی سایت خبری الدیار، این گروه شکست خورده این بار در خدمت به منافع رژیم صهیونیستی برای به شکست کشاندن مذاکرات هسته ای قصد دارد ادعاهای واهی و بی اساس را در خصوص فعالیت های هسته ای ایران مطرح سازد. مجاهدین در صدد هستند مدارک ساختگی و دروغین خود را در خصوص بحث هسته ای ایران، رسانه ای کنند تا شاید با این شیوه به مذاکرات ژنو که به گفته صاحبنظران در آستانه نتیجه گیری است، لطمه وارد سازند.

خدمت ناکام مجاهدین به رژیم صهیونیستی برای شکست مذاکرات ژنو

بر اساس اطلاعات دریافتی سایت خبری الدیار، این گروه شکست خورده این بار در خدمت به منافع رژیم صهیونیستی برای به شکست کشاندن مذاکرات هسته ای قصد دارد ادعاهای واهی و بی اساس را در خصوص فعالیت های هسته ای ایران مطرح سازد.

در آستانه برگزاری سومین مرحله از دور جدید مذاکرات جمهوری اسلامی ایران با گروه 1+5 در خصوص پرونده هسته ای در ژنو،حاشیه سازی های گروه مجاهدین که در گذشته سابقه خدمت به صدام برای بمباران مردم بی گناه ایران و جنایات بی شماری را در کارنامه خود دارد، این بار برای ناکام ساختن این مذاکرات در حال شکل گیری است.
بر اساس اطلاعات دریافتی سایت خبری الدیار، این گروه شکست خورده این بار در خدمت به منافع رژیم صهیونیستی برای به شکست کشاندن مذاکرات هسته ای قصد دارد ادعاهای واهی و بی اساس را در خصوص فعالیت های هسته ای ایران مطرح سازد.

این سایت می افزاید: مجاهدین در صدد هستند مدارک ساختگی و دروغین خود را در خصوص بحث هسته ای ایران، رسانه ای کنند تا شاید با این شیوه به مذاکرات ژنو که به گفته صاحبنظران در آستانه نتیجه گیری است، لطمه وارد سازند.

بر اساس این گزارش، پیش از این نیز عوامل این گروه در هماهنگی آشکار با رژیم صهیونیستی، ادعاهای دروغینی را در خصوص تلاش ایران برای دستیابی به سلاح های هسته ای مطرح کرده بودند.

تا کنون هیچیک از این ادعاها به تایید رسمی هیچ نهاد بین المللی نرسیده است، اما فقط به عنوان دستاویزی برای فرافکنی علیه جمهوری اسلامی ایران در رسانه های غربی و رژیم صهیونیستی در خدمت به دشمنان مردم ایران مورد استفاده قرار گرفته است.

ناخشنودی رژیم صهیونیستی در هفته های اخیر از دستیابی مذاکرات ژنو به تفاهمی محدود،

عامل اصلی به خدمت گرفتن گروه مجاهدین در دروغ پردازی جدید توسط رژیم صهیونیستی تلقی می شود.

بسیاری از عوامل و سرکردگان گروه مجاهدین در سرزمین های اشغالی بسر می برند و روزگار خود را با جیره خواری از رژیم صهیونیستی طی می کنند.

این گروه همچنین از برخی از حکومت های مرتجع عربی ارتزاق می کند و به نظر می رسد نگرانی این رژیم های عربی از تفاهم هسته ای ایران با 1+5 عامل موثری در دروغ سازی های جدید این گروه باشد.
ایران دیدبان
......................
۱۳۹۲/۸/۲۷ طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده،  اسراییل، مجاهدین، 
برچسب ها: مجاهدین اسراییل، مذاکرات ژنو،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی