نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 30 آبان 1392
مراسمی در روز شنبه ۱۶ نوامبر ۲۰۱۳ با حضور شخصیت های عراقی در دانشگاه بغداد با عنوان “عراق جدید (اشرف سابق) و جنایات سازمان مجاهدین خلق (فرقه رجوی)” تشکیل شد. این مراسم با حضور رؤسای عشایر و شخصیتهای عراقی برگزار گردید. آقای موفق الربیعی مشاور سابق امنیت ملی نخست وزیر عراق و دیگر سخنرانان این جلسه به تشریح جنایات فرقه رجوی علیه ملت عراق پرداختند.

برگزاری همایش جنایات فرقه رجوی در بغداد
2013/11/20 by Iran Interlink

برگزاری همایش جنایات فرقه رجوی در بغداد – سازمان “عدالت برای دفاع از قربانیان عراق”


بنیاد خانواده سحر، بغداد، بیستم نوامبر ۲۰۱۳:

برگزاری همایش جنایات فرقه رجوی در بغداد

برگزاری همایش جنایات فرقه رجوی در بغداد
 
بنیاد خانواده سحر، بغداد، بیستم نوامبر ۲۰۱۳

 
مراسمی در روز شنبه ۱۶ نوامبر ۲۰۱۳ با حضور شخصیت های عراقی در دانشگاه بغداد با عنوان “عراق جدید (اشرف سابق) و جنایات سازمان مجاهدین خلق (فرقه رجوی)” تشکیل شد. این مراسم با حضور رؤسای عشایر و شخصیتهای عراقی برگزار گردید. آقای موفق الربیعی مشاور سابق امنیت ملی نخست وزیر عراق و دیگر سخنرانان این جلسه به تشریح جنایات فرقه رجوی علیه ملت عراق پرداختند.
 
این جلسه از نظر سیاسی برد بسیار خوبی در میان مخاطبان داشت. سخنان سخنرانان تماما مستند به مدارک قانونی و شهادت تعداد کثیری از قربانیان فرقه رجوی در عراق و همچنین جمع بسیاری از جداشدگان این فرقه و خانواده های آنان بود. تعدادی از اصحاب رسانه ها هم در این جلسه شرکت داشته و به تهیه گزارش و عکس پرداختند.
 
علاوه بر آقای موفق الربیعی، آقای نافع عیسی و جناب آقای موسوی و تعدادی از نمایندگان مجلس عراق و چند تن از دانشگاهیان و شعرا و ادیبان عراقی به ایراد سخنرانی و قرائت ابیاتی مبادرت ورزیدند. تمامی سخنرانان بر این نکته حیاتی تأکید داشتند که افشای جنایات سازمان مجاهدین خلق به رهبری مسعود رجوی اقدامی بسیار ضروری در جهت حفظ منافع امنیت ملی عراق و همچنین برقراری صلح و دوستی در داخل این کشور است.
 
جالب توجه است که قبل از تشکیل این جلسه، شورای ملی مقاومت (ویترین غربی پسند سازمان مجاهدین خلق در فرانسه) واکنش تندی نسبت به این تشکیل آن نشان داد و پیشاپیش تمامی شرکت کنندگان در آنرا عاملین وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران معرفی نمود.
 
در این جلسه حدود ۵۰۰ نفر شرکت داشتند که شامل شیوخ عشایر، خانواده های داغدار، دانشجویان استان های مختلف عراق، و تعدادی از جداشدگان فرقه رجوی میگردید. در حاشیه این مراسم نمایشگاه عکسی مربوط به جنایات فرقه رجوی علیه مردم ایران و مردم عراق و اعضای خود سازمان و همچنین تصاویری مربوط به همکاری نزدیک رجوی و صدام حسین به نمایش درآمد که مورد استقبال فراوان شرکت کنندگان قرار گرفت.
 
بنیاد خانواده سحر – بغداد
 
 
 
کنفرانس عراق جدید و جنایت های سازمان تروریستی خلق:
 
دیدار هیئتی از “انجمن بین المللی جوانان” با رئیس سازمان “عدالت برای دفاع از قربانیان عراق”
 
بنیاد خانواده سحر، بغداد، بیستم نوامبر ۲۰۱۳

خبرگزاری “العراق المرکزیه”
 
در آستانه برگزاری کنفرانس “عراق جدید و جنایت های سازمان تروریستی خلق” که سازمان “عدالت برای دفاع از قربانیان عراق” در سالن شهید حکیم دانشگاه بغداد آن را برگزار کرد، هیئتی از “انجمن بین المللی جوانان” با دکتر “نافع الاماره” رئیس کمیته اجرایی کنفرانس بحث و تبادل نظر کردند. در این دیدار دو طرف پیرامون آخرین وضعیت و اخبار این کنفرانس و نقش جوانان در برگزاری این گونه مناسبت ها، گفتگو کردند. کنفرانس هایی از این قبیل که در آن به جنایت های سازمان تروریستی خلق و دیگر سازمان های جنایتکار که خون ملت عراق را پایمال کرده اند، پرداخته می شود.
 
در همین راستا دکتر “نافع الاماره” از نقش جوانان عراقی در فعالیت های مختلف اجتماعی و سیاسی این کشور تقدیر به عمل آورد.
 
در میان افراد شرکت کننده در این دیدار که ضمن هیئت “انجمن بین المللی جوانان” بودند، استاد “ابراهیم السراج” ، استاد “محمد الموسوی” ، استاد “فاروق المهداوی” ، استاد “قصی الدراجی” و استاد “محمد الربیعی” حضور داشتند.
 ..................................
نوید رهایی

30 آبان 1392

 طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  عراق ستیزی،  قربانیان خشونت و ترور ، 
برچسب ها: همایش جنایات فرقه رجوی، کنفرانس عراق جدید، نافع عیسی، موفق الربیعی، قربانیان عراق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی