نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 30 آبان 1392
خبرگزاری های معتبر جهانی خود نیز با زبان بی زبانی معترف هستند که منافقین و ادعاهای آنها ارزش پوشش خبری مستقل ندارد اما آن چه که در این میان باید مورد توجه قرار گیرد تقسیم کاری است که در جبهه غرب در مقابل ایران شکل گرفته است.


دوشنبه (27 آبان ماه) مهدی ابریشمچی مسئول کمیسیون به اصطلاح صلح شورای ملی مقاومت وابسته به فرقه منافقین مدعی افشاگری جدیدی از فعالیت های هسته ای نظام جمهوری اسلامی شد.

پس از این اتفاق، بلافاصله خبرگزاری های فرانسه، رویترز، آسوشیتدپرس و رسانه های خبری وابسته به رژیم صهیونیستی همچون هاآرتص، جروزالم پوست و همچنین برخی سایت های خبری وابسته به عربستان سعودی همچون العربیه با آب و تاب فراوان خبر این کنفرانس خبری ابریشمچی را که در آن وی ادعاهای جدید گروهک منافقین را مطرح کرده بود منعکس کردند.

اما نکته ای که در این میان بسیار مورد غفلت قرار گرفت این بود که همه خبر گزاری ها و سایت های خبری منطقه ای و جهانی اخبار مربوط به کنفرانس مطبوعاتی ابریشمچی مزدور منافقین در مورد این به اصطلاح افشاگری را از منبع خبری وابسته به گروهک منافقین و با همان ادبیات و سبک و سیاق تنظیم خبر و گزارش که مختص خود منافقین است نقل کردند ظاهرا همه خبر را از سایت منافقین کپی-پیست کرده بودند. در واقع صورت دیگر این مسئله آن است که هیچ یک از این خبرگزاری های معتبر خبرنگار به کنفرانس خبری منافقین نفرستاده بودند تا اخبار مربوط به این افشاگری!؟ را خود مستقیما و از زبان خبرنگار خود منعکس کنند.

 در واقع خبرگزاری های معتبر جهانی خود نیز با زبان بی زبانی معترف هستند که منافقین و ادعاهای آنها ارزش پوشش خبری مستقل ندارد اما آن چه که در این میان باید مورد توجه قرار گیرد تقسیم کاری است که در جبهه غرب در مقابل جمهوری اسلامی ایران شکل گرفته است.

در آستانه مذاکرات، اولاند رئیس جمهور فرانسه و میزبان سرکردگان تروریست منافقین به سرزمین های اشغالی سفر می کند تا آخرین هماهنگی ها را با نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی انجام دهد، جان کری در سفر به کشورهای عربی منطقه خاورمیانه به آنها اطمینان می دهد که آمریکا در کنارشان و در مقابل ایران خواهد ایستاد، منافقین کنفرانس خبری برگزار می کنند و به زعم خود از پنهانکاری جدید نظام اسلامی سخن می گویند و خبرگزاری های غربی-عربی و عبری یک صدا و به طور هماهنگ این افشاگری را انعکاس می دهند.

تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان قطعا در این میان باید برای این راهبرد هماهنگ جبهه غرب راهکار مناسب اتخاذ کند و در این میان و صرفا به عنوان یک پیشنهاد و در طول مذاکرات می تواند  اسناد حمایت کشورهای غربی عضو گروه1+5 را از گروهک جنایت پیشه منافقین روی میز مذاکره بگذارد.

بولتن نیوز
.................
30 آبان 1392
طبقه بندی: آرشیو 92 ،  پرونده،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: منافقین، مجاهدین، مقاومت،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی