نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

یک گروه پوششی وابسته به منافقین به نام " جمعیت دفاع از حقوق ملی عراق " با ادعایی مضحک که توسط سایت بعثی العراق للجمیع منتشر شد، اعلام کرد: سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد به یکی از فعالان حقوق بشری عراقی که علیه این گروهک فعالیت می کند گز و پسته رشوه داده است.


تاجر پسته
فاز خشکبار  شروع شد

منافقین برای اثبات ادعای خود دست به دامن گز و پسته شدند!      

به گزارش سرویس بین الملل پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده ۱۷۰۰۰ شهید ترور)، یک گروه پوششی وابسته به منافقین به نام " جمعیت دفاع از حقوق ملی عراق " با ادعایی مضحک که توسط سایت بعثی العراق للجمیع منتشر شد، اعلام کرد: سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد به یکی از فعالان حقوق بشری عراقی که علیه این گروهک فعالیت می کند گز و پسته رشوه داده است.

این گروه پوششی در ادامه ادعای خود که ناشی از روحیه خلاق گروهک منافقین در خیال پردازی دارد نوشت: نافع عیسی فعال عراقی ضد منافقین در سال ۲۰۱۰ با سفیر ایران در بغداد دیدار کرد و سفیر نیز در مقابل خدماتی که این شخص به نظام جمهوری اسلامی تقدیم کرده است مقدار فراوانی گز و پسته به وی داده است !

این ادعا و ادبیات طنزگونه گروهک نفاق برای نخستین بار نیست که مطرح می شود. چندی قبل صافی الیاسری یکی از نویسنده های بعثی هوادار منافقین در ادعایی برای اثبات وابستگی یکی از شخصیت های عراقی مخالف منافقین به ایران، خوردن چلوکباب و فسنجان و شنیدن نوحه های مذهبی یکی از مداحان معروف عراقی توسط وی را دلیلی بر ادعای خود دانسته بود.
 
 بنیاد هابیلیان    

1392/09/01طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  آرشیو 92 ،  ایران ستیزی، 
برچسب ها: گز و پسته، منافقین، عراق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی