نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

قرار این بود که رهبری این جریان همچون انقلابیون تاریخ در مرکز تمام دردها و رنجهای این نسل قرار بگیرد نه این که در بغرنج ترین شرایط آنچنان مفقود الاثر شود که ده سال بعد هم سرویسهای اطلاعاتی کشورهای جهان جای خود دارد هیچ جن گیر و رمال و فالگیری هم نتواند اثری از او بیابد …

آقای عادل اعظمی

مسعود رجوی! تبری جستن اسماعیل وفا و دیگران از اندیشه فاسد و اعمال جنایتکارانه تو خیانت نیست

عادل اعظمی، بیست و یکم نوامبر ۲۰۱۳:

نامه ای از آقای اسماعیل وفا در یکی از سایتهای مجاهدین خواندم که البته مربوط بود به ۲۷ سال پیش، یعنی سال ۶۴ و آغاز انقلاب باصطلاح ایدئولوژیک که برایم قابل تامل بود.
 
اول بگویم که من قصد دفاع از کسی را ندارم و اصلا در توان من نیست و اگر نیاز باشد جواب داده می شود و دیگر این که گویا نامه بروز تری از ایشان نداشتند که سراغ آثار باستانی رفته اند. اگر چه اگر هم داشتند از اصل موضوع چیزی عوض نمی شد. از آنجا که یقین دارم هیچ حرکتی و مخصوصا انتشار نامه ای در این سطح بی اذن خداوندگار این فرقه انجام نمی گیرد و باقی دست اندرکاران و سر دبیر نشریه و سایت و شورا و خود مریم مترسکی بیش نیستند، مخاطب من هم در این مختصر خود مسعود است ولا غیر.
 
هدف از انتشار این نامه، یعنی نامه آقای اسماعیل وفا و نامه های دیگر جدا شده ها هر چه که باشد از دید من از یک طرف بیانگر تغییر و ترقی اندیشه و نحوه نگرش است با استفاده از تنها مشعل جاودان انسان یعنی خرد و دانش بشری که توانسته اند اینچنین تاریکی های مخوف و تو در توی ایدئولوژیکی را در نوردند و تار عنکبوت تنیده شده با انواع و اقسام بندهای مذهبی و خرافی و سنتی و انقلابی گری را در هم بپیچند و راهی به بیرون و دنیای آزاد باز کنند و از طرف دیگر عمق دجالیت و دغلبازی شخص رجوی را به نمایش می گذارد که چگونه احساسات پاک انسانی را به بازی گرفت تا اهداف کثیف خود را عملی کند.
 
باز از اوج حقه بازی و فریبکاری راس این دستگاه و تشکیلات بود که روز سی خرداد را برای آن ازدواج انتخاب کردند تا ذهن همه را گل بگیرند و تا این که در بین اعضاء کسی به ایدئولوژیک بودن آن تردیدی به خود راه ندهد. آخر چگونه ممکن بود عقدی که در خون منعقد شده به همخوابگی راه ببرد؟ تا جایی که اصلی ترین و زخمی ترین طرف در این ماجرا که مهدی ابریشمچی بود را وا داشت که در روز “بله برون” با هلهله و کف در صف جلو بیاستد و هورا بکشد !… و هنوز که هنوز است با این همه حقایق و افشاگری ها ایشان در خواب ایدئولوژیک خرناسه می کشند.
 
باری … حال که زحمت کشیده اید و در آرشیو نامه اسماعیل وفا را پیدا کرده اید کمی عقب تر تشریف ببرید. پنج شش سال عقب تر. و نگاهی هم به شماره های آن سالها بیاندازید. شماره هایی مانند شماره ۳۶ و تیتر درشت “ویتنامی دیگر برای آمریکا بسازیم” و یا شماره ۱۰ با تیتر درشت تر “شور ضد امپریالیستی خلق قهرمان ایران خروشان تر باد”
 
و باز نگاهی هم از بیرون به حال و روز کنونی خودتان بیاندازید که به چه خفتی دچار شده اید. که چگونه این روز ها برای یک تکه استخوان و ذره ای توجه و محبت، بیرون در حیاط همان امپریالیسم سگ دو می زنید … اگر تغییر در نگرش و به چالش کشیدن یک ایدئولوری فاسد خیانت است، پس این سقوط آزاد به منجلاب خود را چه می نامید؟
 
در آن زمان که آن نامه ها نوشته شد این همه خیانت و دروغ قرار نبود… قرار نبود جزئیات اطلاعات همان خلق قهرمان را با دینار معاوضه کنید … آن روز قرارمان این بود که نه بخرید و نه بفروشید … آن روز قرار نبود در سخت ترین شرایط منطقه ای بگریزید و به امن فرنگ پناه ببرید و ما را در زیر سهمگین ترین بمباران تاریخ به حال خود رها کنید …
 
آری همیشه غایب صحنه های درد!
 
قرار این بود که رهبری این جریان همچون انقلابیون تاریخ در مرکز تمام دردها و رنجهای این نسل قرار بگیرد نه این که در بغرنج ترین شرایط آنچنان مفقود الاثر شود که ده سال بعد هم سرویسهای اطلاعاتی کشورهای جهان جای خود دارد هیچ جن گیر و رمال و فالگیری هم نتواند اثری از او بیابد … آن روز قرارمان این نبود که در سخت ترین شرایط معیشتی همان خلق قهرمان که در زیر فشار سنگین فقر و گرانی و تورم و تحریم کمر خم کرده اند، تو بر طبل جنگ بکوبی و علیه خلق قهرمان پرچمدار فشار و تحریم هر چه بیشتر بشوی …
 
آری … قرار بود آن انقلاب ایدئولوژیک باشد و به همبستری راه نبرد و بد تر از آن قرار نبود به بهانه “آب بندی خواهران” تک به تک شورای رهبری را برهنه کنی و برقصانی و به اتاق خواب خود بکشی. ای تف بر تو باد … تف بر تو باد که آن همه اعتماد نثارت شد و تو اینگونه تمامی تاریخ یک نسل را به لجن کشیدی … ای تف بر تو باد.
 ایران اینترلینک
92/09/02
....................................

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی

ارسال به : فیس بوك

لینک دریافت نوبد رهایی روی موبایل

http://nasimerahaee.mihanblog.com/post/1753

طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده،  نجات یافتگان،  آقای عادل اعظمی، 
برچسب ها: عادل اعظمی، مسعود رجوی، اندیشه فاد رجوی، انقلاب ایدئولوژیک،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی