نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

ما امضا کنندگان این بیانیه ادامه ی اعتصاب غذای اجباری و بی فایده ی اعضای مجاهدین خلق در کمپ لیبرتی را به شدت محکوم نموده و مریم و مسعود رجوی را مسئول حفظ جان اعضای گرفتار در عراق می دانیم.از فعالین سیاسی و مردم ایران هم می خواهیم که با محکوم نمودن این عملِ سران مجاهدین، آنان بویژه مسعود و مریم رجوی را مورد این پرسش قرار دهند که چرا خود دست به اعتصاب غذا نمی زنند.2013/11/23 by Iran Interlink

بیانیه ی جمعی از اعضای پیشین مجاهدین خلق در محکومیت ممنوعیت غذا در کمپ لیبرتی
کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، بیست و سوم نوامبر ۲۰۱۳رجوی

چرا مریم رجوی وشوهر فراری اش اعتصاب غذا نمی کنند؟

 
بیانیه ی جمعی از اعضای پیشین مجاهدین
 
ما امضا کنندگان این بیانیه ادامه ی اعتصاب غذای اجباری و بی فایده ی اعضای مجاهدین خلق در کمپ لیبرتی را به شدت محکوم نموده و مریم و مسعود رجوی را مسئول حفظ جان اعضای گرفتار در عراق می دانیم.
 
با توجه به سابقه ی حضور ما در تشکیلات مجاهدین اعم از داخل و خارج از ایران، همچنین حضور در عراق و حضور در سطوح مختلف تشکیلاتی مجاهدین ما می دانیم، مطلع هستیم و تجربه کرده ایم که در تشکیلات مجاهدین هیچ تحرک و فعالیتی بدون دستور از بالا و رهبری سازمان انجام نمی شود. در واقع در تمام امور سیاسی و تبلیغاتی از جمله خودسوزی های سازمانیافته و خودکشی از طریق اعتصاب غذا خطوطی هستند که سوی رهبری به تشکیلات ابلاغ می شود و اعضا موظف به اجرای آنها هستند.
 
لذا این مطلب که مریم رجوی و دستگاه تبلیغاتی او وانمود می کنند این اعتصاب غذا داوطلبانه بوده و افراد به تصمیم خود درحال اجرای آن هستند دروغ بی ارزشی است. در خوشبینانه ترین حالت و با گوش دادن به اظهاراتِ شعار گونه و عاری از شعورِ کسانی که وادار به این اعتصاب غذا شده اند بخوبی می توان دریافت که این افراد در فضایی بشدت مسموم قرار داده شده اند که بی خبری از دنیا یکی از ویژگی های بارز آن است.
 
با درنظر گرفتن موارد فوق، ما اعضای سابق تشکیلات مجاهدین خلق، ضمن محکوم نمودن این نمایش چندش آور مبنی بر قربانی نمودن اعضا به منظور دستیابی به اهداف تشکیلاتی، تاکید می کنیم که این اعتصاب غذای فرمایشی مصداق بارز نقض حقوق بشر است. از این روی تاکید داریم مسئولیت هر اتفاقی اعم از بیماری و مرگ اعضای مجاهدین در کمپ لیبرتی، مستقیما و در درجه نخست بر عهده شخص مسعود رجوی و سران سازمان مجاهدین در کمپ لیبرتی در عراق و نیز در فرانسه بویژه مریم رجوی است که ارکستر مرگ را رهبری می کنند.
 
از دولت های عراق و فرانسه می خواهیم که با اجرای موازین حقوقی و پیگرد قضایی مسئولین مجاهدین، جلوی نیت شوم آنان برای بکشتن دادن اعضای رده پایین و هلهله بر گور آنان را بگیرند.
 
از فعالین سیاسی و مردم ایران هم می خواهیم که با محکوم نمودن این عملِ سران مجاهدین، آنان بویژه مسعود و مریم رجوی را مورد این پرسش قرار دهند که چرا خود دست به اعتصاب غذا نمی زنند.
 
برخی از اسامی به درخواست امضا کنندگان نام مستعار است.

عادل اعظمی
 
آرون ایرانی
 
شیرزاد جلیلی
 
حسن خلج
 
علی خاتمی
 
مسعود خدابنده
 
آن خدابنده
 
قربانعلی حسین نژاد
 
مسعود جابانی
 
غلام رضا شیر دم
 
آرش صامتی پور
 
حامد صرافپور
 
بهزاد علیشاهی
 
پرویز. ف
 
زهرا قربانی
 
محمد کرمی
 
زهرا معینی
 ...............................
1392/09/04طبقه بندی: آرشیو 92 ،  نجات یافتگان،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: بیانیه جداشدگان، اعتصاب غذا، لیبرتب،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی