نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

رجوی برای سرپوش گذاشتن بر شکست هایش در پی ایجاد فاجعه ای دیگر است. از شخصیتهای مستقل سیاسی و حقوق بشری و ایرانیان با وجدان خواهش می کنم با اعتراض به روشهای غیر انسانی سران فرقه رجوی مانع بوجود آمدن یک فاجعه انسانی توسط رجوی شوند مطمئن باشید اسیران فرقه رجوی این روزها بیشتر از هر کسی به کمک نیاز دارند ...

لیبرتی

اعضاء مریض فرقه در دام جدید رجوی


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «مجاهدین»، در این باره محمد رزاقی از نجات یافتگان فرقه تروریستی منافقین در وبلاگ خود نوشت:

امروز در سایت فرقه مافیایی رجوی خبر هشتاد و پنجمین روز اعتصاب غذا همراه با عکسهای اعضاء اسیر در چنگال رجوی درج شده بود و بنا به گفته قصابان و شکنجه گران رجوی که خود را پزشک می نامند ولی در حقیقت همین پزشک نماها در قتل و شکنجه و عدم رسیدگی به اعضاء فرقه همدست رجوی هستند ادعا کرده اند که:

«بر اساس گزارش پزشکان مجاهدانی که وضعیتشان به وخامت گرائیده، از ناراحتیهایی مثل بیهوشی ناگهانی، تهوع واستفراغ، سرگیجه و عدم تعادل شدید، افت شدید فشار خون و ضعف مفرط رنج می برند. این مجاهدان خلق عبارتند از: اعظم فارسی، الهه شکوه زاده، زهرا خادمی، زهرا احمدی، امیره نوری، آذر منافی، امیر شکوه زاده، بهمن رحیمی، محمدحسن تدین، مقدس سی سخنی، ایمان قلی زاده و بهمن عابدی.«

 اما آنچه توجه من جلب کرد وجود اعضاء مریض در این دامی که رجوی برای به کشتن دادن اعضاء خود پهن کرده تاسف بار بود.

در سایت فرقه مافیایی و جنایتکار رجوی رذل زنباره عکس محمد حسن تدین در حالت زار و خمیده و چهره چروکیده روی تخت را دیدم و نامش جزو افرادی  بود که به گفته سران فرقه وضعیت مناسبی ندارند.

زمانی که در درون تشکیلات فرقه گرایانه رجوی رذل زنباره بودم در  قرارگاه ما محمد حسن تدین؛ محمود ح ـ علیرضا ط ـ مرتضی آ ـ و چند نفر دیگری بودند که بر اثر فشارهای سران فرقه رجوی دچار مریضی های جسمی و روحی شده بودند و حال سران فرقه رجوی برای پوشاندن جنایاتشان سعی دارند با به کشتن دادن این افراد تحت نام اعتضاب غذا خیال خودشان را راحت کنند.

اما سران فرقه رجوی رذل زنباره باید بدانند هر اتفاق نا گواری برای اعضاء اسیر در کمپ لیبرتی به افتد مسئولیت تام ان با شخص رجوی و مریم قجر می باشد و فکر نکنند می تواند از مسئولیت این جنایات فرار کنند.

من باز از این طریق از خانواده های اعضاء اسیر در چنگال رجوی در هر کجا که هستند خواهش می کنم اعتراض خودشان را به هر شکل و طریق ممکن نسبت به فاجعه ای که رجوی می خواهد به وجود بیاورد به مجامع بین المللی برسانند.

همچنین از شخصیتهای مستقل سیاسی و حقوق بشری و ایرانیان با وجدان خواهش می کنم با اعتراض به روشهای غیر انسانی سران فرقه رجوی مانع بوجود آمدن یک فاجعه انسانی توسط رجوی شوند مطمئن باشید اسیران فرقه رجوی این روزها بیشتر از هر کسی به کمک نیاز دارند و اعتراض هر ایرانی با وجدان به شیوه های جنایتکارانه رجوی می تواند جلو یک فاجعه انسانی را بگیرد.
................
1392/09/05
برچسب ها: اعظم فارسی، الهه شکوه زاده، زهرا خادمی، زهرا احمدی، امیره نوری، آذر منافی، امیر شکوه زاده،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی