نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

سرکردگان منافقین در فرانسه شب امضای توافق جمهوری اسلامی با 1+5 را به امید شکست مذاکرات و عدم توافق تا صبح بیدار بودند و به رصد شبکه‌ها و سایت‌های خبری می‌پرداختند.فردای امضای توافق ژنو، طرز برخورد با نیروهای رده پایین به قدری زشت شده بود که یکی از نیروها لب به اعتراض گشوده و به مسئولش گفته است که ...

 «مگر توافق ژنو را من امضا کردم که از دست من عصبانی هستی؟!»
بیدارخوابی سرکردگان منافقین در شب مذاکرات ژنو

سرکردگان منافقین در فرانسه شب امضای توافق جمهوری اسلامی با 1+5 را به امید شکست مذاکرات و عدم توافق تا صبح بیدار بودند و به رصد شبکه‌ها و سایت‌های خبری می‌پرداختند.

یکی از اعضای جدا شده فرقه رجوی به نقل از یکی از منابع مرتبط با خود در پایگاه منافقین در فرانسه در منطقه اورسورواز گفت: سرکردگان منافقین لحظه به لحظه مذاکرات ژنو را از طریق سایت‌ها و رسانه‌های خبری دنیا رصد کرده و امیدوار بودند که مذاکرات به نتیجه نرسد.

وی افزود: شب آخر سرکردگان منافقین ساعت‌ها بیدارخوابی کشیدند تا اینکه توافق ایران و 1+5 به امضا رسید و در این لحظه ضمن فحاشی به سران همه کشورهای حاضر در ژنو با ناامیدی به سمت محل خوابشان رفتند.
فردای امضای توافق ژنو، طرز برخورد با نیروهای رده پایین به قدری زشت شده بود که یکی از نیروها لب به اعتراض گشوده و به مسئولش گفته است که «مگر توافق ژنو را من امضا کردم که از دست من عصبانی هستی؟!»

این عضو جدا شده بر اساس اخبار رسیده از درون مقر منافقین در فرانسه ادامه داد: فردای امضای توافق ژنو سران فرقه رجوی با تشکیل نشستی به این نتیجه رسیده‌اند که باید همه تلاش خود را در جهت زیر سوال بردن توافق جمهوری اسلامی ایران با 1+5 به کار گیرند.

اعضای منافقین همه امید خود را به اقدامات احتمالی عربستان و رژیم صهیونیستی برای ایجاد خلل در طول 6 ماه آینده بسته‌اند تا شاید به گونه‌ای از به ثمر رسیدن توافق بعد از مهلت 6 ماهه جلوگیری کنند.

دیده‌بان
..............
1392/09/06


طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده، 
برچسب ها: شب بیداری، منافقین، توافق هسته ای،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی