نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 7 آذر 1392
خبرنگار رادیو صدای روسیه با حضور در تجمع منافقین در کنگره آمریکا گزارشی خواندنی از مشاهدات خود نگاشت. «سین نوینس» در مقاله‌ای در وب‌سایت رادیو صدای‌روسیه نوشت: هفته گذشته زمانیکه طرح کلی توافق موقت تاریخی بین ایران و ۱+۵ در حال ‌پی‌ریزی بود سازمان مجاهدین خلق برای ازخط‌خارج کردن دیپلماسی در کنگره آمریکا جلسه‌ای تشکیل داد.
جلسه مشترک منافقین و جنگ طلبان آمریکایی

به گزارش خبرنگار صدای روسیه  


به‌گزارش سرویس بین‌الملل هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، «سین نوینس» در مقاله‌ای در وب‌سایت رادیو صدای‌روسیه نوشت: هفته گذشته زمانیکه طرح کلی توافق موقت تاریخی بین ایران و ۱+۵ در حال ‌پی‌ریزی بود سازمان مجاهدین خلق برای ازخط‌خارج کردن دیپلماسی در کنگره آمریکا جلسه‌ای تشکیل داد.

در این جلسه منافقین طبق‌معمول تعدادی از شخصیت‌های ضدایرانی پیوسته‌همراه منافقین ا‌زجمله «جان بولتن»، سفیر سابق آمریکا در سازمان‌ملل و «تام ریج»، وزیر سابق امنیت‌ملی آمریکا، شرکت داشتند.

نوینس در ادامه گفت که سخنرانان در این جلسه دوساعته صرفاً راجع‌به توافق هسته‌ای ایران و حمایت از تغییر رژیم در این کشور صحبت می‌کردند و هیچکدام از تلاش‌های دیپلماتیک در ژنو حمایت نکردند.

وی سپس با تام ریج دیدار و از وی درباره کشتار شهروندان آمریکایی بدست سازمان منافقین می‌پرسد؛ ولی این سیاست‌مدار ضد‌ایرانی این ادعا‌ها را «اتهامات» علیه این سازمان می‌خواند.

نوینس در ادامه می‌نویسد: پاسخ او خلاف اظهارات وزارت‌خارجه آمریکا، دیده‌بان حقوق بشر و موسسه رند (RAND) که هر سه متفقاً می‌گویند کشتار آمریکایی‌ها کار سازمان مجاهدین خلق بوده، هست.

این خبرنگار آمریکایی می‌افزاید که(:) درادامه بحث او با تام ریج، دو نفر به ‌نام‌های علی صفوی و بن برهانی از شورای ملی مقاومت که شاخه سیاسی مجاهدین خلق است به او نزدیک شدند و از سوال‌های او از ریج پرس‌وجو کردند. آن‌ها نگرانی‌های این خبرنگار را بخشی از تبلیغات علیه این سازمان تعبیر کردند.

وی در انتها به بخش‌هایی از گزارش موسسه رند درباره منافقین می‌پردازد که در آن سازمان منافقین را «حقه‌بازهای ماهر»ی می‌خواند که سابقه‌ای طولانی در فریب دارند.

.....................
1392/09/07
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: جنگ طلبان امریكایی، منافقین، 5+1،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی