نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
مرگ تدریجی فرقه تروریستی رجوی در آلبانی

مرتبه
تاریخ : جمعه 8 آذر 1392
گزارشات رسیده حاکی است، «محمد سید المحدثین» رئیس کمیسیون خارجه رجوی و نفر شماره ۳ سازمان، از چند ماه پیش تحت برخورد شدید تشکیلاتی قرار گرفته است. بپس از استعفا و اعلام جدایی آقایان «کریم قصیم و محمدرضا روحانی» از شورا در پانزده خرداد ۱۳۹۲، تنش شدیدی در ..


نفر شماره ۳ گروهک منافقین کجاست؟

نفر شماره ۳ گروهک منافقین کجاست؟

گزارشات رسیده حاکی است، «محمد سید المحدثین» رئیس کمیسیون خارجه رجوی و نفر شماره ۳ سازمان، از چند ماه پیش تحت برخورد شدید تشکیلاتی قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «مجاهدین»، پس از استعفا و اعلام جدایی آقایان «کریم قصیم و محمدرضا روحانی » از شورا در پانزده خرداد ۱۳۹۲، تنش شدیدی در تشکیلات سازمان و شورا ایجاد شده و مریم رجوی بلافاصله جلسه اضطراری برگزار می کند و همراه با مهدی ابریشمچی بقیه افراد را زیر تیغ می برند که ندانم کاری های شما باعث شد آن دو از ما کنده شده و به سمت "رژیم” بروند.

در این نشست که برگزار کننده آن مریم رجوی بوده، از همه افراد خواسته می شود تا از خود انتقاد نموده و از کم کاری هایشان بگویند. مهدی ابریشمچی ضمن چند انتقاد پوچ از خود، تقصیر را به گردن مسئول سیاست خارجی شورا یعنی محمد سید المحدثین و افراد همکار و تحت مسئولیتش مانند ابوالقاسم رضایی( محسن رضایی ) و محمود ائمی (با نام مستعار محسن عباسی) می اندازد.

مریم رجوی از آن سه تن می خواهد تا ضمن انتقاد از خود ماجرا و دلایل جدایی اعضای شورا را بازگو نمایند. رضایی و ائمی ضمن انتقادهای شدید از خود می خواهند که به دلیل بی لیاقتی تشکیلاتی مجازات شوند. نوبت به محمد سید المحدثین می رسد. او نه تنها از خود انتقاد نمی نماید بلکه از به هم ریختگی تشکیلاتی و عدم کنترل افراد حرف می زند. طوریکه مریم رجوی احساس می کند او می خواهد تقصیر ها را به گردنش بیاندازد.

مهدی ابریشمچی با زیر انتقاد گرفتن محمد سید المحدثین او را فرد بی لیاقتی می خواند که می خواهد رهبری را مقصر جلوه دهد. جلسه به آشوب و کتک کاری کشیده می شود. مریم رجوی جلسه را ترک کرده و محدثین را بنگالی می کنند تا برود و در این باره به گزارشات ایدئولوژیک بپردازد.

مدتی بعد از درگیری های پادگان اشرف جلسه دوم برگزار می شود. محدثین نه تنها تغییر نکرده بلکه می گوید؛ "من نمی دانم چرا می خواهید تقصیر ها را به گردن من بیاندازید. مگر این اولین بار است که تعدادی مفت خور از شورا جدا می شوند؟ آنها که خودی نبودند. معلوم بود که روزی خواهند رفت!”

در اینجا تعدادی بلند می شوند و به سمت محدثین حمله می کنند. محدثین در دفاع از خود می گوید؛ "من کاره ای نیستم. من تا بحال کاری را انجام داده ام که به من گفته شده. جدایی آنها به من ربطی ندارد. مشکل جای دیگری است. چرا نمی خواهید توجه کنید؟ مشکل من نیستم. مشکل ندانم کاری های سازمان است. یک روز می گویید از عراق می رویم. روز دیگر حرف تان را پس گرفته و می گویید یا اشرف یا آمریکا. نتیجه باز گشت به اشرف را هم که دیدیم. ۵۲ کشته و ۷ مفقود. نکند باعث و بانی آنها هم من هستم؟ اینطوری که نمی شود بی لیاقتی درونی را توجیه نموده و در بیرون اعضای شورا را قانع کرد!”

از اینجا به بعد جلسه مریم رجوی به شدت متشنج می گردد. ابریشمچی، توحیدی و تعدادی دیگر، محمد سید المحدثین را با فحش و لگد از سالن بیرون کرده و به بنگال اش می برند. او را بلافاصله از کلیه  کارها و مسئولیت اش برکنار می کنند تا برود و کمبود های ایدئولوژیک خود را بیابد. این واقعه از آن روز ادامه داشته و از سرنوشت محمد سید المحدثین اطلاع دقیقی در دست نیست.

2493/09/08
طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  سران فرقه رجوی، 
برچسب ها: محمد سید المحدثین، کریم قصیم و محمدرضا روحانی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

نوید رهایی روی موبایل

تصویر روز

مرصاد

 فرقه جنگ طلب مجاهدین

كردكشی

نوید رهایی


در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و تلگرام به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

لرستان
قربانیان ترور

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

شهید علی صیاد شیرازی

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

خودسوزی

جاسوسی

جاسوسی فرقه رجوی در فضای مجازی

سی خرداد 1360

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

آقای علی مرادی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

آقای ابراهیم خدابنده

 خانواده

خانم ثریا عبداللهی

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی