نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

رئیس سابق گروه بازرسان سلاحهای کشتار جمعی سازمان ملل در عراق، سازمان اطلاعاتی آمریکا را بازیچه دست گروهک منافقین دانست.اسکات ریتر که در سال های ۱۹۹۱ تا ۱۹۹۸ از سوی سازمان ملل به عنوان رئیس گروه بازرسان سلاحهای کشتار جمعی در عراق بود...

اسکات ریتر

منافقین هر کاری را در برابر پرداخت مزدش انجام می دهند      

اسکات ریتر     

اسکات ریتر که در سال های ۱۹۹۱ تا ۱۹۹۸ از سوی سازمان ملل به عنوان رئیس گروه بازرسان سلاحهای کشتار جمعی در عراق بود، در مقدمه کتابش با عنوان  "داستان ناگفته توطئه اطلاعاتی امریکا" که در سال ۲۰۰۵ منتشر شده است، گروهک منافقین را آشکارترین عملیات پنهانی دولت جرج بوش علیه ایران می داند.

او استفاده سازمان سیا از گروهک منافقین که توسط واحد اطلاعاتی رژیم بعث عراق برای سوء قصدهای انفجاری آموزش دیده اند را یک مزاح تلخ بیان می کند.

این بازرس سابق سازمان ملل، استفاده دولت آمریکا از این گروهک تروریستی را برای فشار به ایران، یک ابزار پوسیده دانسته و جنگ جهانی علیه تروریسم را تظاهری مطلق و عیان معرفی می کند.

این نویسنده آمریکایی با مضحکه سازمان اطلاعاتی آمریکا، بیان می دارد که آن کسی که از ارتباط میان این سازمان و گروهک منافقین بیشتر بهره برده است، منافقین بوده اند و نه سازمان سیا. او با بیان اینکه با سقوط صدام پرونده این گروهک نیز مختومه شد، منافقین را گروهی می داند که برای ادامه بقای خود حاضر بودند در دامان هر کسی حتی سازمان سیا قرار گیرند.

ریتر با اشاره به چندین دهه جنایت منافقین در حق مردم ایران، آنها را گروهی معرفی می کند که با بمب گذاری، ترور و خمپاره زنی در شهرهای ایران سبب نفرت مردم این کشور شده اند. از این رو مردم ایران تعجب نخواهند کرد که این گروهک سر در آخور شیطان و ابلیس کرده اند.

وی به ذات فرصت طلبانه سران گروهک منافقین اشاره می کند و آنها را گروهی می داند که حاضرند برای بقای خود گوش به فرمان هر اربابی باشند و هر کاری را در برابر پرداخت مزدش انجام دهند.

هابیلیان

1392/09/08
طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  مجاهدین از نگاه دیگران،  سازمان ملل، 
برچسب ها: اسکات ریتر، منافقین، سازمان ملل، داستان ناگفته توطئه اطلاعاتی امریکا،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی