نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مسئول وزارت حقوق بشر عراق به احتمال درگیری ها در داخل اردوگاه اشرف و حمله برخی از اعضای گروه تروریستی مجاهدین در این اردوگاه و اینکه هفت عضو ناپدید شده این گروه ممکن است عاملان این حمله باشند اشاره کرد.


اشرف نیوز
اعضای فرقه مجاهدین، خود اردوگاه اشرف را هدف قرار داده‌اند

مسئول وزارت حقوق بشر عراق به احتمال درگیری ها در داخل اردوگاه اشرف و حمله برخی از اعضای گروه تروریستی مجاهدین در این اردوگاه و اینکه هفت عضو ناپدید شده این گروه ممکن است عاملان این حمله باشند اشاره کرد.

حیدر العقیلی عضو کمیته دولتی ناظر تحقیقات در خصوص این حمله گفت : "کشورش عاملان حمله به  محل استقرار  مجاهدین را تحت تعقیب قرار داده است اما تحقیقات نشان داده است که نیروهای امنیتی عراق دخالتی در این حمله نداشته اند."

وی تصریح کرد طبق تحقیقات بعمل آمده تاکنون نیروهای امنیتی عراق دخالتی در این حمله نداشته اند و گروهی مسلح و ناشناس مسئول این حمله هستند.

این مسئول عراقی گفت : در این حمله 53 نفر کشته شده اند و گروهی که این حمله را به اجرا در آورده است فرصت کافی برای کشتن و بمب گذاری در خودروها و انهدام ساختمان‌ها با کنترل از راه دور را داشته است و اینکه این عملیات با دقت اجرا شده است و اعضای این گروه که شاهد این حمله بوده اند نیز با مسئولان تحقیق همکاری نکرده اند.

اشرف نیوز

1392/09/09

برچسب ها: اشرف نیوز، حیدر العقیلی، وزارت حقوق بشر عراق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی