نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 10 آذر 1392
فرقه ضد خلقی مجاهدین پس از اعلام توافق هسته ای ایران و غرب به این توافق واکنش نشان داد و مدعی شد: "ایران در چارچوب توافق نامه ژنو در زمینه قدرت هسته ای عقب نشینی کرده است." همچنین در بیانیه خود بار دیگر در ادامه تلاش های مذبوحانه و ضد مردمی خود از کشورهای غربی خواستند به فشار خود علیه ایران ادامه دهند.

رسوایی، نقطه مشترک فرقه رجوی و اسرائیل

رسوایی، نقطه مشترک فرقه رجوی و اسرائیل

محمدجواد ظریف رئیس تیم مذاکره کننده ایران در کنفرانس خبری بعد از امضای توافق نامه بین دو طرف صراحتا تاکید کرد که همه تعهدات داده شده داوطلبانه و گام به گام بوده و در صورتی که هرگونه بدقولی و نقض عهد از طرف مقابل ببینیم، امکان بازگشت هست و این گونه نیست که در شرایطی باشیم که اگر طرف مقابل به تعهداتش عمل نکرد یک طرفه آن را اجرا کنیم.

برنامه غنی سازی ایران در  دو جای متن به رسمیت شناخته شده است که به گفته وزیر امور خارجه ایران در کنفرانس خبری خود در ژنو این بخش از توافق مهمترین بخش بود چرا که تا کنون 1+5 برنامه غنی سازی در داخل خاک ایران را به رسمیت نمی شناختند.

بر اساس توافقنامه ایران و گروه ۱+۵، آمریکا، اتحادیه اروپا و شورای امنیت سازمان ملل طی ۶ ماه آینده هیچگونه تحریمی علیه برنامه هسته‌ای ایران وضع نخواهند کرد.

بنابر این گزارش، متن توافق انجام شده  که در یک سند رسمی در چهار برگ منتشر شد؛ دستاوردهای زیر را در موضوع هسته ای برای نظام اسلامی به رسمیت می شناسد:

بر اساس توافق انجام شده هیچ یک از مراکز غنی سازی تعطیل نمی شود و فردو و نطنز به کار خود ادامه می دهند و برنامه آب سنگین اراک با وضعیت کنونی ادامه می یابد و هیچ ماده ای از کشور خارج نمی شود و تمام مواد غنی شده در کشور می ماند.

تحریم نفتی ایران متوقف می شود و سطح فروش نفت در سطح فعلی حفظ و در آمدهای نفتی آزاد خواهد شد. تحریم پتروشیمی به طور کامل رفع و تحریم صنایع خودروسازی برداشته می شود.
تحریم طلا و فلزات گرانبها برداشته می شود و تحریم های بیمه و حمل و نقل و مرتبط با نفت کلا برداشته می شود.

بلافاصله بعد از توافق هسته ای ایران و گروه 1+5  طبق معمول رژیم صهیونیستی و گروهک تروریستی مجاهدین تنها مخالفین اصلی این توافق بودند.

«بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در نشست کابینه این رژیم درباره توافق هسته‌ای گفت: «توافقی که در ژنو به دست آمد یک اشتباه تاریخی بود و جهان از امروز جای خطرناک‌تری است.» یووال اشتاینتز وزیر امور راهبری اسرائیل نیز توافق به دست آمده را بر پایه فریب ایرانی دانست و آن را وهم و خیال دانست. وزیر دارایی این رژیم نیز با انتقاد شدید از توافقنامه ژنو بین ایران و گروه پنج به علاوه یک تاکید کرد: «توافقنامه ژنو باعث توقف حتی یک دستگاه سانتریفوژ ایران نمی شود.»

آویگدور لیبرمن وزیر خارجه اسرائیل نیز از توافق هسته‌ای 1+5 با ایران به عنوان بزرگترین پیروزی سیاسی دیپلماتیک برای ایران در سالهای اخیر یاد کرد و گفت:«این توافقنامه ما را در برابر واقعیت جدیدی قرار داد»
گروهک جاسوسی مجاهدین نیز که از روز هفته گذشته با انواع اخبار و گزارش های و ارائه نقل قول ها و تحلیل ها از وررشکستگان سیاسی سعی داشت که این مذاکرات را از پیش شکسته خورده معرفی کند به دنبال حصول توافق بین ایران و گروه 1+5 در حالی که دچار شوک شده بود و قادر به موضع گیری نبود سرانجام از شوک خارج شد و سعی کرد که با ارائه نقل قول های از جان کری وزیر خارجه آمریکا و گزارشگر سی ان ان در تهران اینگونه وانمود کند که حق غنی سازی ایران در توافق انجام شده به رسمیت شناخته نشده است.
این در حالی بود که وزرای خارجه روسیه، فرانسه و رهبر اکثریت جمهوری خواهان مجلس نمایندگان آمریکا اذعان کردند که توافق حاصل شده حق غنی سازی ایران را به رسمیت می شناسد.

فرقه خیانت پیشه ی رجوی در بیانیه ای به توافق هسته ای ایران و غرب موسوم به توافق ژنو واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه خبری النشره: فرقه ضد خلقی مجاهدین پس از اعلام توافق هسته ای ایران و غرب به این توافق واکنش نشان داد و مدعی شد: "ایران در چارچوب توافق نامه ژنو در زمینه قدرت هسته ای عقب نشینی کرده است." همچنین در بیانیه خود بار دیگر در ادامه تلاش های مذبوحانه و ضد مردمی خود از کشورهای غربی خواستند به فشار خود علیه ایران ادامه دهند.

ادعای رجوی ها در مورد عقب نشینی ایران در مذاکرات در حالی بود که اربابان صهیونیست این گروهک درست در نقطه مقابل ادعای دروغ باند رجوی توافق حاصل شده را بزرگترین پیروزی ایران عنوان کردند.

رجوی و دار و دسته‌اش شکست و اضمحلال را با تمام وجود احساس کردند. بدین ترتیب بار دیگر و در این مصاف تاریخی بین ایران و قدرت های جهانی این ایران بود که پیروز و سربلند از این مصاف دیپلماتیک بیرون آمد و دشمنان ملت ایران و در راس همه آنها رژیم صهیونیستی و گروهک ضد خلقی رجوی طعم تلخ شکست را بار دیگر چشیدند.
..........................
1392/09/10طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده،  اسراییل، مجاهدین،  خیانت ،  ایران ستیزی، 
برچسب ها: فرقه رجوی و اسرائیل، 1+5، نتانیاهو، فرقه مجاهدین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی