نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 10 آذر 1392
با اعتصاب غذای نامحدود و کشنده نیروها، می توان بنا بر ادامه بندهای انقلاب ایدئولوژیک داخلی که از سال ۱۳۶۳ آغاز شده، نیروها را هر چه بیشتر ضعیف نگهداشت و در خود فرو برد تا آنجا که رهبری مجاهدین بتواند از همه شکست ها فرار کرده و بر گرده های سست، سوار شود.

آقای مهدی خوشحال
اعتصاب غذا، سرپوشی برای همه شکست ها

آخرین برگی که مسعود رجوی البته نه از جیب خود بلکه از جیب نیروهایش رو کرد، اعتصاب غذا بود که هم اکنون به مرز صد روزه نزدیک شده و اتفاقاً مانند جنگ صد برابرش، بی تفاوتی محافل ایرانی و بین المللی را به دنبال داشته است.

این اعتصاب غذا اگرچه به بهانه نجات جان هفت تن آغاز شده، اما در میانه راه فواید دیگری داشته که در زیر می آید.

۱ـ با اعتصاب غذای نامحدود و کشنده نیروها، می توان بنا بر ادامه بندهای انقلاب ایدئولوژیک داخلی که از سال ۱۳۶۳ آغاز شده، نیروها را هر چه بیشتر ضعیف نگهداشت و در خود فرو برد تا آنجا که رهبری مجاهدین بتواند از همه شکست ها فرار کرده و بر گرده های سست، سوار شود.

۲ـ مظلوم نمایی در مقابل اربابانی که از مجاهدین تنها به عنوان کارت بازی استفاده کرده و حال آنان را با همه مصیبت ها و مشکلات و شکست، به حال خود رها کرده اند.

۳ـ عدم پاسخگویی رهبران به نیروهای سرخورده و سردرگریبان، و عدم پاسخگویی صحیح در مقابل شرایط جدیدی که اخیراً در ایران و جهان، حادث شده است.

۴ـ اشائه تحلیلهای کذب و معنادار به مردم و نیروها که طی ۳۲ سال اخیر انجام گرفته است، امروزه به وضوح همگان دریافتند که پشت آن همه خون و جنون جنگی، مقاصد و منافع نامشروعی وجود داشته که زبان از گفتنش قاصر است و قلم از نوشتنش شرم دارد، تحلیلهای دروغی که برای نیروها، رنج و خون به همراه داشت و برای رهبران کاخ و ثروت؛ مزدوری و جاسوسی و زندان و شکنجه و گروگانگیری و مردم هراسی و ایران هراسی و صدها جرم و جنایت دیگر، امروزه ابطالش بر همگان آشکار و عیان گردید. اعتصاب غذا به زعم رهبران مجاهدین، همه موارد بالا را تحت الشعاع قرار خواهد داد.

۵ـ با گروگان خواندن اسراء آن هم در کشوری چون عراق که تا دیروز بخشی از امنیت و خاکش دست مجاهدین گروگان بود، می خواهند جمع گروگانها را در موضع مدعی و شاکی و غیر گروگان، جلوه دهند. در حالی که عقل سلیم حکم می کند، گروگان واقعی همان اعتصابیون رو به مرگی هستند که ضمن گروگان بودن، تحت انواع و اقسام فشارهای مصنوعی و خردکننده ای قرار دارند که نام مبارزه و مقاومت به خود گرفته است!.

۶ـ با بزرگ و مهم جلوه دادن مفقودشده ها از طریق اعتصاب غذا، شاید بتوان طرف دعوا را متقاعد به حذف و نابودی اسراء کرد تا این که اطلاعات شان کاملاً بسوزد و دامن رهبری سازمان را بیشتر از این آلوده و رسوا نکند.

اتفاقاً، نکته آخر و دلیل اعتصاب غذا، همین است. مسعود رجوی، کسی نیست که برای جان و اطلاعات عمومی هفت تن از نفراتش ارزشی قائل باشد. این مورد صدها بار تست شده است. اما آنچه که حائز اهمیت است، اطلاعات شخصی مسعود رجوی است که موضوع را تا بدین حد جنجالی و بغرنج کرده است. مسعود رجوی، در برابر اطلاعاتی که روز به روز عیان تر می شود، یعنی حرمسرای خصوصی اش، به قدری ضربه پذیر است که حاضر است جان چند هزار تن را در اثر اعتصاب غذا هدر بدهد، اما اطلاعات خصوصی اش را که احتمال می دهد دست زنان مفقود شده باقیمانده باشد، بیش از این هویدا و آشکار نشود. این بزرگترین عامل این کارزار و خودزنی دستجمی است.

اعتصاب غذا، اگرچه یک نمونه از اعتراض در مقابل بیداد و بی عدالتی و احقاق حقوق از دست رفته است، اما اعتصابیون می بایست بنا بر اختیار و اراده شان چنین اعتراضی را بر له یا علیه بیداد، ابراز دارند! در مورد مجاهدین خلق که یک فرقه مذهبی و سخت شستشوی مغزی داده شده اند، به ویژه در یک کمپ اسارت که از خود اراده ای نداشته و با جهان امروز آشنایی نداشته و به اجبار و دستور رهبران چنین تصمیمی اتخاذ شده است، اعتصاب غذای مجاهدین، نقض آشکار حقوق بشر است.

یک خود زنی جمعی که با تصمیم رهبران اتخاذ شده است، رهبرانی که برای خم کردن قامت نیروها همواره به آنان شعار جنگ صد برابر را حقنه کرده اند، می تواند همچنین برای خود نیروهای مستاصل و مجبور، یک نمونه خودزنی و موهبتی باشد برای فرار از همه قیود و بندهایی که بناحق و طی سالیان دراز، بر دست و پایشان بسته شده است.

مسعود رجوی در فرار به پیش و در پاسخ به همه خونهای بناحق ریخته شده، ناچار است خونهای بیشتری البته از کیسه دیگران بدهد، چرا این که او خود و دستگاهش همواره از خون ارتزاق کرده و بدون این عنصر، خانه از پای بست ویران تر از امروز خواهد شد.

“پایان”

............................................................................

مهدی خوشحال، ایران فانوس، سی ام نوامبر ۲۰۱۳

2013/11/30 by Iran Interlinkطبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  نجات یافتگان،  آقای مهدی خوشحال،  اعتصاب غذا، 
برچسب ها: اعتصاب غذ،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی