نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 10 آذر 1392
 سرکردگان گروهک تروریستی منافقین که وحشت زیادی از فعالیت و افشاگری اعضای جداشده علیه این فرقه دارند، توطئه‌ای جدید را برای اعضای جدا شده خود تدارک دیده‌اند. عوامل رجوی حتی دستور دارند با استفاده از لابی‌های سیاسی، پرونده‌های قضایی برای اعضای جدا شده در اروپا باز کنند تا به نحوی موجبات اخراج آنها از کشورهای اروپایی را فراهم آورند.
سرکردگان فرقه رجوی که بیشترین ضربات وارد شده به فرقه ‌خود را نتیجه فعالیت‌ها و افشاگری‌های جداشده های خود می‌دانند، با توجه به جدایی‌های اخیر که در میان آنها 2نفر از اعضای رده بالای سازمان هم حضور داشته‌اند، جلسه‌ای فوق‌العاده برای مقابله شدید‌تر با جداشده‌ها ترتیب دادند.

در این جلسه که با مسئولیت مریم رجوی برگزار شد، خط برخورد جدید سازمان با اعضای جداشده بررسی و تصویب شد.

طی این خط ضمن واردسازی هجمه‌های سنگین علیه جداشده‌ها در فضای مجازی و رسانه‌ها، دستوراتی نیز مبنی بر مزاحمت‌های فیزیکی و حتی در صورت امکان حذف فیزیکی جداشده‌ها که البته پیش از این نیز در برنامه‌های گروهک منافقین وجود داشت، در دستور کار قرار گرفته است.

عوامل منافقین حتی دستور دارند با استفاده از لابی‌های سیاسی، پرونده‌های قضایی برای اعضای جدا شده در اروپا باز کنند تا به نحوی موجبات اخراج آنها از کشورهای اروپایی را فراهم آورند.

گفتنی است افشاگری‌های جدا شده‌های اخیر سازمان منافقین برای رجوی و نیروهایش خیلی گران تمام شده که تنش‌های داخلی از جمله آنهاست.
مؤسسه راهبردی دیده‌بان
10 آذر 92
طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: توطئه جدید فرقه رجوی، اعضای جداشده،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی