نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

با کمال تاسف و تاثر مطلع شدیم که یاور همیشگی انجمن آقای عبدالمناف شعبانی از خانواده های فعال و پر تلاش استان مازندران بر اثر ایست قلبی جان به جان آفرین تسلیم نمود.  بعد از سرنگونی صدام وی جزء پیشتازترین خانواده هایی بود که با به جان خریدن تمام خطرات و مصائب آن روز عراق ، برای انجام ملاقات با برادرش محسن به قرارگاه اشرف رفت . هر چند در آنجا از طرف مسئولین سازمان مورد توهین قرار گرفت و نتوانست برادرش را آزاد کند اما این دیدار باعث شد تا وی شناخت بیشتری از مناسبات فرقه رجوی پیدا کند...

آقای عبدالمناف شعبانی
حاج عبدالمناف شعبانی یاور همیشگی انجمن نجات به دیار باقی شتافت

با کمال تاسف و تاثر مطلع شدیم که یاور همیشگی انجمن آقای عبدالمناف شعبانی از خانواده های فعال و پر تلاش استان مازندران بر اثر ایست قلبی جان به جان آفرین تسلیم نمود .
 بعد از تاسیس انجمن استان جز اولین خانواده هایی بود که برای رهایی برادرش با تمام توان با این انجمن همکاری می نمود.
 بعد از سرنگونی صدام وی جزء پیشتازترین خانواده هایی بود که با به جان خریدن تمام خطرات و مصائب آن روز عراق ، برای انجام ملاقات با برادرش محسن به قرارگاه اشرف رفت . هر چند در آنجا از طرف مسئولین سازمان مورد توهین قرار گرفت و نتوانست برادرش را آزاد کند اما این دیدار باعث شد تا وی شناخت بیشتری از مناسبات فرقه رجوی پیدا کند و از همانجا تصمیم گرفت تا به هر قیمت برادرش را از جهنم رجوی آزاد کند .
 او دست از تلاش برای آزادی برادرش بر نداشت و در تحصن چند ساله خانواده ها در جلوی اشرف حضور فعالی داشته و مستمرا کمک کار خانواده ها در آنجا بود و بدون هیچ چشم داشتی بخاطر تخصصش در کار برق تمام کارهای مربوط به برق و روشنایی محل استقرار خانواده ها را انجام می داد .
  آقای شعبانی در تمام جلسات انجمن فعالانه شرکت می نمود و بزرگترین آرزویش رهایی برادر و سایر اعضای گرفتار در بند تشکیلات رجوی بود .

آقای عبدالمناف شعبانی


در یکی از این جلسات که بعد از رهایی آقای مجید محمدی در دفتر انجمن به همین مناسبت برگزار شد و خانواده های زیادی شرکت داشتند ، وی بعد از دیدن صحنه به آغوش کشیدن مجید توسط پدر و مادرش ، به یاد برادرش شدیدا متاثر شد و شروع به گریستن نمود . او بخاطر جنایات رجوی ها نتوانست برادرش را ببیند و رهبران فرقه این آرزو را از او گرفتند .
 در مراسم تحریم آن مرحوم تعدادی از جدا شدگان و خانواده های عضو انجمن نجات استان ، که خود را در هر شرایط هم درد می دانند ، شرکت نمودند .
 دفتر انجمن استان مازندران درگذشت آن مرحوم را به خانواده ایشان و خانواده بزرگ انجمن نجات تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال آرزوی رهایی همه اسیران فرقه رجوی بویژه محسن شعبانی را می نماید .

منبع:  انجمن نجات مرکز مازندران
یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۲
طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  تهران،  استان ها، 
برچسب ها: حاج عبدالمناف شعبانی، انجمن نجات، محسن شعبانی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی