نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 13 آذر 1392
محمد حمادی با شروع نشست های عملیات جاری، یا در آن شركت نمی كرد و یا این كه ضمن حضور در آن ها سكوت می كرد. همین امر باعث عصبانیت شدید فرماندهان سركوبگر رجوی ها می شد. محمد در صحبت های پنهانی با من می گفت كه اصلا فكر نمی كردم كه چنین مناسباتی در سازمان باشد؛ اینجا هیچگونه آزادی ندارد و تمامی چیزهایی كه در پذیرش به ما گفتند دروغ بود.
خاطره ای از آقای هادی نگراوی

وداع تلخ

درسال 76 محمد حمادی بعد از ترخیص از پذیرش اسارتگاه اشرف به یگان ما كه فرمانده آن فائزه محبت كار بود منتقل شد؛ و این اولین آشنایی من با محمد بود . لهجه شیرین جنوبی او دراولین برخورد توجهم را به خود جلب كرد و به دنبال آن با بیان خاطراتی ازشهر اهواز و رود كارون مرا به همراه خود به دنیای شیرین كودكی برد. دیگر با او خیلی صمیمی شده بودم و با هم علنا به زبان محلی صحبت می كردیم .گپ های خودمانی و دیدارهای خصوصی خشم فرماندهان فرقه را برانگیخته بود ،بطوری كه دیگر ادامه این رابطه را بر نتافتند و درچندین نشست موسوم به عملیات جاری كه اهرم سركوب نیروها نام گرفته بود مرا به زیر تیغ شدیدترین انتقادات و امواج فحش و ناسزا قرار داده و آشکارا از من خواستند كه به جای صحبت از خاطرات گذشته و شهر و خانواده، از انقلاب مریم برای محمد صحبت كنم .

مدتی بعد یگان مارا برای كار به آشپزخانه كه یك كار یدی سنگین و طاقت فرسا به خصوص در گرمای تابستان به شمار می رفت فرستادند. در آنجا شاهد بودم كه محمد سنگین ترین كارها را انجام می داد .

محمد حمادی با شروع نشست های عملیات جاری، یا در آن شركت نمی كرد و یا این كه ضمن حضور در آن ها سكوت می كرد. همین امر باعث عصبانیت شدید فرماندهان سركوبگر رجوی ها می شد. محمد در صحبت های پنهانی با من می گفت كه اصلا فكر نمی كردم كه چنین مناسباتی در سازمان باشد؛ اینجا هیچگونه آزادی ندارد و تمامی چیزهایی كه در پذیرش به ما گفتند دروغ بود.

مدتی بعد محمد را از یگان ما منتقل كردند . از او دیگر خبری نداشتم . تا سال 80 كه در نشست های موسوم به طعمه - كه سازمان به دلیل افزایش موج نارضایتی اعضا به عنوان یك اهرم سركوب و به صورت سراسری در دستور كار خود قرارداد بود- بار دیگر توانستم او را ببینم .

برخلاف گذشته خیلی گرفته بود و درخود فرو رفته بود .می گفت به دلیل شكنجه های روحی و روانی شدید نمی توانم با تو صحبت كنم .وضعیت جسمی و روحی و روانی وی حاكی از بیماری خاصی در او بود . بعد از نشست های طعمه كه او سوژه شده بود و به تحریك مسئول نشست خانم فائزه محبت كار چند نفر از مزدوران رجوی جلوی محمد را گرفته بودند و حسابی او را كتك زده بودند و به شدت مجروحش كرده بودند .بعد از این رفتار غیرانسانی مزدوران رجوی ،محمد دیگر تعادل روانی درستی نداشت و همیشه در خودش فرو رفته بود .

بعد از آزادی محمد ازاسارت فرقه رجوی كم و بیش از طریق برادرش حسن حمادی در جریان وضعیت او قرار داشتم . و یكبار شنیدم كه سران سازمان او را مجبور كرده بودند كه در یك خیمه شب بازی تلویزیونی بر علیه خانواده ا ش صحبت كند . تا اینكه روز یكشنبه درجریان فوت مظلومانه او قرار گرفتم.
فوت محمد بی شك ماهیت كثیف و ضد بشری رجوی ها را بیش از هر زمان دیگری در اذهان جهانیان افشا خواهدكرد . و مطمئن هستم كه رجوی جنایتكار به زودی سزای این همه جنایات خود را خواهد دید .

فرصت را غنیمت شمرده و خود را درغم خانواده اش شریك می دانم .

هادی نگراوی عضو جدا شده از فرقه رجوی


منبع: انجمن نجات مرکز خوزستان
مرداد ۱۳۹۱





طبقه بندی: آرشیو 92 ،  خاطرات اعضای جداشده، 
برچسب ها: هادی نگراوی، خاطرات، محمد حمادی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی