نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

پشت سر گذاشتن و شکستن رکورد اعتصاب غذای سه ماه و ده روز (100 روز) را به قصد و نیت سه طلاقه کردن رجوی، بر شما مبارک و پذیرایی بی وقفه نقل و نبات و شیرینی و غذاهای آنچنانی به مناسبت اعتصاب غذای گمشدگان مشکوک، گوارای وجودتان ...

خانم رئیس اوور سور اواز پاریس

اعتصاب غذای كله گنجشكی، چاقی لاغری لیبرتیاز کمپ لیبرتی و دیگر پایگاه های برون فرقه ای مجاهدین در اروپا و آمریکا خبر می رسد که اعتصاب غذای اجباری موجب اضافه وزن و کاهش مرگ و میر اعضاءِ شده است. این خبر مسرت بخش برای ما موجب شادی و در دستگاه رجوی کوس رسوایی بدنبال دارد.

قبل از این مرگ و میرهای پراکنده و معمولی در فرقه رجوی گزارش می شد، ولی الحمدالله از روزی که آن هفت نفر گم شده و بهانه دست رجوی داده اند، نه غش داریم و نه سکته! یادتان هست به محض انتقال و جابجایی ساکنان اشرف به لیبرتی، به علت تغییر آب و هوا، همجواری با بغداد و شنیدن صدای بوق ماشین ها روح و روان عده ای به هم ریخت و شوکه شده، نسبت به آزادی واکنش و حساسیت نشان دادند و در دم سکته کردند (خدا بیامرزدشان)

به هر حال ما سلامتی و صحت بدن دوستان را می خواهیم، راضی به مرگشان در اثر آلرژی داشتن به ذره ای آزادی و یا تغییر آب و هوا و اعتصاب غذای کورکورانه ولو پرخوری کودکانه نیستیم. امروز که خبر از اضافه وزن بچه های لیبرتی را شنیدم خیلی خوشحال شدم و با خود گفتم آفرین و مرحبا بر رزمنده پیران حامی خلق که به فرمان مسعود وارونه عمل کرده و نقشه شوم آن عجوزه اوورنشین را نقش بر آب کرده اند.
پس بخورید و بیاشامید فقط برای سلامتی و رسیدن به آنسوی دیوارها و فرار از زیر سایه شوم فرقه ضد بشری رجوی، چون در آنجا همه از من و ما و آنها منتظر رهایی و آزادی شما هستیم.
در این آشفته بازار سیاسی و کارزار زیرخاکی هیچ آدم عاقل و بالغی فریب حقه بازی جماعت رجوی را نمی خورد.

پشت سر گذاشتن و شکستن رکورد اعتصاب غذای سه ماه و ده روز (100 روز) را به قصد و نیت سه طلاقه کردن رجوی، بر شما مبارک و پذیرایی بی وقفه نقل و نبات و شیرینی و غذاهای آنچنانی به مناسبت اعتصاب غذای گمشدگان مشکوک، گوارای وجودتان؛ راست گفته اند که در نومیدی بسی امید است، پایان شب سیه سپید است، بعد از سالها گرسنگی و جیره بندی و تبعیض غذایی، بالاخره بهار عیش و نوش و شکم چرانی ناچاری فرا رسید.

و اما پیامم به عزیزانی که دچار اضافه وزن ناخواسته شده اند. رعایت در عدم مصرف غذاهای پر کالری بویژه شیرینیجات و مواد نشاسته ای است. به فرماندهانی که گونه اشان ورم کرده و لپشان سرخ و آتشین در عکس و فیلم های اعتصاب غذا به چشم می خورد، می گوییم درب دیزی باز است، حیای گربه کجاست؟ لااقل به فکر خودتان نیستید، ذره ای به بی آبرویی مسعود و مریم فکر کنید که با این اعتصاب غذای کله گنجشکی حسابی آبروی نداشته اش رفت و باد هوا شد.

راستی تاکنون کدام خط و استراتژی و کار و بار رجوی درست بود که انتظار غیر از این را داشته باشیم. وقتی قلم بدست گرفت، آبروی هرچه نویسنده و روشنفکر را برد، تا سلاح بدست گرفت، آبروی هرچه رزمنده و مبارز حتی شکارچیان کوه و بیابان را ریخت، تا اعلام فاز مسلحانه کرد و انگشتش به ماشه تفنگ رسید، آبروی هر چه تروریست و بچه تروریست را در عالم امکان برد. حالا هم نوبت اعتصاب غذا و رکوردار شدنش در جهان است. که از مرز صد روز گذشت و به جای تلفات خبر از تولد می رسد! معلوم نیست این دیوانه بدبخت کوتوله سرمست تا کی و کجا می خواهد به افتضاحش ادامه دهد؟

در وصف رهبر ایدئولوژیک مزاحمین خلق همین بس که فتوای روزه رمضان را در ماه نوامبر2013 می دهد و زنان را امام جماعت و مردان را به کفن و دفن میت وا می دارد. از راه راست منحرف و پیوسته مریدان را خوار و زار می خواهد.

امروز هم بجای برداشتن دیوارهای عینی و ذهنی، موانع بیشمار سد رهایی و آزادی، خواب مرگ و میر و نسخه ی زنجیر و زندانشان را می پیچد. آیا اطاعت و پیروی از رجوی با داشتن چند دهه خیانت، خشونت و سرکوب خودی و بیگانه عاقلانه و صحیح است؟ ... هرگز
.....................
1392/09/16
طبقه بندی: آرشیو 92 ،  اعتصاب غذا، 
برچسب ها: اعتصاب غذا، چاقی لاغری، لیبرتی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی