نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

«محمد شیاع السودانی» وزیر حقوق بشر عراق در واکنش به ادعای سرکردگان گروه تروریستی مجاهدین مبنی بر اینکه برخی از عناصر این گروه در عراق مفقود شده‌اند، چنین اظهاراتی را دروغگویی و تشویش اذهان عمومی خواند.


فرقه تروریستی رجوی

ما به دروغگویی‌ها و تلاش‌های انحرافی گروهک تروریستی مجاهدین عادت کرده ایم
شمار عناصر فرقه مجاهدین در عراق 2970 تن است

«محمد شیاع السودانی»  به پایگاه خبری اشرف نیوز گفت:« ما به دروغگویی‌ها و تلاش‌های انحرافی گروهک تروریستی مجاهدین عادت کرده ایم».

وی درباره خبر صدور حکم بازداشت برخی از عوامل وابسته به این گروه تروریستی گفت: «وزارت حقوق بشر در این زمینه حکمی در دست ندارد اما کمیسیون ویژه نظارت بر پرونده این گروه، از مسئولان قضایی احکامی دریافت کرده است که به موجب آن  برخی از عناصر این گروه به دلیل همکاری با رژیم دیکتاتوری پیشین کشور در کشتار مردم تحت پیگرد قرار دارند و تعداد این افراد نیز از 50 نفر کمتر نیست».

وی افزود: «همچنین در این زمینه احکامی در اختیار پلیس بین الملل است، به موجب این احکام  برخی از اعضای این گروه به اتهام اقدام های تروریستی تحت پیگیرد قرار گرفته اند، این احکام نیز در کمیسیون ویژه قابل دسترسی است».

وزیر حقوق بشر عراق پیگرد متهمان به تروریسم را از اختیارات دستگاه قضایی دانست و گفت: «اگر متهمی در کشور حضور نداشته باشد در این صورت از پلیس بین الملل کمک گرفته می‌شود».

محمد شیاع السودانی درباره تعداد عناصر گروه تروریستی مجاهدین در عراق گفت:« بر اساس آمار سال 2010 نیروهای آمریکایی که وظیفه نظارت بر اردوگاه اشرف را بر عهده داشتند تعداد آنها 3418 نفر بود اما در حال حاضر بسیاری از آنها از  کشور خارج شدند و برخی نیز به دلیل بیماری و حوادث متفرقه مردند در نتیجه آماری که امروز ما در دست داریم تعداد آنها را 2970 نفر نشان می دهد ولی واقعیت این است که آمار دقیق آنان مشخص نیست زیرا شیوه های مکارانه‌ای که این گروه به کار می‌گیرد مانع از آن می‌شود که اطلاعات دقیقی از آنان در دسترس باشد».
منبع: باشگاه خبرنگاران
..................
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۲


طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ، 
برچسب ها: عراق مجاهدین، شمار مجاهدین، وزیر حقوق بشر عراق، محمد شیاع السودانی، اشرف نیوز،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی