نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

این روزها رسانه های تروریستی وابسته به گروهک کومله،تبلیغات گسترده ای را در حوزه زنان آغاز کرده اند و گروهک کومله را تنها مدافع حقوق زنان در کل جهان معرفی کرده و سرکرده این گروهک عبدالله مهتدی را نیز تنها نظریه پرداز حقوق زنان نشان می دهند! سران گروهک تروریستی و تجزیه طلب کومله از دختران کم سن و سال و زیبارو سوءاستفاده جنسی  و آنان را تبدیل به بردگان جنسی کرده اند .به تعبیری دیگر می توان گفت این گروهک،فساد خانه ای در دل کوه ها می باشند ...

كومله
 جایگاه زنان در فساد خانه های گروهک تروریستی کومله

      

این روزها رسانه های تروریستی وابسته به گروهک کومله،تبلیغات گسترده ای را در حوزه زنان آغاز کرده اند و  گروهک کومله را تنها مدافع حقوق زنان در کل جهان معرفی کرده و سرکرده این گروهک عبدالله مهتدی را نیز تنها نظریه پرداز حقوق زنان نشان می دهند!

عبدالله مهتدی سرکرده تروریست کومله در نوشته هایش ظاهراً به زن و جایگاه او اهمیت می دهد. او زنان را به وجود آورنده ی تمدن و عناصر آن مانند دولت ، مذهب ،علم و… می داند.

دیگر اینکه مهتدی ادعا می کند که اول زن بوده که به آگاهی رسیده و آن گاه علم وتمدن پیشرفت کرده است .

با فرض صحت این ادعاها،آنگاه ادعای دیگر مهتدی که برابری زنان و مردان را در همه زمینه ها شعار می دهد و این امر را زمینه برقراری عدالت می داند،نادرست از آب در می آید.

او بدون توجه به تفاوت های بنیادین زن ومرد اعم از جسمی و روحی همه را موجوداتی یکسان تلقی کرده و عدالت را به سخره گرفته است.

مهتدی و سران گروهک تروریستی کومله در مورد زنان ،داعیه دفاع از حقوق و ایجاد نمونه ای جدید از زنان دارند که روی پای خود ایستاده و جدا از وظایف و گرایشات جنسی وخانوادگی به مبارزه سیاسی می پردازند.

این نگاه در تقسیم بندی های فمینیسم به فمینیسم رادیکال معروف است. فمینست های رادیکال اعتقاد دارند که بدون وجود مرد باید زندگی کنند، باید سازمانها و نهادهای مستقل خود را داشته باشند و حتی تمامی مشاغل و کارهای مردانه را خودشان انجام دهند.

اندیشه و عملکرد حزبی تروریستهای فاسد کومله بر گرفته از تحلیل فکری فمینیسم رادیکال است.

آنها در کوه ها و دره ها،برای خود مکانهایی جدا از مردان دارند و ظاهراً جدا زندگی می کنند.عبدالله مهتدی در حقیقت زن را به ارتقاء نرسانده،بلکه او را به چیزی شبیه مردی خشن تبدیل کرده که خودش هم نمی داند آیا مرد است یا زن؟!

البته نا گفته نماید سران گروهک تروریستی و تجزیه طلب کومله از دختران کم سن و سال و زیبارو سوءاستفاده جنسی  و آنان را تبدیل به بردگان جنسی کرده اند .به تعبیری دیگر می توان گفت این گروهک،فساد خانه ای در دل کوه ها می باشند.

شاید با نگاهی به واقعیات درون این گروهک تروریستی بتوان به ماهیت پلید آنها پی برد.

۱- بیشتر دختران عضو گروهک کومله بیسواد و روستایی هستند و یا اینکه به همسران شان خیانت کرده و متواری شده اند،که با دیدن فیلم ها و برنامه های خوانندگان در سواحل دریایی و امکان توریستی فریب این گروهک فساد را خورده اند،تا در اروپا به زندگی رویایی خود دست یابند،اما سر از اردوگاههای فساد در آوردند. آنها به محض رسیدن مورد تجاوز قرار می گیرند،تا با توجه به فضای سنتی جامعه راه بازگشت نداشته باشند.

۲- ازدواج در این گروهک کمونیستی و فاسد،پایدار نیست،اعضای کمیته مرکزی کومله تاکنون هر یک چندین بار ازدواج کرده اند،البته ازدواج فرمالیته!.

۳- به گزارش منابع موثق،بیشترین قاچاق زنان و دختران در اروپا با هدف روسپیگری و فیلم های مبتذل توسط گروهک تروریستی کومله با همکاری باندهای مافیایی کوزوو صورت می گیرد.

فساد جنسی در کومله بسیار گسترده است و هر دختر معترض به عنوان عامل امپریالیسم و دشمن با وی برخورد می شود. این پوششی برای توجیه اخراج و بازداشت زنان معترض گروه است.

سال ها در این گروه،شاهد بدبختی و تجاوز و نقض دختران عضو این گروهک،توسط مسئولان رده بالا بوده ایم و بایستی بگوییم،پست ترین رفتارها توسط گروهک تروریستی کومله که مدعی دفاع از حقوق و جایگاه زنان است، علیه زنان صورت می گیرد.

آکام نیوز
1302/09/17

 طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  زنان،  گروه تروریستی، 
برچسب ها: گروهک تروریستی کومله، جایگاه زنان، فساد خانه، آکام نیوز،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی