نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 17 آذر 1392
مرگ های پی درپی ساکنان لیبرتی و کسانی که به آلبانی منتقل شده اند سوال های زیادی را به دنبال داشته است. آنچه به این سوال ها بیشتر دامن می زند این است که فرقه مجاهدین خلق هیچ گاه توضیحات روشنی در این خصوص ارائه نمی دهد.
مرگ مشکوک اعضاء فرقه رجوی

با انتشار تنها دو سطر در سایت رسمی مجاهدین خلق خبر مرگشان اعلام و معمولا از همه آنها به عنوان مبارزان صدیق یاد می شود. این پایان زندگی اعضاء فرقه تروریستی مجاهدین خلق در لیبرتی و تعدادی است که چندی پیش به آلبانی منتقل شدند.
 
تازه ترین مورد، خبر درگذشت شخصی به نام رویا درودی است. گفته می شود وی به دلیل بیماری در بیمارستانی در آلبانی درگذشته است.

مرگ های پی درپی ساکنان لیبرتی و کسانی که به آلبانی منتقل شده اند سوال های زیادی را به دنبال داشته است. دلیل مرگ های فزاینده این افراد، مهمترین سوال است. به عبارت دقیقتر اینکه چرا میزان مرگ و میر در میان اعضاء مجاهدین خلق در لیبرتی و آلبانی تا این اندازه زیاد است اکنون یک سوال اساسی در این خصوص است.
 
آنچه به این سوال بیشتر دامن می زند این است که فرقه مجاهدین خلق هیچ گاه توضیحات روشنی در این خصوص ارائه نمی دهد. عوامل این فرقه عموما دلیل فوت اعضاء را بیماری اعلام کرده و بدون اینکه توضیح قانع کننده ای در خصوص دلیل افزایش این روند بدهند خیلی سریع از کنار موضوع می گذرند.
 
واقعیت این است که ساکنان لیبرتی و اعضاء انتقال داده شده به آلبانی تحت شرایط بسیار دشواری که از سوی عوامل فرقه مجاهدین خلق بر آنها تحمیل می شود دست به خودکشی می زنند.وضعیت خفقان آور حاکم، کنترل شدید و شرایط نامساعدی که عوامل فرقه به وجود آورده اند اعضاء را به این نتیجه رسانده که باید هر چه زودتر از این فرقه جدا شوند. اما از آنجا که با ممانعت فرقه روبه رو می شوند و همه درها را به روی خود بسته می بیینند دست به خودکشی می زنند.
 
این موضوع وقتی جدی تر به نظر می رسد که توجه شود اعضاء فرقه مجاهدین خلق سال ها در یک فضای کاملا بسته و کنترل شده و تحت آموزه های کاملا فرقه ای مجاهدین خلق به سر برده و به دلیل نقض گسترده ساده ترین حقوق اولیه شان دچار انواع بیماری های روحی روانی شده و مستعد دست زدن به اقدامات خطر آفرین از جمله خودکشی هستند.
 
در حقیقت اعضاء فرقه به دلیل تحمل فشارهای روانی شدید از سوی عوامل فرقه در شرایط بسیار نامساعد روحی قرار داشته و زندگی خود را کاملا تباه شده می بینند. آنها باید حتی افکار روزانه و خواب شبانه شان را به فرماندهان مافوق گزارش می کردند و اجازه هیچ گونه ارتباط با دنیای بیرون از پادگان و حتی ملاقات با خانواده های خود نداشتند. همین امر از آنها افراد کاملا آسیب پذیری درست کرده که اراده چندانی برای تغییر شرایط موجود در خود نمی بینند.
 
در همین حال کمترین تحرک از سوی اعضاء برای فرار از این وضعیت و برگشت به زندگی عادی نیز با کارشکنی و ممانعت شدید عوامل فرقه مواجه می شود؛موضوعی که بستر مناسب خودکشی را برای آنها فراهم کرده است. این امر اتفاقا مطلوب رهبران فرقه است. زیرا این دسته از اعضاء معمولا تهدید تلقی می شوند. به عبارتی از دید عوامل این فرقه این افراد در صوت فرار از تشکیلات فرقه با افشاگری های احتمالی باعث رسوایی هر چه بیشتر فرقه می شوند و این چیزی نیست که مطابق میل عوامل فرقه باشد.
 
در چنین شرایطی اعضاء به ساده ترین راهکار ممکن برای پایان دادن به یک عمر زندگی مشقت بارشان دست می زنند؛ خودکشی. اما رهبران فرقه نمی خواهند دلیل اصلی مرگ اعضاء را اعلام کنند. آنها می دانند اگر دلیل اصلی مرگ اعضاء را اعلام کنند، فرقه عامل اصلی مرگ آنها شناخته خواهد شد.
 
انجمن دفاع از قربانیان تروریسم
1392/09/17طبقه بندی: آرشیو 92 ،  لیبرتی، آلبانی،  افشاگری،  پرونده، 
برچسب ها: مرگ مشکوک اعضاء فرقه رجوی، آلبانی، فرقه مجاهدین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی