نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

روز یکشنبه مورخ 26/8/92 هیئت انجمن نجات شاخه خوزستان آقایان حمید دهدارحسنی و علی اکرامی و یوسف جرفی به دعوت خانواده آقای شمس الله کنعانی كه فرزندش اقبال كنعانی قریب به 20سال است در اسارت فرقه رجوی است در یک دیدار صمیمی در منزل ایشان حاضر شدند. ابتدا ساعتی را پای شنیدن درد دل های مادر اقبال كنعانی نشستند كه واقعا رنج و مصیبتی كه این مادر كشیده دل هر انسانی را به درد می آورد.

مادر اقبال كنعانی

خدا ریشه رجوی را بسوزاند كه این چنین دل مرا سوزاند

خدا ریشه رجوی را بسوزاند كه این چنین دل مرا سوزاند

روز یکشنبه مورخ 26/8/92 هیئت انجمن نجات شاخه خوزستان آقایان حمید دهدارحسنی و علی اکرامی و یوسف جرفی به دعوت خانواده آقای شمس الله کنعانی كه فرزندش اقبال قریب به 20سال است دراسارت فرقه رجوی است در یک دیدارصمیمی درمنزل ایشان حاضر شدند.

در ابتدای این دیدار مادر و پدراقبال از اعضای انجمن استقبال گرمی كردند . طوریكه مادر اقبال به همراه آقای كنعانی علیرغم بیماری تا جلوی درب منزل برای استقبال از اعضای انجمن آمد.

بعد از صرف پذیرایی اعضای انجمن از مهمان نوازی این خانواده بخصوص از مادر اقبال تشكر كردند و ابتدا ساعتی را پای شنیدن درد دل های مادر اقبال كنعانی نشستند كه واقعا رنج ومصیبتی كه این مادر كشیده دل هر انسانی را به درد می آورد.

وی با آه و ناله می گفت دل خوشی من این بود كه اقبال رفته هندوستان درس بخواند و برگردد تا هم آینده خودش را درست كند و هم اینكه برای كشورش مفید باشد اما نمی دانم چی شد كه فریب افراد از خدا بی خبر رجوی را خورد ، چند سالی تماس می گرفت اما مدت زیادی گذشت و دیگر خبری از او نشد و همین به شدت ما را نگران كرده بود وشب و روز گریه می كردم كه چه بلایی سر بچه ام در كشور غریب آمده؟ تا اینكه چند سال بعد متوجه شدیم كه گفتند رفته عراق. درغم دوری او بودم كه پسر دیگرم هم بنام وحید را دریك سانحه تصادف از دست دادم. خودم هم همراه او بودم و به شدت آسیب دیدم  وتا چند ماه كه بستری بودم به من نگفتند كه وحید فوت كرده ، بعد ازاین جریان برادر و خواهرم هم رحمت خدا رفتند حالا بعد از این همه مصیبت، تنها آرزویم این است كه قبل از مرگم یكبار دیگر اقبال را ببینم. چون قلب من با باطری كارمی كند وامید زیادی برای زنده ماندن ندارم .خدا ریشه رجوی را بسوزاند كه این چنین دل مرا سوزانده است.

انجمن نجات خوزستان

آقای شمس الله كنعانی ضمن تشكر از حضور اعضای انجمن در منزل ایشان اضافه كرد، كه اقبال فردی مذهبی ومتدین بود و هیچگونه آشنایی با سازمان مجاهدین نداشت .وی سال 65 برای تحصیل به هند رفت تا 5 سال هم آنجا بود اما بعد ازآن متوجه شدیم كه خبری از وی نیست تا اینكه بعد ازپیگیریهای زیاد متوجه شدیم دركمپ اشرف درعراق است وتا امروز ما تماس و یا نامه ای از اقبال نداریم نمی دانم این كه بچه ما را ببرند ولی اطلاعی به خانواده اش ندهند دركدام مرام انسانی می گنجد یعنی چگونه كسی مثل رجوی باید اینقدر سنگدل و شیاد باشد كه به این فكر نكند كه پدرومادراین افرادی كه فریب داده و برده عراق نگران عزیز خود هستند. واقعا این رجوی كجا بزرگ شده كه به این مسئله فكر نمی كند؟ حالا هم كه می گویند خودش رفته جایی كه كسی خبر ندارد، این مردك كه فرار كرد پس چرا بچه های ما را درعراق نگه داشته، جایی كه هیچ امنیتی ندارد ؟

اعضای انجمن ضمن ابراز همدردی با پدر ومادر اقبال ، تاكید كردند كه رجوی از روز اول به دنبال امیال خود بوده ودراین مسیر تعداد زیادی را فریب و به قربانگاه عراق برد و خانواده های آنها را درغم و ناراحتی فرو برد. و دل خیلی از مادران و پدران را سوزاند .مسئله ای كه در قاموس رجوی نبوده و نیست، انسانیت است.

اعضای انجمن همچنین درباره روش های عضوگیری ازافراد ایرانی درخاج كشور بخصوص دركشورهای همسایه توسط عوامل فرقه و بعد انتقال آنها به عراق به بهانه كاریابی ، رفتن به اروپا ودرباره وضعیت فعلی افراد اسیر كه رجوی بدترین رفتار ضدانسانی از جمله همین مسئله اخیر به راه  انداختن مسئله اعتصاب غذا در حق آنها روا می دارد و كارشكنی هایی كه در مسیرخروج همه آنها به كشورهای ثالث می كند را برای اشراف این خانواده بطور كامل توضیح دادند .اما تاكید كردند كه تلاش و افشاگریهای اعضای جداشده از یك طرف و تلاش و پیگیری های خانواده های اسیران برای نجات فرزندانشان فرقه رجوی را به نقطه پایان دوران شیادی اش رسانده است.

در پایان این ملاقات كه به مدت 2 ساعت طول كشید اعضای انجمن ضمن آرزوی طول عمر و سلامتی برای پدر و مادر اقبال كنعانی، ابراز امیدواری كردند كه هرچه زودتر همه اسیران از جهنم رجوی خلاص خواهند شد ودل خانواده و مادروپدران آنها به نقطه آرامش خواهد رسید.

منبع: انجمن نجات مرکز خوزستان
1392/09/24

............................................

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی

ارسال به :  فیس بوك

لینک دریافت نوبد رهایی روی موبایل

 http://nasimerahaee.mihanblog.com/post/1753
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اعتصاب غذا،  آرشیو 92 ،  استان ها،  خانواده اسرای فرقه رجوی، 
برچسب ها: شمس الله کنعانی، حمید دهدارحسنی، علی اکرامی، یوسف جرفی، اقبال كنعانی، انجمن نجات مرکز خوزستان،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی