نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

افرادی که در هفته های اخیر از کمپ لیبرتی سازمان مجاهدین در بغداد فرار کرده و بیرون آمده اند می گویند: در میان افراد اعتصاب غذا کسی در حالت گرسنگی بیست روز بیشتر وجود ندارد. افراد در سالنهای غذا خوری مقرها جمع شده و ضمن خوردن تنقلات و میوه و شکستن تخمه فیلم سینمایی تلویزیون مجاهدین را تماشا می کنند.

شنیده هایی از اعتصاب غذای نوبتی در لیبرتی

افرادی که در هفته های اخیر از کمپ لیبرتی سازمان مجاهدین در بغداد فرار کرده و بیرون آمده اند می گویند:

۱- نشستها را به جای تجمع عمومی در سالن اجتماعات به صورت کال کنفرانس برگزار می کنند یعنی افراد در مقرهای خودشان از طریق تلویزیون مدار بسته به حرفهای مژگان پارسایی و زهره اخیانی گوش می دهند و بدینگونه هر گونه تجمع عمومی را برای جلوگیری از ارتباط بین افراد مقرهای مختلف و تبادل اخبار و اطلاعات و به اصطلاح «محفل زدن» که خیلی بیشتر از گذشته شده ممنوع کرده اند.

۲- نشستهای ایدئولوژیک تشکیلاتی مانند عملیات جاری (تفتیش عقاید و توبۀ روزانه از ذهنیات خود) و غسل هفتگی (بیان فاکتهای جنسی جلوی جمع) و دیگ یا جانبی (نشستهای محاکمۀ جمعی فرد یا افرادی مشخص با انواع فحشها و ناسزاها به آنها و احیانا ضرب و شتم آنها) و پروژه نویسی و پروژه خوانی (توبه از اعمال و افکار و گفتگوهای منفی چند ماهه جلوی جمع) را نسبت به قبل کمتر و لایه ای کرده اند یعنی افراد هم لایه و هم رده در یک نشست هستند تا افراد کمتر باشند که این مقداری تخفیف و کاستن از شکنجۀ روانی فرد می باشد.

۲- ساعتهای ورزش و بازی و موارد مهمانی یعنی شام یا نهار ویژه را در مقرها همراه با برنامه های تفریحی و هنری و سرگرمی بیشتر کرده اند.

۳- فیلم سینمایی منتخب مسئولین که در طی تمام سالیان گذشته فقط پنجشنبه شبها از تلویزیون مجاهدین به صورت سانسور شده پخش می شد اکنون در وسط هفته نیز چند بار از این تلویزیون پخش میشود. قبلا در تمام قرارگاههای سازمان از جمله اشرف و لیبرتی افراد فقط آن شب در سالنهای غذا خوری مقرها جمع شده و ضمن خوردن تنقلات و میوه و شکستن تخمه فیلم سینمایی تلویزیون مجاهدین را تماشا می کردند (و فردایش هم جمعه نشست به اصطلاح غسل هفتگی بود که باید فاکتهای جنسی خودشان حین دیدن فیلم را نوشته و جلوی دوستانشان می خواندند که هنوز هم ادامه دارد).

۴-  در میان افراد اعتصاب غذا کسی در حالت گرسنگی بیست روز بیشتر وجود ندارد. افراد را بعد از بیست روز برده و سرم زده و رسیدگی می کنند و افراد جدیدی به جای آنها می آورند و آن افراد را هم بعضا بعد از خوب شدن حالشان دوباره به جمع اعتصاب غذا بر می گردانند ولی تعداد روزها روی پلاکارهای سینه ها «فردی»! نیست بلکه «جمعی»! است یعنی مجموع روزهای شروع اعتصاب!…

قربانعلی حسین نژاد
............................
انجمن نجات

25 آذر ۹۲برچسب ها: قربانعلی حسین نژاد، اعتصاب غذا، لیبرتی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی