نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

سیروس غضنفری در سخنانی سرکردگان این گروه به ویژه مریم رجوی را به دخالت نکردن در امور داخلی عراق تشویق کرد و افزود که مخالفت رجوی با عناصر این گروه در ترک عراق، این افراد را حتی به شکل تدریجی در معرض خطر قرار خواهد داد.هم‌چنین این گروه دیگر آینده‌ای در عراق ندارد.
یک عضو جدا شده گروه مجاهدین:

فرقه بدبخت مجاهدین دیگر آینده‌ای در عراق ندارند


یکی از اعضای جدا شده گروه تروریستی مجاهدین گفت که درخواست دولت عراق برای اخراج عناصر این گروه از کشور حق مشروعی است که قانون اساسی نیز بر آن تاکید دارد.

سیروس غضنفری در سخنانی سرکردگان این گروه به ویژه مریم رجوی را به دخالت نکردن در امور داخلی عراق تشویق کرد و افزود که مخالفت رجوی با عناصر این گروه در ترک عراق، این افراد را حتی به شکل تدریجی در معرض خطر قرار خواهد داد.
بنابر گزارش اشرف نیوز، وی در ادامه با انتقاد از روش سرکردگان گروه تروریستی مجاهدین برای تحقق اهدافشان و مجبور ساختن اعضا به دست زدن به اعتصاب‌های غذایی، گفت که این مساله اعتصاب کنندگان را در معرض خطرات بیشتری قرار خواهد داد.
این عضو جداشده درباره پیش‌بینی‌اش از آینده لیبرتی نیز بیان کرد که سازمان ملل با هماهنگی عراق تصمیم گرفته تا لیبرتی را بسته و اعضای گروه را به کشور سومی منتقل کند. هم‌چنین این گروه دیگر آینده‌ای در عراق ندارد.
ایسنا
......................
۱۳۹۲/۹/۲۶
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  آرشیو 92 ،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: سیروس غضنفری، فرقه مجاهدین، عراق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی