نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 28 آذر 1392
اردوگاه اشرف نزدیک بغداد سال ها محل فرماندهی گروهک منافقین در واسطه گری جنگی برای صدام علیه ایران، کشتار شیعیان و کردهای عراقی، انجام عملیات تروریستی و جاسوسی برای رژیم صهیونیستی و همچنین شکنجه گسترده عوامل گریزان از این گروهک بود.

شکنجه گر
شکنجه گرانی که دیر معرفی شدند

فهرست شکنجه گران فعال در سه زندان این گروهک در ارتباط با اسرای جنگی ایرانی و اعضای منافقین که خواستار ترک اردوگاه اشرف بودند، اکنون به فراگیر ترین موضوع خبری رسانه های و فضای مجازی درباره این گروهک شده است.

براساس اطلاعات انتشار یافته، شکنجه گران اصلی پادگان اشرف، مهدی ابریشمچی با نام مستعار شریف، پرویز کریمیان با نام مستعار جهانگیر، عبدالوهاب امیری با نام مستعار افشین، علی اکبر انباز با نام مستعار یوسف و حسین ابریشمچی با نام مستعار حسین ابر، بودند.

افزون بر این شکنجه گران، مهوش سپهری با نام مستعار نسرین، زهرا توکلی با نام مستعار نصرت، سید محمد سادات دربندی با نام مستعار کاک عادل، پرویز موسوی سیگاری نیا با نام مستعار فاضل، حسن عزتی با نام مستعار نریمان، محمد محدثین با نام مستعار بهنام نیز دیگر شکنجه گران این گروهک سال ها بر زندان منافقین در اشرف حکومت می کردند.

محمدعلی جابر زاده انصاری با نام مستعار قاسم، بهرام جنت صادقی با نام مستعارمختار، محمد باقر شعبانی با نام مستعار باقر، عباس داوری با نام مستعار رحمان، مهدی برائی با نام مستعار احمد واقف، حجت بنی عامری با نام مستعار حکمت و بهمن برومند با نام مستعار ناجی از دیگر اعضای این گروهک هم در شکنجه برنامه ریزی شده اعضای گریزان و اسرای جنگی ایرانی در عراق نقشی مهم داشتند.

در بخشی دیگر، حسن محصل، فریدون سلیمی، لیلا دشتی، بتول رجایی، مجید عالمیان، حمید یوسفی، حسام عاملی، محسن امینی، فهیمه اروانی، اسدالله مثنی که با ستاد اطلاعات و شناسایی گروهک منافقین همکاری تنگاتنگی داشتند در شکنجه رزمندگان اسلام با هدف تخلیه اطلاعاتی و اعضای بریده از این گروهک جایگاه ویژه ای نزد سران منافقین داشتند.

براساس بررسی های انجام شده در پادگان اشرف پس از اخراج منافقین، یکی از زندان ها در ضلع شرقی اردوگاه با نام اسکان قرار داشت که پیش از آن محل اسکان سرکردگان گروهک بود، ولی به سلول های انفرادی برای اعضا تبدیل شد و با دیوارهای بلوکی و خاکریز از مجموعه جدا شد.

اما وقتی آمریکایی ها سال 83 وارد پادگان اشرف شدند به دستور مژگان پارسایی این زندان تخریب شد تا مدرک اصلی اقدامات ضد انسانی از بین برود.

زندان اسرای عملیات مروارید یکی دیگر از زندان های این گروهک در پادگان اشرف است که محل دقیق این زندان روبروی شمع آب و در خیابان 400 پادگان قرار دارد که سال 73 محل اجرای شکنجه های وحشیانه بود و چندین نفر از جمله قربانعلی ترابی در یک سلول انفرادی همین زندان جان باخت.

بعد از آمدن نیروهای آمریکایی به داخل پادگان اشرفف سعی زیادی شد تا شکل و ساختار اولیه این زندان عوض شود و به همین خاطر کاملا تخریب شد و با نصب یک سالن پیش ساخته آن را به عنوان ستاد فرعی گروهک فعال کردند.

سومین زندان نیز با نام قلعه محمود قائم شهر کنار تعمیرگاه زرهی ضلع جنوب این پادگان قرار داشت و افرادی که قصد فرار یا بی اعتنایی به مناسبات فرقه ای را داشتند از همین محل گروه گروه برای محاکمه به دادگاهی که خود مسعود رجوی ریاست آن را داشت، برده می شدند.

.....................................
1392/09/28طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  اشرف نیوز، 
برچسب ها: شکنجه گر، مهوش سپهری،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی