نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

پس از این رسوایی بزرگ، رجویها، به خاطر صدور دستور پایان اعتصاب غذا از این طایفه بدبخت طلبکار شده اند، به زودی تحلیل‌هایشان بیرون خواهد آمد که «اگر کسی در اثر اعتصاب غذا جان می داد رژیم و اضداد و بریدگان خوشحال می شدند و بیش از همه رژیم است که از این فرمان تاریخی خشمگین شده است و همه ما مدیون رجوی هستیم.»

اعتصاب غذا

رسوایی بزرگ

بیش از صد روز اعتصاب غذای تبلیغاتی

پس از این رسوایی بزرگ؛ رجویها و فرمان پایان اعتصاب غذا

پس از بیرون انداختن بقایای رجوی از اردوگاه اشرف، رجوی خشم و عصبانیت خود را با سلب آرامش و راحتی نسبی افراد مستقر در کمپ لیبرتی با دادن دستور اعتصاب غذا به آنان فرونشاند و این ماجرا را سه ماه ادامه داد.

بهانه اش این بود که ساکنان لیبرتی می خواهند سازمان ملل حفاظت آنها را بر عهده بگیرد و آن هفت نفر(!) آزاد شوند. اما کسی به این دروغها وقعی ننهاد و رجوی دست از پا درازتر دستور پایان اعتصاب غذا را صادر کرد.

و رسوایی به بار آمد :
معلوم شد که اعتصاب غذا به فرمان رجوی انجام شده است و ادعاهایی شبیه این که «آنان نمی پذیرند به اعتصاب خود پایان دهند» و یا «درخواست های مکرر مسئولین مجاهدین را برای پایان دادن به اعتصاب غذا رد کرده اند.» ادا و اطوارهای مهوعی بیش نبود که حالا دیگر حال همه را به هم می زند.

معلوم شد که رجوی با این کلک ها نمی‌تواند از دنیا باج‌گیری کند و سرش آنچنان به سنگ خورد که فهمید اگر بهانه ای برای پایان دادن به اعتصاب غذا پیدا نکند، یک دو جین تلفات بی خاصیت روی دستش می ماند.
معلوم شد که پیروزی در کار نبوده است، ثبت شکایت در یک دادگاه اسپانیا علیه یکی از مسئولین عراقی را (که هر فرد معمولی هم می تواند آن را انجام دهد) به جای حکم دادگاه علیه وی جا زدن بی آبرویی بی نظیری را برای رجوی و بقایای مفلوکش به ارمغان آورد.

اما پس از این رسوایی بزرگ، نیرویی که تا مرز مرگ پیش رفته است تا سرباز کلاه آبی سازمان ملل را در کنار خود ببیند، از حماقت رهبری عقیدتی اش عصیان زده خواهد شد و به درستی خواهد فهمید که رهبرش که ادعای هدایت کل جهان و زد و بند با بالای و پایین سیاستمداران عالم را دارد، حتی نمی تواند به زور اعتصاب غذا و زورگیری، توجه کسی را به خود جلب کند!

حتی در بین هوادار- جیره بگیران رجوی در اروپا آنچنان بورشدگی و سرخوردگی غلظت پیدا کرده است که جایی برای دفاع نمی بینند و حتی یک نفر جز شعر و شعار سرگرم کننده، حرف درست ودرمانی ندارد که بزند. فقط همه می دانند که بایستی حماقت رجوی را تأیید کنند و گرنه جیره شان قطع خواهد شد.
پس از این رسوایی بزرگ، رجویها، به خاطر صدور دستور پایان اعتصاب غذا از این طایفه بدبخت طلبکار شده اند، به زودی تحلیل‌هایشان بیرون خواهد آمد که «اگر کسی در اثر اعتصاب غذا جان می داد رژیم و اضداد و بریدگان خوشحال می شدند و بیش از همه رژیم است که از این فرمان تاریخی خشمگین شده است و همه ما مدیون رجوی هستیم.»

حالا دیگر سازمانهای بین المللی به رجوی و دار و دسته اش تفهیم کردند که مرعوب باج خواهی وی نخواهند شد وباید آنچه آنان می گویند و به شکلی که آنان تعیین می کنند انجام شود تا کارها پیش برود وگرنه وضع به همین منوال پیش خواهد رفت.

پس از این رسوایی بزرگ، دیگر صحت این اصل بر کسی پوشیده نیست که تنها مانع نجات آن عده که در کمپ لیبرتی گیرافتاده‌اند، فقط و فقط تشکیلات مجاهدین است. اگر همین امروز این تشکیلات منحل شود، آنان نجات خواهند یافت، اما از روی همین جعل حکم برای دادگاه اسپانیا می توان پی برد که رجویها احمق‌تر از آن هستند که راه حل به این سادگی را فهم کنند، بی مسئولیت تر از آن آنند که فکر جان اعضایشان باشند، حتی با وقاحت تمام رهبر فراری و سوراخ موش خزیده خود را با امام حسین علیه السلام مقایسه می کنند تا این بی مسئولیتی را توجیه نمایند و فرصت طلب تر و مفت خوارتر از آن هستند که از جان این عده بی دست و پا و مفلوک که تضمین حفظ منافع تشکیلاتی و شخصی آنان است دست بردارند.
حالا دیگر فهم مشکل دار و دسته رجوی هم دشوار نیست، مشکل مجاهدین با کوبلر نبود، با سازمان ملل هم نیست، با آمریکا و دولت عراق هم نیست، مجاهدین هر روزی مشکلی خواهند داشت،‌ هر روزشان بدتر از دیروز خواهد شد و با هیچ دروغ و تقلایی هم این گره گشوده نخواهد شد، دنیایشان از عاقبت یزید بدتر است، این تاوان دله دزدی در عراق و حرام خوری و غصب و قتل بی گناهان است.

ایران دیدبان
......................
۱۳۹۲/۹/۳۰ طبقه بندی: آرشیو 92 ،  اعتصاب غذا،  افشاگری،  پرونده، 
برچسب ها: پایان اعتصاب غذا، رسوایی رجوی، اعتصاب غذای تبلیغاتی، لیبرتی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی