نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

خبرنگاران رسانه های مختلف ایران برای نخستین بار وارد مقر مخفیگاه فوق سری مسعود رجوی و مریم عضدانلو معروف به مریم رجوی شدند و این مقر فوق سری را زیر ذره بین خود قرار دادند.

مخفیگاه سری سرکرده مجاهدین در قرارگاه اشرف

تنها تعدادی از افراد بلند پایه گروه مجاهدین از این مخفیگاه خبر داشتند و هیچ نیروی دیگری محل این مخفیگاه را نمی دانست و حتی فکر می کرد مسعود رجوی خارج از قرار گاه اشرف حضور دارد. مقر و مخفیگاه فوق سری سرکرده مجاهدین به نام مقر49 و 52 معروف است.
مخفیگاه سری سرکرده مجاهدین در قرارگاه اشرف زیر ذره بین خبرنگاران


به گزارش سرویس بین‌ الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاری فرانسه ؛‌ قرارگاه اشرف که از سال1365محل حضور و طرح ریزی های عملیاتی تروریستی مجاهدین علیه ملت ایران بود، تا شهریور1392در دست گروه تروریستی مجاهدین به سرکردگی مسعود رجوی بود.

قرارگاه اشرف از بخش های مختلفی چون، مراکز فرماندهی، سالن های نشست، یگان های استقرار نظامی، گورستان مروارید، زندان ها و شکنجه گاه ها، سوله های تدارکات، زاغه های مهمات، قرار گاه تبلیغات، ستاد داخله و آسایشگاه ها و تعمیرگاه های خودروهای سبک و سنگین تشکیل می شد که افراد تنها می توانستند در یگان های خود تردد کنند و خاکریزها و سیم خاردار های نصب شده در هر یگان نیروهای یگان های مختلف را از یکدیگر جدا کرده بود و هیچ کس حق ورود به یگان دیگر را نداشت.

در پادگان اشرف اعضای گروه مجاهدین هیچ اطلاعی از مقر و مخفیگاه سری مسعود رجوی نداشتند. مخفیگاه سرکرده مجاهدین،20 متر زیر زمین قرار دارد که این مخفیگاه ضد بمب است. همه درهای فولادی آن با سیستم الکترونیکی باز و بسته می شد و تمامی این درها ضد بمب است.

ورودی این مخفیگاه مخوف با شش در تو در تو و کاملا زرهی آغاز می شود و سپس اتاق ها و سالن های مختلفی را تشکیل می دهد. خبرها حاکی از این است که مسعود رجوی پس از حمله آمریکا به عراق و سقوط صدام، سال های سال در این مخفیگاه زندگی می کرده و دستور عملیات های تروریستی را از این مخفیگاه به نیروهای خود صادر می کرده است.

جالب این که تنها تعدادی از افراد بلند پایه گروه مجاهدین از این مخفیگاه خبر داشتند و هیچ نیروی دیگری محل این مخفیگاه را نمی دانست و حتی فکر می کرد مسعود رجوی خارج از قرار گاه اشرف حضور دارد. مقر و مخفیگاه فوق سری سرکرده مجاهدین به نام مقر49 و 52 معروف است.

همچنین در ضلع شرق قرارگاه اشرف زندان های مخوفی قرار دارد که مسعود رجوی افرادی را که فکر فرار به سر آنها زده بود یا مخالفتی با گروه می کردند به مدت دو سال زیر شکنجه های مختلف قرار می داد و سپس این افراد تحویل دولت عراق می شدند که بسیاری از این افراد یا در خود قرار گاه اشرف یا در زندان ابو غریب کشته شدند.

در نقطه ای از  پادگان اشرف به گفته افراد جدا شده از گروه، تعداد زیادی از پاسداران و رزمندگان اسلام در 8 سال دفاع مقدس زیر شکنجه های مجاهدین قرار گرفتند و در گورستان جمعی دفن شدند که گروه تفحص شهدای جمهوری اسلامی باید به این منطقه سری بزند.

 در شمال پادگان اشرف گورستان مروارید قرار دارد که تعدادی از دفن شدگان در این محل، نیروهای حاضر در عملیات مروارید بودند که با همدستی صدام  به قتل عام کردهای شمال عراق پرداختند. همچنین تعداد زیادی از افراد دفن شده در گورستان مروارید دختران و پسران و زن ها و مردانی هستند که یا به علت مخالفت با مسعود رجوی در پادگان اشرف سر به نیست شدند و یا به دستور جلادان مسعود، قرص سیانور خوردند و یا به علت محدودیت ها و شکنجه ها خود کشی کردند.همه تجهیزات و ادوات و مهمات این سازمان تخلیه شده و تنها در یکی از قسمت های مرکزی قرارگاه، هنوز بیش از سه هزار خودروی سبک، سنگین و نیمه سنگین که بسیاری از این خودروها صفر کیلومترند، وجود دارد.
 مرجع:خبرگزاری ایرنا

December 21 2013طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  آشنایی با فرقه رجوی،  افشاگری،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی، 
برچسب ها: مخفیگاه سری، سرکرده مجاهدین، قرارگاه اشرف، زیر ذره بین خبرنگاران،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی