نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

یک  گفت: گروه تروریستی داعش از خودروهای زرهی سابق منافقین که توانایی حمل و پرتاب موشک را دارد استفاده می کنند."احمد الشریفی" در مورد ارتباط گروهک تروریستی منافقین با داعش، گفت: خودروهای زرهی گروه تروریستی دولت اسلامی عراق و شام موسوم به داعش همان خودروهای متعلق به گروهک تروریستی منافقین است که زمانی توسط این گروه استفاده می شد.

احمد الشریفی کارشناس مسائل امنیتی و راهبردی عراق
گروه داعش از خودروهای زرهی منافقین استفاده می‌کند


"احمد الشریفی" در مورد ارتباط گروهک تروریستی منافقین با داعش، گفت: خودروهای زرهی گروه تروریستی دولت اسلامی عراق و شام موسوم به داعش همان خودروهای متعلق به گروهک تروریستی منافقین است که زمانی توسط این گروه استفاده می شد.

الشریفی با اشاره به ماهیت گروهک تروریستی منافقین و استفاده غربی ها از این گروه گفت: منافقین یکی از ابزارهای فشار سیاسی به شمار می روند به گونه ای که هرگاه ایالات متحده خواستار جنگ علیه ایران بوده از این گروه به عنوان ابزاری برای فشار سیاسی استفاده کرده است.
 
این کارشناس مسائل راهبردی عراق با مطرح کردن احتمال ارتباط میان گروهک منافقین با داعش افزود: یکی از مسائل عجیبی که افکار عمومی باید بداند این است که مدتی قبل مشاهده شد که ابزارهای جنگی که در زمان رژیم دیکتاتور سابق عراق و مدتی پس از آن در اختیار منافقین بود اکنون در دست داعش و گروه های وابسته به آن است و این یعنی حتی اگر گروه های فشار متعدد باشند اما هدف آنها یکی است.
 
الشریفی در ادامه گفت: خودروهای زرهی منافقین را مشاهده و بررسی کرده بودیم؛ اکنون این خودروها در اختیار داعش است؛ این به معنای وجود هماهنگی سطح بالا برای استفاده از ابزارهای یکدیگر است؛ در حال حاضر توپ های متوسط  منافقین و خودروهایی که توپ ها را جا به جا می کنند در اختیار داعش است.
 
این تحلیلگر سیاسی با اشاره به حمایت های مالی منافقین از تظاهرات ضددولتی الانبار عراق اظهار داشت: ابعاد این مسئله بسیار بزرگتر از این موضوع است؛ منافقین ارتباطات گسترده ای با تعدادی از شخصیات برجسته سیاسی دارند و این شخصیت ها تأمین کننده مالی این گروهک هستند، البته این اشخاص نیز از طریق برخی حامیان منافقین از جمله فرانسه، کمک و پاداش دریافت می کنند.
 
الشریفی درباره سیاستمداران حامی منافقین که تلاش می کنند موضوع حضور آنها را در عراق یک مسئله انسانی جلوه دهند، گفت: این موضوع در چارچوب بده بستان های دو طرفه قرار می گیرد، این سیاستمداران از منافقین حمایت می کنند و منافقین نیز منافع این اشخاص را که احتمالا مشترک است تأمین می کنند.
 
الشریفی در پاسخ به برخی خبرها مبنی بر شرط آمریکایی ها برای اخراج کامل منافقین در مقابل پایان دادن به پرونده اتهامی سرکردگان این گروهک تصریح کرد: این موضوع دور از ذهن نیست اما فشارهای مردمی علیه این گروهک در جریان است؛ حتی موضوع زمین پادگان اشرف همچنان توسط تعدادی از وکلا و حقوق دانان عراقی در حال پیگیری است.
 
الشریفی با اشاره به نفرت مردم عراق از منافقین گفت: مردم قاطعانه حضور این گروهک را رد می کنند و این مجموعه هیچ جایگاهی در بین آنها ندارد.
 

هابیلیان

1392/10/01
طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده،  سوریه، 
برچسب ها: کارشناس مسائل راهبردی عراق، مجاهدین داعش، تروریست،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی