نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

عناصر گروهک تروریستی منافقین با حضور در سوریه ، تروریست ها را تحت آموزش نظامی قرار می دهند. رضا رجب زاده که به تازگی از پایگاه لیبرتی نزدیک بغداد (پایتخت عراق)، گریخته است ، اظهار کرد منافقین به طور فعال در کنار تروریست ها با نظام مردمی سوریه درگیر جنگ هستند.


منافقین و داعش
آموزش تروریستها در سوریه از سوی عناصر گروهک تروریستی منافقین

یکی از اعضای جدا شده از گروهک تروریستی منافقین روز شنبه اذعان کرد عناصر این گروهک در پوشش امدادگران جنگی در سوریه حضور دارند اما ماموریت اصلی آنان آموزش دادن تروریست ها در قتل عام نظامیان سوری و مردم بیگناه است.

رضا رجب زاده که به تازگی از پایگاه لیبرتی نزدیک بغداد (پایتخت عراق)، گریخته است ، اظهار کرد منافقین به طور فعال در کنار تروریست ها با نظام مردمی سوریه درگیر جنگ هستند.

این عضو جدا شده از گروهک تروریستی منافقین همچنین از کشته شدن سه عضو این گروهک در درگیری با ارتش سوریه در استان دیرالزور در شرق این کشور ،خبر داد.

رضا رجب زاده تصریح کرد حلقه ارتباط و اعزام عناصر این گروهک تروریستی با تشکلی موسوم به ارتش آزاد سوریه و افراد مسلح حزب منحله شده بعث عراق در مرز اردن است که در پوشش امداد گر جنگی وارد سوریه می شوند.

مریم سنجابی، دیگر عضو جدا شده از گروهک تروریستی منافقین هم روز شنبه در گفت وگو با ایرنا ، گفت گروه های جذب و سازماندهی نیروهای جدید منافقین ، مسافران ورودی به کشورهای خارجی به ویژه دانشجویان را تحت عناوین مختلف مانند ایجاد فرصت های کاری ، فعالیت های ورزشی و سفرهای گردشگری فریب می دهند.

پس از این که دولت عراق پایگاه اشرف را در استان دیاله، شرق این کشور تعطیل کرد و عناصر گروهک ترورستی منافقین حاضر در این پایگاه را به پایگاه لیبرتی نزدیک بغداد منتقل کرد ، این گروهک کاملا از هم فروپاشید.

پس از این موضوع ، برخی از عناصر گروه تروریستی منافقین موفق به فرار مجبور شدند و افراد باقیمانده برای ادامه بقای خود مجبور شده اند با تروریستها در سوریه همکاری و در کشتار مردم بیگناه نقش ایفاء کنند.
خبرگزاری آریا
92/10/01طبقه بندی: آرشیو 92 ،  سوریه،  پرونده،  افشاگری، 
برچسب ها: عكس، مریم سنجابی، منافقین، سوریه، منافقین داعش،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی