نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 2 دی 1392
مسعود کشمیری عامل انفجار نخست وزیری و محمدرضا کلاهی صمدی عامل انفجار حزب جمهوری اسلامی در آلمان رویت شده اند. مسعود کشمیری عامل انفجار نخست وزیری در هشتم شهریور 1360 و از عوامل نفوذی فرقه رجوی و محمدرضا کلاهی صمدی نیز عامل انفجار حزب جمهوری اسلامی در روز هفتم تیر ماه سال1360 می باشد ...

مسعود کشمیری عامل انفجار نخست وزیریتروریست

رویت مسعود کشمیری و محمدرضا کلاهی صمدی عاملان ترور 74 مقام ایرانی در آلمان

یک مقام آگاه گفت: ˈمسعود کشمیریˈ عامل انفجار نخست وزیری و ˈمحمدرضا کلاهی صمدیˈ عامل انفجار حزب جمهوری اسلامی در آلمان رویت شده اند.

وی که خواست نامش فاش نشود  گفت: نامبردگان که از اعضا و هواداران فعال گروهک تروریستی منافقین و خط نفوذ فرقه رجوی در نهادهای حیاتی، حساس و مهم جمهوری اسلامی بودند، هنگام خوردن غذا در رستورانی در شهر کلن و هنگام رانندگی در شهر هامبورگ آلمان مشاهده شده اند.

وی گفت: مسعود کشمیری عامل انفجار نخست وزیری در هشتم شهریور 1360 و از عوامل نفوذی فرقه رجوی و همچنین جانشین دبیر وقت شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران و همسرˈمینو دلنوازˈ از اعضای فعال منافقین بود که با جاسازی بمب در کیف همراه خود و خروج از محل جلسه نخست وزیری باعث شهادت شهیدان محمد علی رجائی و محمد جواد باهنر رییس جمهور و نخست وزیر جمهوری اسلامی ایران شد.

این مقام آگاه توضیح داد: همچنین ˈمحمدرضا کلاهی صمدیˈ نیز که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ابتدا در انجمن اسلامی دانشجویاندانشگاه علم و صنعت و پس از مدتی با خط دهی گروهک منافقین وارد کمیته انقلاب اسلامی و حزب جمهوری اسلامی شد، عامل انفجار حزب جمهوری اسلامی در روز هفتم تیر ماه سال1360 می باشد که این انفجار منجر به شهادت آیت الله سیدمحمد حسینی بهشتی و 71 تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مقامات دولتی از جمله معاونین وازرتخانه ها شد.

وی اضافه کرد: این فرد زیر نظر یکی از افراد کادر مرکزی گروهک تروریستی رجوی به نام ˈهادی روشن روانˈ با نام مستعار مقدم فعالیت می کرده است.

خبرگزاری ایرنا
..................................
1392/10/02ردپای جعبه سیاه ترور رجایی و بهشتی در آلمان


این مقام آگاه با اشاره به نقش مسعود کشمیری در انفجار دفتر نخست وزیری و نیز محمدرضا کلاهی صمدی در انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی اضافه کرد: محمدرضا کلاهی صمدی زیرنظر یکی از افراد کادر مرکزی گروهک تروریستی رجوی به نام هادی روشن روان با نام مستعار مقدم فعالیت می کرده است.
شفاف: 32 سال پس از حادثه تلخ انفجار در دفتر نخست وزیری و حزب جمهوری اسلامی دیروز خبر رسید که عاملان این دو حادثه اخیرا در آلمان رویت شده اند. یک مقام آگاه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران خبر داد: مسعود کشمیری عامل انفجار دفتر نخست وزیری و محمدرضا کلاهی صمدی عامل انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی در آلمان رویت شده اند.

وی که خواست نامش فاش نشود، به خبرنگار ایرنا در عراق گفت: نامبردگان که از اعضا و هواداران فعال گروهک تروریستی منافقین و خط نفوذ فرقه رجوی در نهادهای حیاتی، حساس و مهم جمهوری اسلامی بودند، هنگام خوردن غذا در رستورانی در شهر «کلن» و هنگام رانندگی در شهر «هامبورگ» آلمان مشاهده شده اند.

 این مقام آگاه با اشاره به نقش مسعود کشمیری در انفجار دفتر نخست وزیری و نیز محمدرضا کلاهی صمدی در انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی اضافه کرد: محمدرضا کلاهی صمدی زیرنظر یکی از افراد کادر مرکزی گروهک تروریستی رجوی به نام هادی روشن روان با نام مستعار مقدم فعالیت می کرده است.

نقش کلاهی صمدی

محمدرضا کلاهی صمدی عامل اصلی انفجار در دفتر حزب جمهوری اسلامی در 7 تیر سال 60 است. در این حادثه 72 نفر از اعضای حزب جمهوری به اضافه شهید آیت الله سیدمحمد حسینی بهشتی به درجه شهادت نائل آمدند.

کلاهی که به عنوان یکی از عوامل نفوذی سازمان منافقین خلق در حزب جمهوری شناخته می شد، توانست کیفی حاوی یک بمب قدرتمند را وارد دفتر حزب کرده و پس از آن ساختمان حزب را ترک کند. کلاهی پس از انفجار فرار کرده و راهی فرانسه شد. سعید شاهسوندی عضو سابق کمیته مرکزی سازمان مجاهدین خلق (منافقین) اخیرا در مصاحبه ای تاکید کرد که کلاهی عامل انفجار 7 تیر سال 60 است.

وی درباره کلاهی به بی بی سی فارسی می گوید: «درست در فردای هفتم تیر، من و سه نفر دیگر به عنوان گروه موسس رادیو مجاهد، بنا به دعوت قاسلمو عازم دفتر محل سیاسی حزب دمکرات کردستان در ارتفاعات زمزیران شدیم. چند هفته بعد، فردی به جمع ما پیوست. ظاهری نجیب و آرام و روحیه ای تشکیلاتی و اجرایی داشت. هویت او برای همه مشخص نبود. او با نام تشکیلاتی کریم رادیو در بخش فنی رادیو مجاهد سازماندهی شد. او کسی جز محمدرضا کلاهی، عامل انفجار ۷ تیر نبود.» شاهسوندی همچنین با اشاره به کناره گیری کلاهی از سازمان منافقین خلق گفته است: «کلاهی به دلیل نقشی که در ماجرای 7 تیر داشت، امکان زندگی علنی ندارد و به صورت ناشناس زندگی می کند.»

نقش کشمیری در انفجار دفتر نخست وزیری

مسعود کشمیری عامل انفجار دفتر نخست وزیری در 8 شهریور سال 60 و شهادت شهید محمدعلی رجایی رئیس جمهور و شهید حجت الاسلام محمدجواد باهنر نخست وزیر است. کشمیری 31 ساله توانسته بود در مدت کوتاهی اعتماد مسئولان کشور را برای گرفتن پست های کلیدی از جمله برای دبیری شورای عالی امنیت ملی جلب کند.

هر چند بعد از انقلاب کشمیری مدعی شد که از سازمان مجاهدین خلق کنار کشیده ولی مخفیانه به عنوان یکی از عناصر این سازمان تروریستی عمل می کرد. او به مرور زمان چهره ای حامی جمهوری اسلامی به خود گرفت و توانست بیش از گذشته به عنوان عامل نفوذی عمل کند.

 کشمیری همزمان با فعالیت مخفیانه خود و خانواده اش در سازمان منافقین، به عضویت در کمیته مستقر در اداره دوم ارتش تحت سرپرستی محمدکاظم پیرورضوی در می اید. وی مدتی نیز در ضد اطلاعات مرکزی نیروی هوایی و مرکز مستشاری آمریکایی ها با عنوان نماینده نخست وزیر دولت موقت و زیرنظر کمیته اداره دوم ارتش مستقر بود.

 در این مدت، از جمله اقدامات وی می توان به مداخله و جلوگیری از به جریان افتادن و محاکمه عاملان کشتار 17 شهریور اشاره کرد که با توجه به ریشه آمریکایی جمعه خونین محل تامل فراوان است. وی در بدو تاسیس طرح و برنامه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز مدتی به عضویت آن درآمد.

 وی همچنین عضویت موثر در ستاد خنثی سازی کودتای نوژه به نمایندگی از کمیته اداره دوم ارتش داشته است که از جمله خیانت های وی در این مقطع، فراری دادن رهبر عملیات کودتا سرهنگ احسان بنی عامری بوده است.

در روز انفجار دفتر نخست وزیری، کشمیری به عنوان دبیر شورای عالی امنیت ملی همراه با یک ساک وارد جلسه می شود. درباره بازرسی این ساک روایت های متعددی وجود دارد. برخی می گویند این ساک یک بار از سوی تیم حفاظت بازرسی و بعدا تعویض شد ولی برخی نیز معتقدند چون کشمیری مورد وثوق رئیس جمهور و نخست وزیر بود از او بازرسی انجام نشد.

بعد از انفجار دفتر نخست وزیری چنین تصور شد که مسعود کشمیری که آن زمان دبیر شورای عالی امنیت ملی بود نیز در این انفجار کشته و تکه های اجساد بدنش در آتش سوخته است. ولی پس از مدتی معلوم شد که وی از مرتبطان با سازمان مجاهدین(منافقین خلق) و عامل اصلی انفجار بوده و به خارج از ایران گریخته است.به نظر می رسد با شناسایی و بازداشت عوامل اصلی این حادثه که هم اکنون در آلمان زندگی می کنند، زوایای پنهان این دو حادثه مکشوف خواهد شد.

........................
1392/10/03طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده،  عملیات تروریستی،  ایران ستیزی، 
برچسب ها: تروریست، عوامل تروریستی، محمدرضا کلاهی صمدی، مسعود کشمیری، تروریست در آلمان،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی