نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 3 دی 1392
باران مشت و لگد بر منافقین و جاسوس ها باریدن گرفت. دوربین ها تکه تکه شد و ماشین تبدیل به آهن پاره شد. فریاد مرگ بر صدام و مرگ بر منافق گوش فلک را کر می کرد. اولین تیر هوایی از سلاح یک عراقی شلیک شد. تیر دوم و اخطار از سوی عراقی ها که متفرق بشوید. از سوی قسمت افسران هم ...

جاسوسی منافقین
جاسوسان در محاصره ی هزاران ایرانی


بخشی از خاطرات جانباز و آزاده حسین معظمی نژاد

خاطرات اسارت در کنار همه سختی ها و عذاب‌هایش برای آزادگان ما شیرینی خودش را هم دارد. لحظاتی که دور از خانواده و در سرزمینی غریب سپری شد اما شاهنامه ای بود که آخرش خوش درآمد. آنچه می خوانید گوشه ای است از خاطرات جانباز و آزاده حسین معظمی نژاد می‌گوید:

آن روز یک ماشین با دوربین و خبرنگار وارد اردوگاه شد. همه پشت پنجره ها ایستاده بودند و نگاه می کردند. ایرانی و جزء منافقین بود. آمده بود برای مصاحبه و فیلمبرداری از بچه ها. جاسوس ها رفتند پیش فیلمبردارها. آنها هم شروع کردند به فیلمبرداری و مصاحبه. جاسوس ها شروع کردند به رقصیدن، آواز خواندن، و کارهای منافی عفت. می خواستند این کارها از تلویزیون پخش شود تا نشان بدهند که اسرای ایرانی کثیف اند و شرم و حیا حالی شان نیست. اگر این تصاویر به ایران می رسید ایرانی ها چه فکری درباره ما می کردند؟ قرار شد موقع آزاد باش به حساب منافقین و جاسوس ها برسند.

موقع آزاد باش رسید. درها که باز شد هجوم بچه ها شروع شد. ساعت حدود ده ـ یازده صبح بود. بچه ها تند و تیز از سیم خاردارها که سه قسمت شده بود، بالا رفتند. پیراهن ها و پوست بدن ها به سیم خاردارها گیر می کرد و خون بر زمین چکه می کرد. منافقین و جاسوس ها آمدند فرار کنند که در محاصره ی هزاران نفر گیر افتادند.

باران مشت و لگد بر منافقین و جاسوس ها باریدن گرفت. دوربین ها تکه تکه شد و ماشین تبدیل به آهن پاره شد. فریاد مرگ بر صدام و مرگ بر منافق گوش فلک را کر می کرد. اولین تیر هوایی از سلاح یک عراقی شلیک شد. تیر دوم و اخطار از سوی عراقی ها که متفرق بشوید. از سوی قسمت افسران هم آمده بودند کمک. یکباره لوله اسلحه ها به طرف زمین برگشت. اولین گلوله پای یکی از بچه ها را شکافت. یکی از بچه ها فریاد زد: دیگر بس است. بروید طرف آسایشگاه ها. که ناگهان در اصلی اردوگاه باز شد و عده ای با لباس فرم و سپر و باتوم و اسلحه ریختند تو و هجوم آوردند سوی بچه ها. شلیک گلوله ها، صدای کوبیدن باتوم ها بر سر و بدن و ناله و فریاد از هر گوشه شنیده می شد. نیروهای ضد شورش قد بلند و درشت هیکل بودند سیه چرده و بی رحم. تا به حال از وجود آنها خبر نداشتیم. بچه ها به سوی اتاق ها و آسایشگاه ها گریختند. مجروحان بر زمین و آویزان بر سیم خاردارها بودند. در آسایشگاه ها تند تند بسته شد. نیروهای ضد شورش با خیال راحت وارد آسایشگاه ها می شدند و آن وقت فریاد و ناله و عربده ی دشمنان بلند می شد. به درمانگاه نیامدند. می دانستند که ما توان راه رفتن نداریم اما یکدفعه در درمانگاه باز شد و خیل مجروحان با سر و رویی خونین پیدا شد. دکتر ها سریع مشغول کار شدند؛ اما مجروحان تمامی نداشتند. خون بر کف درمانگاه به راه افتاده بود. دیگر نه تختی خالی بود نه تکه ای از زمین. اعتصاب غذا شروع شد. عراقی ها غذا بردند برای بسیجی ها؛ اما آنها غذا را پس دادند.

بچه ها پول هایشان را روی هم گذاشتند و خرما و شیر خشک خریدند و برای بسیجی ها فرستادند. آنها هم صرفه جویی کردند و دست از اعتصاب غذا نکشیدند.

چند روز بعد اتوبوس ها آمدند و تعدادی از بسیجی ها را با کتک و چوب سوار کردند و بردند. تقریبا وضع اردوگاه عوض شد. اسرایی دیگر را از اردوگاه های دیگر آوردند و طبعاً اعتصاب شکسته شد اما خاطرات آن درگیری ماند. یکی از کسانی که به حساب منافقین و جاسوس ها رسیده و چندین تن از آنها را درب و داغان کرده بود همان دوستی بود که جاسوس ها او را وادار به نشستن روی میله کرده بودند.

سایت جامع آزادگان

............................................
1392/10/03

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی

ارسال به : فیس بوك

لینک دریافت نوبد رهایی روی موبایل

http://nasimerahaee.mihanblog.com/post/1753

طبقه بندی: آرشیو 92 ،  خاطرات، 
برچسب ها: حسین معظمی نژاد،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی