نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

من هم دوست دارم، پسرم برای ملت خودش جانفشانی کند، با ستمگر مبارزه کند، از مظلوم دفاع کند، برای راحتی ملت و آبادانی کشورش تلاش کند، درتمام امور علمی تحصیلات عالیه داشته باشد (سیاسی، علمی، نظامی و غیره…) که همه موارد شرط اولیه یک مبارز است.

خانم ثریا عبداللهی

مبارز برای سربلندی و سرفرازی ملت تلاش می کند.

کسی که برای کشتن بهترین فرزندان مملکت (دانشمندان هسته ای) با تمامی دشمنان ملت خود همدست می شود، می تواند یک مبارز برای پیشرفت ملت شود؟


رویای مادرانه ـ نامه خانم ثریا عبداللهی به فرزندش امیر اصلان ـ قسمت سوم

راستی امیرجان تومیتونی جواب این سئوالات رو بدی یا نه؟
جواب قانع کننده و منطقی بدور از توهین و اهانت و بی حرمتی، در کل جوابی باشد که تمامی حقوق دانان کشورهای جهانی صحبتهای امیرم را تائید کنند ، البته حرفهای دل وعقل خودت باشد نه اینکه کسی برایت دیکته کند و تو عین انشاء سرکلاس ، شروع کنی به خواندن مطالب.
امیرجان، زمان مصاحبه اجباری که از سیمای سراسر دروغ آزادی پخش می شد، بچه خواهر بزرگت به من زنگ زد و گفت: مامانی دائی داره مصاحبه میکنه گوشی را میچسبانم تلویزیون، صدای دائی رو گوش کن، ولی بعد از تمام شدن میدونی بچه خواهرت، همان بچه ای که بغلت عکس انداختی چی گفت؟ گفت مامانی، دائی خیلی عصبانی بود از چشماش فهمیدم که تند تند پلک میزد و مطلبی که براش نوشته بودند یادش میرفت و به کاغذی که جلوی دائی روی میز بود نگاه میکرد و حرف میزد معلوم بود دائی خیلی زحمت کشیده بود تا مطالبی که براش نوشتند را حفظ کنه. والبته این مطالب را بچه خواهرت با گریه می گفت که دائی خیلی زیر فشار و شکنجه ی روحی ست.
خوب امیرجان پس فهمیدی نوزاد قنداقی دیروز تمام حیله های این شیادان، (سران فرقه رجوی) را امروز می فهمد ، بچه ای که تو با او بیست سال تفاوت سنی داری وهمان نوزاد ، امروز حالات درونی تو را براحتی درک و نقد میکند ، پیشرفت جهان امروز را از همین نوجوان امروزی باید فهمید.
من هم دوست دارم، پسرم برای ملت خودش جانفشانی کند، با ستمگر مبارزه کند، از مظلوم دفاع کند، برای راحتی ملت و آبادانی کشورش تلاش کند، درتمام امور علمی تحصیلات عالیه داشته باشد (سیاسی – علمی امروزی – نظامی- و غیره….).که همه موارد شرط اولیه یک مبارز است .
مبارز باید اول همه در کنار همدرد وهم وطن خودش باشد.
مبارز باید خودش از همه اسارتهای ذهنی و زبانی و رفتاری آزاد باشد.
مبارزی که برای ملت جان فشانی میکند ، بدور از همه جنایتها وخیانتها باشد.
 مبارز برای سربلندی و سرفرازی ملت تلاش میکند.
 در کل مبارز باید نمونه والگوی محکمی برای ملت باشد.
و حال امیراصلانم :
آیا با تمام این شرایط ها میتوانی خودت را یک مبارز بنامی؟
علی ابن ابی طالب فرمود: مجاهدان راه خدا کسانی هستند که اول در راه پدر ومادر وخانواده وحفظ ناموس خود مجاهدت کردند وحرمت نشکستند.

بله امیرم کسی که حرمت مادر و یا پدر را بشکند آیا میتواند حرمت ملت را حفظ کند ، کسی که به مادر، ام الفساد لقب دهد آیا میتواند حرمت مادران را حفظ کند؟ کسی که به ناموس رفیق خود خیانت کند ، آیا میتواند ناموس ملت خود را حفظ کند؟ کسی که لحظه به لحظه برای کشتن ملت خود از هیچ تلاشی دریغ نمیکند ، می تواند ضامن ملت شود؟ کسی که از کشته شدن هم وطن خود و یا به جرات بگویم از شهید شدن یک سرباز بی گناه خوشحال شود، میتواند یک مبارز وطن خواه شود؟ کسی که برای کشتن بهترین فرزندان مملکت (دانشمندان هسته ای) با تمامی دشمنان ملت خود همدست میشود ، میتواند یک مبارز برای پیشرفت ملت شود؟
امیرجان ، باید به جرات بیان کنم این سفره ای که توبه نام مبارز و مجاهد از ان لقمه میخوری آغشته به خون جوانان ایرانی وعراقی است وپرونده سیاه  این فرقه سراسر جنایت ، خیانت ، شکنجه، اعدام ، کشتارودر کل نابودی خانواده های اسیران است که یکی از همین اسیران مردی بنام امیراصلان است که اگر نباشد جان وخون امیر ، سران این فرقه به آرزوی دیرینه خود که همانا نابودی پیشرفت وملت ایران است نخواهند رسید (بله جان تمامی فرزندان ما سپرجان مسعود رجوی وطن فروش وناموس فروش ومریم قجرعضدانلو ….است)
 تا زمانی که آزاد نشدی پی به خیانت این خونخواران نخواهی برد ، چونکه تماما” در سانسور و بی خبری و تنگنای فرقه رجوی هستی پس از کجا بفهمی که مادرت چه عذابی میکشه ، از کجا بخونی که این جانیها چه کردند تا تصمیم نهائی را بگیری ، از کجا بدونی و بشنوی که برای آزاد زندگی کردن در هر کجای دنیا هیچ مشکلی نداری .
عزیز مادر ، چه کسی باید به توبگه که مادرت وخواهرات وهمه وهمه برای آزادی تو (از اسارت فرقه مخوف و تبهکار رجوی) دست به دعا هستند و تمام فکر و زندگیشان شده امیر اصلان ، از کجا بفهمی مادرت برای رهائی تو از جان خودش دریغ نکرده .
امیرم ، دلیرم ، عزیزم بخدا خیلی دوست دارم.
فکر میکنم وقتی برات نامه مینویسم درکنارت هستم .
داری میری دیگه خسته شدی ازمن ، بزار صورت ماهت را ببوسم بعد برو ،
توهم بغلم کن بزار زیر گلوت رو ببوسم ، ببینم هنوزهم بوی شیر میده ،
آره مادر هنوزهم بوی شیر میده ، برو بسلامت هر وقت ، وقت کردی باز بیا ،
راستی اصلان حالا بزار بگم باز الکی گفتم کیک میپزم تا بیای که منتظرم ،
کیک نارگیلی دوست داری همه وسایلها رو خریدم به خواهرات میگم که اصلان شب یلدا میاد شماها هم بیایدها …
اصلان ، راستی کادو برات یک دست کت وشلوار خریدم تا انشالله سال دیگه برات ماشین میخرم وبعد یک زن خوشگل برات میگیرم ، خوشت اومد؟ برومنتظرم
امیر جان ما امسال شب یلدا دوباره مراسمی خواهیم گرفت در نبود علی بابا و امیر اصلان در مزار علی بابا در بهشت زهرا ، بدان که باز همیشه به یاد تو هستم .
خداحافظ…….خداحافظ……خداحافظ…..ای خدا…ای خدا …


منبع:  انجمن نجات مرکز آذربایجان غربی
چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۲
.....................................

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی

ارسال به : فیس بوك

لینک دریافت نوبد رهایی روی موبایل

http://nasimerahaee.mihanblog.com/post/1753

طبقه بندی: آرشیو 92 ،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  نامه به اسرای فرقه،  در انتظار ملاقات، 
برچسب ها: رویای مادرانه، نامه، ثریا عبداللهی، امیر اصلان،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی