نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

منابع مطلع پارلمانی در اردن روز گذشته اعلام کردند سازمان مجاهدین خلق از طریق تعدادی از نمایندگان اردنی، به دولت این کشور پیشنهاد داده است تا ضمن موافقت با درخواست این گروه برای اسکان، اجازه ساخت یک شهرک در صحرای این کشور را نیز به آنان بدهد.

تروریست
درخواست رسمی مجاهدین برای اسکان و ساخت پایگاه در اردن

به گزارش سرویس بین الملل پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان به نقل از ارم نیوز اردن، منابع مطلع پارلمانی در اردن روز گذشته اعلام کردند سازمان مجاهدین خلق از طریق تعدادی از نمایندگان اردنی، به دولت این کشور پیشنهاد داده است تا ضمن موافقت با درخواست این گروه برای اسکان، اجازه ساخت یک شهرک در صحرای این کشور را نیز به آنان بدهد.

براساس جزئیات اعلام شده توسط این منابع، مجاهدین پیشنهاد داده اند تا انتقال عناصر این گروه از پایگاه عراقی الحریه (لیبرتی) طی چند مرحله انجام شود و همه هزینه های این جابجایی نیز بر عهده این گروه باشد.

مجاهدین همچنین از دولت اردن خواسته اند تا با اختصاص یک قطعه زمین بزرگ در صحرای اردن برای ساخت یک شهرک و اسکان همه اعضای خود که در عراق به سر می برند موافقت کند.

مجاهدین در درخواست خود به اردن تعهد داده اند که همه هزینه های ساخت این شهرک، آب، گاز و برق آن را پرداخت خواهند کرد. علاوه بر آن اجاره بهای زمین و هزینه نیروهای امنیتی و حفاظتی اردنی نیز بر عهده خود گروه خواهد بود و در مقابل پس از ترک این کشور و بازگشت به ایران! شهرک مورد نظر را با تمام امکانات آن به طور رایگان تحویل دولت اردن خواهند داد.

گروه مجاهدین همچنین اعلام کرده است در صورت حضور در اردن اجازه خروج هیچ یک از اعضای خود را از شهرک مورد نظر مگر در شرایط فوق العاده پزشکی و بهداشتی نخواهد داد.

این پیشنهاد که توسط نمایندگان اردنی هوادار گروه مجاهدین به دولت این کشور تحویل داده شده است هنوز واکنش مقامات رسمی را درپی نداشته است اما این منابع معتقدند موافقت امان با این پیشنهاد بعید به نظر می رسد زیرا روابط نزدیک ایران و عراق، صادرات نفط ارزان قیمت توسط بغداد به این کشور و طرح ساخت لوله انتقال نفت عراق به اردن که بیش از سه میلیارد دینار برای اردن سود دارد از دلایل احتمالی مخالفت دولت اردن با این پیشنهاد خواهد بود.

منبع:  کانون هابیلیان

۴ دی ۱۳۹۲طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: منافقین، اردن، ساخت پایگاه، صحرای اردن، ارم نیوز اردن،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی