نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 5 دی 1392
از خوارج در صدر اسلام  تا القاعده، طالبان، لشگر جنگوی، سپاه صحابه، جند الشیطان، جیش العدل و گروهک تروریستی منافقین همگی خود را مجاهدینی معرفی می کنند که در راه خدا در حال جهاد و مجاهدت برای اعتلا و استقرار کلمه حق و توحید هستند. ولی کیست که نداند که همگی این گروه‌ها هیچ نسبتی با ویژگی‌های مجاهدین راستین چه در دوره صدر اسلام و چه در دوران کنونی ندارند.

از خوارج نهروان تا گروهک نفاق

از خوارج نهروان تا گروهک نفاق

از ویژگی‌های مجاهدین راستین "اخلاص" است. اخلاص یعنی پیراستن نیت و قصد از هر چیز غیر خـدایـی؛ یـعـنـی کـار را بـرای خدا انجام دادن. مـجـاهـدان به این ویژگی ارزشمند آراسته هستند.

از خوارج در صدر اسلام  تا القاعده، طالبان، لشگر جنگوی، سپاه صحابه، جند الشیطان، جیش العدل و گروهک تروریستی منافقین همگی خود را مجاهدینی معرفی می کنند که در راه خدا در حال جهاد و مجاهدت برای اعتلا و استقرار کلمه حق و توحید هستند. ولی کیست که نداند که همگی این گروه‌ها هیچ نسبتی با ویژگی‌های مجاهدین راستین چه در دوره صدر اسلام و چه در دوران کنونی ندارند. از القاعده تا منافقین همگی ویژگی های‌مشترکی دارند که نه تنها هیچ سنخیتی با جهاد و مجاهدت مد نظر قرآن و احادیث ندارند بلکه همگی به معانی دقیق کلمه نه مجاهدان در راه خدا، بلکه منافقینی که در راه شیطان مجاهدت می کنند هستند. با نگاهی گذرا به ویژگی های این گروهک ها و فرقه‌ها به خوبی میتوان پی به ماهیت آنها برد.

از ویژگی‌های مجاهدین راستین "اخلاص" است. اخلاص یعنی پیراستن نیت و قصد از هر چیز غیر خـدایـی؛ یـعـنـی کـار را بـرای خدا انجام دادن. مـجـاهـدان به این ویژگی ارزشمند آراسته هستند. دفاع و جهاد آنها هم از آن جـهـت مورد تمجید و تحسین است که «فی سبیل اللّه» و تنها برای رضای خدای است. مـجـاهـدان مـخـلص ‍ نـه منتظر تشویق بوده و نه از نکوهش و سرزنش واهمه دارند. اخلاص مـجـاهـدان زمـیـنه امدادهای الهی را آماده می کند و رحمت و برکات خداوندی را برای آنها به ارمغان می آورد. حال به جاست که پرسیده شود آیا در گروهک منافقین همه اعمالی که صورت می گیرد در راه رضای خداوند است یا رضای مسعود رجوی و مریم قجر؟!

از خوارج نهروان تا گروهک نفاق

 ذکـر و یـاد خـدای سـبـحـان از بـهـتـریـن و پـاکـیـزه تـریـن اعمال نزد پروردگار و خصلت خوب مؤمنان و صالحان و مجاهدان و نشان همنشینی با محبوب واقعی بوده و مایه شرافت و رستگاری انسان است. یـاد خـدا در دل و جـان مـجـاهـدان صدر اسلام جاری بود و زرق و برق زندگی دنیا هرگز ایـشـان را از یـاد خـدا بـاز نـمـی‌داشـت. ایـن مـؤلفـه و ویـژگـی بـرای مـجـاهـدان فـی سـبـیـل اللّه در مـیـدان نـبـرد بـسـیـار کارساز بود؛ چرا که جهاد و دفاع آرامش و قوت قلب بـسیار می طلبد.  خداوند متعال نیز رزمندگان اسلام را توصیه می کند به هنگام برخورد با دشمن ، خدا را بسیار یاد کنند تا پیروز و رستگار شوند. مـجـاهدان صدر اسلام با زنده نگاه داشتن یاد خدا در دلهایشان و مداومت بر آن، بر قوّت و قدرت روحی و معنوی خویش می افزودند. بی گمان اگر روح و جان آنها با یاد و نام خدا لبـریـز نـمـی شـد، از عـهـده آن امـتـحـانـهـای سـخـت و مشکل، پیروز برنمی آمدند. به روایت بسیاری از جداشدگان از گروهک منافقین سرکردگان این فرقه شیطانی همواره از ارزش‌های الهی و انسانی به عنوان آلت دست استفاده کرده و هیچگاه اعتقاد راستینی به توحید، مبدا و معاد نداشته‌اند چراکه اگر جز این بود اخلاص در عمل و یاد مداوم خداوند همچون چراغ راهنمایی است که مجاهدین حقیقی را از افتادن در دام‌های شیطانی در امان نگه می‌دارد.

    ایثار و فداکاری از ارزشهای متعالی اسلامی و به معنای از خود گذشتن و دیگران را بر خود ترجیح دادن اسـت. مـراد از ایـثـار و فـداکـاری ایـن اسـت کـه انـسـان از آنچه خود به آن نیاز دارد، جـوانـمـردانـه بگذرد و به نیازمندان بدهد. از آنجا که انسان طبعا موجودی خود محور است، ایـن کار بسیار مشکل است و لیکن میوه شیرینی دارد که حلاوت آن را تنها مردان مجاهد و فداکار می چشند و می فهمند. خداوند سبحان در قرآن کریم ، ایثار و از خود گذشتگی مؤ منان را در راه پاسداری از دین خود می ستاید و برترین توصیفها و پاداشها را برای آنان قرار می دهد. به روایت تاریخ یکی از ویژگی‌های اصلی فرقه‌هایی مثل گروهک منافقین جایگزین شدن خود به جای خدا بوده است و تمامی تلاش ها نیز در این گروهک تنها برای تثبیت موقعیت نفسانی و شیطانی مسعود رجوی و مریم قجر انجام شده و می شود.

کشتن هزاران زن و مرد و پیر و جوان خوش خدمتی به رژیم صهیونیستی غلتیدن در دامان آمریکا، و هم‌ پیمان شدن با شیاطین، استفاده از همه وسیله‌های غیر شرعی وغیر انسانی از قبیل بمب گذاری و ترور کور حتی در اماکن مقدس از قبیل حرم امام رضا، مساجد، نمازهای جمعه و.. برای رسیدن به اهداف نامشروع خود همگی ویژگی‌هایی منافقینی هست که خود را به اسم مجاهد جازده بودند! ولی سالهاست که به برکت خون شهدا و هزاران انسان بیگناهی که توسط این فرقه شیطانی به شهادت رسیده اند ماهیت آنها برای همه فاش شده و دیگر همه می دانند که منافقین چه موجودات پستی هستند که حتی روی خوارج  زمان امیرالمومنین را نیز سفید کرده اند.
...................
1392/10/05


نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی

ارسال به : فیس بوك

لینک دریافت نوبد رهایی روی موبایل

http://nasimerahaee.mihanblog.com/post/1753

طبقه بندی: آرشیو 92 ،  آشنایی با فرقه رجوی،  دیدگاه،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: خوارج نهروان، گروهک، منافقین، تروریستی، القاعده، طالبان، لشگر جنگوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی