نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

محمدهادی نعمت‌الهی از ساخت مستند «تاوان جنایت» با موضوع سازمان مجاهدین خلق(فرقه تروریستی رجوی )خبر داد.

تاوان جنایت

کارگردان و تهیه‌کننده فیلم مستند «تاوان جنایت» با اشاره به فیلمبرداری بخشهایی از این مستند در کشور عراق، خاطرنشان کرد: بخشی از پژوهش و تحقیقات این مستند در کشور عراق انجام شد. در این مستند ۴۰ دقیقه‌ای علاوه بر مصاحبه با جدا شدگان فرقه رجوی از فیلمهای آرشیوی نیز استفاده شده است.
«تاوان جنایت» مستندی درباره فرقه تروریستی رجوی در عراق

محمدهادی نعمت‌الهی، مستندساز در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، از ساخت مستند «تاوان جنایت» با موضوع سازمان مجاهدین خلق خبر داد و گفت: این مستند هم اکنون در حال تدوین است و بزودی از تلویزیون پخش می‌شود.

وی در مورد موضوع مستند «
تاوان جنایت» که به سفارش گروه مستند معاونت سیاسی صدا و سیما تولید شده است، افزود: این فیلم با پرداختن به سابقه حضور سازمان مجاهدین خلق در عراق به تعامل این سازمان با صدام و جنایت‌های آنها علیه مردم عراق می‌پردازد.

تاوان جنایت

کارگردان و تهیه‌کننده فیلم مستند «تاوان جنایت» با اشاره به فیلمبرداری بخشهایی از این مستند در کشور عراق، خاطرنشان کرد: بخشی از پژوهش و تحقیقات این مستند در کشور عراق انجام شد. در این مستند ۴۰ دقیقه‌ای علاوه بر مصاحبه با جدا شدگان فرقه رجوی از فیلمهای آرشیوی نیز استفاده شده است.

نعمت الهی در پایان با اشاره به تاریچه جنایات منافقین در عراق گفت: این مستند به مهمترین بخش از جنایت این فرقه در خاک عراق و علیه مردم عراق می‌پردازد. «تاوان جنایت» روایتی از حضور منافقین در عراق از اولین روزهای ورود رسمی سازمان مجاهدین خلق به این کشور در سال ۱۳۶۵ تا امروز است.

هابیلیان
1392/10/05


نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی

ارسال به :  فیس بوك

لینک دریافت نوبد رهایی روی موبایل

 http://nasimerahaee.mihanblog.com/post/1753

  
برچسب ها: تاوان جنایت، محمدهادی نعمت‌الهی، فیلم مستند، منافقین در عراق، منافقین، فرقه رجوی، تروریست،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی