نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

یک مقام آگاه گفت: اجساد گروه تروریستی مجاهدین بلاتکلیف بر روی دست دولت عراق مانده و سرکردگان این فرقه سراغی از اجساد کشته شدگان شان نمی گیرند. وی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار اعزامی ایرنا به عراق گفت:این اجساد مربوط به اعضای فریب خورده گروه تروریستی مجاهدین از جمله 10 نفر از مسئولان این فرقه و اعضای شورای رهبری این گروه است که در فراموشخانه اشرف به هلاکت رسیده اند.

دولت عراق و سوژه جدیدی به نام اجساد گندیده مجاهدین

یک مقام آگاه گفت: اجساد گندیده و بدبوی مجاهدین بلاتکلیف بر روی دست دولت عراق مانده و سرکردگان این فرقه سراغی از اجساد کشته شدگان شان نمی گیرند.
 
وی که خواست نامش فاش نشود، روز چهارشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار اعزامی ایرنا به عراق گفت:این اجساد مربوط به اعضای فریب خورده گروه تروریستی مجاهدین از جمله 10 نفر از مسئولان این فرقه و اعضای شورای رهبری این گروه است که در فراموشخانه اشرف به هلاکت رسیده اند.

در جریان درگیری های روز 10 شهریور ماه امسال مردم و مجاهدین عراقی با شماری از ساکنین فراموشخانه اشرف در استان دیالی شماری از اعضای این گروه به هلاکت رسیدند.

مقام آگاه در ادامه گفت: در میان این اجساد جنازه زهره قائمی مسئول مجاهدین در عراق و گیتی گیوه چیان مسئول اطلاعات و عملیات فرقه تروریستی رجوی به چشم می خورد.

این مقام آگاه توضیح داد: همچنین در میان به هلاکت رسیدگان این گروه تروریستی جنازه های خوش نویس مسئول طراحی و برنامه ریزی مجاهدین ،نیکنام(استراتژیست مجاهدین)، سید احمدی (متخصص تخلیه تلفنی و شنود رادیویی)، میترا باقرزاده، ژیلا طلوع، فاطمه کامیاب، مریم حسینی، مجید شیویاری و عظیم نارویی به چشم می خورد.

وی اضافه کرد: همچنین اجساد متعفن رحمان منانی، حسن جباری، سعید اخوان، حسین رسولی، ناصر حبشی، علی اصغر مکانیک، علی محمودی، ابراهیم اسدی، مهدی فتح الله نژاد، علیرضا خوشنویس، محمدرضا صفوی، حمید باطبی، احمد بوستانی، احمد وشاق، قاسم رضوانی، قباد سعیدپور، ناصر سرابی، حسین مدنی، اردشیر شریفیان، فریبرز شیخ الاسلام، ذکریا پورمحمدی، یاسر حاجیان و حسن غلام پور در میان این جنازه ها به چشم می خورد.

برخی منابع آمار اجساد مزبور را 42 و برخی دیگر 50 جسد اعلام می کنند.
 

منبع:  خبرگزاری ایرناطبقه بندی: آرشیو 92 ،  اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان، 
برچسب ها: فراموشخانه اشرف، اجساد گندیده، رحمان منانی، حسن جباری، سعید اخوان، حسین رسولی، ناصر حبشی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی