نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

اردوگاه لیبرتی در عراق مورد اصابت چندین موشک قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری رویترز روز پنجشنبه (92/10/05) پایگاه لیبرتی محل استقرار اعضای فرقه تروریستی رجوی مورد اصابت چندین موشک قرار گرفت که در طی این حمله سه نفر به نامهای
محمود برنافر، محمدجواد صالح تهرانی و عباس نامور جان خود را از دست دادند ...

کمپ لیبرتی بغداد

رویترز خبر داد: حمله موشکی به کمپ لیبرتی بغداد


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، به نقل از خبرگزاری رویترز روز پنجشنبه پایگاه لیبرتی محل استقرار گروهک تروریستی منافقین مورد اصابت چندین موشک قرار گرفت که در طی این حمله سه نفر از اعضای گروهک منافقین به هلاکت رسیده و چند نفر به طور جدی زخمی شدند.
 
یکی از سخنگو های این گروهک در پاریس تایید کرد که سه نفر از اعضای این گروهک در این کمپ کشته شدند.
 
گروه شبه نظامی المختار مسئولیت این حمله را بر عهده گرفته است.

منابع پلیس تایید کردند که کمپ لیبرتی مورد حمله موشک قرار گرفته و چهار نفر از مجروحان به بیمارستانی در غرب بغداد منتقل شدند.
 1392/09/06
نوید رهایی


در همین رابطه:

 «جیش المختار» مسئولیت حمله به پایگاه منافقین در عراق را بر عهده گرفت
حمله موشکی به پایگاه منافقین در عراق 3 کشته و 50 مجروح بر جای گذاشت و «جیش المختار» مسئولیت این حمله را برعهده گرفت. . . .


به گزارش خبرنگار بین الملل برنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، ناصر بندر، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری عراق گفت: 3 راکت پایگاه لیبرتی، محل استقرار موقت منافقین در نزدیکی فرودگاه بغداد اصابت کرده و این حمله 3 کشته و 50 مجروح برجای گذاشت.


این در حالی است که اعضای گروهک منافقین در حال حاضر به طور موقت در پایگاه لیبرتی مستقرند و در انتظار مجوز انتقال به یک کشور ثالث هستند.

پس از این حمله، این سازمان بیانیه ای منتشر کرد و طی آن مدعی شد که دهها موشک در نیمه شب به کمپ آنها شلیک شده که بر اثر آن 3 نفر از اعضای این گروهک کشته شدند.

جنیفر ساکی ، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا، در واکنش به این حمله ضمن محکوم کردن آن، گفت: واشنگتن با سازمان ملل و مقامات عراقی در این زمینه هماهنگ است و از دولت عراق خواست اقدامات لازم را برای تامین امنیت پایگاه لیبرتی انجام دهد.

رویترز در گزارشی آورده است گروه «جیش المختار» مسئولیت این حمله را برعهده گرفته و رئیس آن مدعی شده است که آنها 20 موشک کاتیوشا و خمپاره به لیبرتی شلیک کردند.
....................

طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  آرشیو 92 ،  لیبرت نیوز،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی، 
برچسب ها: پایگاه لیبرتی، المختار، رویترز، حمله موشکی، محمود برنافر، محمدجواد صالح تهرانی، عباس نامور،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی