نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

نوام چامسکی با بیان اینکه آمریکا و اسرائیل از جنگ و درگیری میان سوری ها خوشحالند، گفت: اگر واشنگتن و تل آویو خواهان سقوط نظام بشار اسد هستند، راه های دیگری غیر از ارسال سلاح و خمپاره به سوریه را در اختیار دارند.
چامسکی:برای جهان عرب،امریکاتهدیداست نه ایران

نوام چامسکی، استاد دانشگاه ام آی تی و منتقد سرشناس سیاست های واشنگتن در مصاحبه با یک روزنامه اسپانیایی درخصوص اوضاع سوریه تاکید کرد: آمریکا و اسرائیل اهمیتی برای پیروزی مخالفان سوریه قائل نیستند، اما از دیدن کشته شدن سوری ها و درگیری میان آن ها بسیار خوشحالند.

وی در ادامه افزود: اگر اسرائیل و آمریکا خواهان سقوط نظام بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه هستند، آن ها وسایل دیگری غیر از فرستادن سلاح و خمپاره به سوری را در اختیار دارند.

چامسکی تاکید کرد: این کافی است تا اسرائیل به نیروهای نظامی اش در تپه های جولان دستور دهد که وارد عمل شوند و در این صورت دولت سوریه ناچار خواهد بود تا نیروهایش را در جنوب به حرکت درآورد و این به شورشیان آزادی عمل می دهد.

وی اظهار داشت این اقدام تاکنون انجام نگرفته است چرا که سقوط نظام بشار اسد برای اسرائیل مساله مهمی نیست.

چامسکی همچنین درخصوص مخالفت برخی کشورها با برنامه هسته ای ایران و تهدید دانستن آن برای صلح جهانی گفت: ساکنان ایران دیدگاه ها و فرهنگی قوی دارند و جهان عرب، آمریکا و اسرائیل و نه ایران را تهدید واقعی می داند.

چامسکی حل مساله گسترش نیروی هسته ای در خاورمیانه را تنها از طریق ایجاد منطقه ای خالی از سلاح هسته ای در منطقه میسر دانست و افزود: چنین پیشنهادی از دوره گذشته از سوی مصر و برخی کشورهای منطقه مطرح بوده است، اما متاسفانه تاکنون تحقق نیافته است.

ایسناطبقه بندی: آرشیو 92 ،  دیدگاه، 
برچسب ها: چامسکی، ایران، آمریکا و اسرائیل،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی