نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مریم رجوی تنها راه واقعی برای جلوگیری حمله به ساکنان کمپ لیبرتی را انتقال بلادرنگ همه آنها به آمریكا حتی به طور موقت و در یك مكان موقت است. همچنین برگرداندن تی وال، جان پناه سیمانی، انتقال كلاه و جلیقه های ایمنی و تجهیزات پزشكی از اشرف، اجازه سازندگی و دو لایه كردن سقف بنگالها در لیبرتی و افزایش مساحت آن،  ورود كلاه و جلیقه ایمنی، پارچه و كیسه گونی، بذرگیاهان و درختان را خواستار شد.
نگاهی به حمله موشكی پنجم دی 92 به کمپ لیبرتی

هنوز چند روزی از پایان اعتصاب غذای تبلیغاتی فرقه رجوی نگذشته که اخبار ضد نقیضی پیرامون تهاجم موشکی و خمپاره ای به کمپ لیبرتی و حتی تکذیب آن شنیده می شود.

شامگاه پنج‌شنبه پنجم دی‌ماه 92 (۲۶ دسامبر2013) ساعت 21 و 15 دقیقه به وقت محلی، در چهارمین حمله موشكی 3 نفر کشته و 71 تن مجروح و مصدوم شده اند. اسامی کشته های تهاجم موشكی عبارتند از:  محمد جواد صالح تهرانی، محمود برنافر و خلق عباس نامور

این چهارمین حمله موشكی به كمپ لیبرتی در سال 2013 است. در اردوگاه لیبرتی که یک اردوگاه قدیمی نیروهای نظامی آمریکا است سه هزار نفر از اعضای فرقه مجاهدین خلق به‌سر می‌برند.


وزارت كشور مالكی هدف قرار گرفتن لیبرتی و تلفات انسانی را تكذیب می‌كند. وزارت كشور عراق كه تحت كنترل شخص مالكی است، امروز (جمعه 6دی) در یك خبر هدف قرار گرفتن كمپ لیبرتی را تكذیب كرد.
المدی پرس نوشت: وزارت كشور «تكذیب كرد كه موشكهای كاتیوشایی كه دیروز به فرودگاه بین المللی بغداد شلیك شد مخالفان ایرانی را هدف قرار داده باشد».

سخنگوی وزارت كشور گفت: «این موشكها در یك منطقه خالی در نزدیكی فرودگاه سقوط كرده، هیچ تلفات جانی وجود نداشته است و تحقیقات برای شناختن طرفی كه هدف قرار گرفته جریان دارد».

خبرگزاری آسوشیتدپرس از بغداد و به نقل از «یك مقام امنیتی» تأكید كرد كه كمپ لیبرتی هدف راكت قرار گرفته است و رویترز نیز نوشت: «منابع پلیس تأیید كردند كه كمپ هدف خمپاره قرار گرفته و گفتند كه چهار ایرانی مجروح به یك بیمارستان در غرب بغداد منتقل شده‌اند».

از طرفی "واثق البطاط"، فرمانده گروه شبه‌نظامی شیعی به نام “ارتش مختار” مسئولیت این حمله را بر عهده گرفت. واثق البطاط گفت: این گروه “۲۰ راکت کاتیوشا و خمپاره به سوی اردوگاه لیبرتی پرتاب کرده است”.

مریم رجوی تنها راه واقعی برای جلوگیری حمله به ساکنان کمپ لیبرتی را انتقال بلادرنگ همه آنها به آمریكا حتی به طور موقت و در یك مكان موقت است. همچنین برگرداندن 17500 تی وال، جان پناه سیمانی، انتقال كلاه و جلیقه های ایمنی و تجهیزات پزشكی از اشرف، اجازه سازندگی و دو لایه كردن سقف بنگالها در لیبرتی و افزایش مساحت آن،  ورود كلاه و جلیقه ایمنی، پارچه و كیسه گونی، بذرگیاهان و درختان را خواستار شد.

در چنین شرایطی مرگ جانباختگان، زخمی و مصدوم شدن ساکنان کمپ لیبرتی همانا نتیجه کارشکنی، بی توجهی و استمرار نقض حقوق اعضای گرفتار در فرقه مجاهدین به رهبری و سرکردگی مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو است.
تنها راه حل نجات ساکنان لیبرتی، تعیین تکلیف، انتقال و اخراج سریع آنها از عراق است.
پرونده سیاه
......................
1392/10/10
 

 طبقه بندی: آرشیو 92 ،  نگاه،  لیبرت نیوز، 
برچسب ها: حمله موشكی، لیبرتی بغداد، منافقین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی