نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

المیاحی با اشاره به مشارکت گروهک تروریستی منافقین در عملیات‌ ترور شخصیت‌های سیاسی ، دینی ، عشایری و علمی عراق پس از سال 2003 ،افزود شهروندان این کشور همچنان بر اخراج این گروهک تروریستی از خاک کشور خود تاکید دارند. عضو کمیسیون دفاع و امنیت پارلمان عراق ،عناصر گروهک تروریستی منافقین را عضو مافیای جهانی توصیف کرد.

 

تروریست

عناصر گروهک تروریستی منافقین؛ عضو مافیای جهانی

«عدنان المیاحی»،عضو کمیسیون دفاع و امنیت پارلمان عراق با اشاره به حمایت برخی طرف های غربی - منطقه ای از جمله آمریکا،عربستان و قطر از منافقین ، گفت بسیاری از کشورهای اروپایی با هرگونه پناهندگی به عناصر گروهک تروریستی منافقین که عضو مافیایی جهانی و تحت پیگرد پلیس بین الملل ( اینترپل ) هستند،مخالفند.
 
المیاحی با اشاره به مشارکت گروهک تروریستی منافقین در عملیات‌ ترور شخصیت‌های سیاسی ، دینی ، عشایری و علمی عراق پس از سال 2003 ،افزود شهروندان این کشور همچنان بر اخراج این گروهک تروریستی از خاک کشور خود تاکید دارند.
 
پس از اعتراض مکرر شهروندان و مسوولان عراقی به خاطر استقرار گروهک تروریستی منافقین در پایگاه "اشرف" در استان شرقی دیاله، براساس توافق عراق با سازمان ملل متحد در سال 2011، حدود سه هزار نفر از عناصر این گروهک برای خروج از این کشور، به طور موقت در پایگاه لیبرتی اسکان داده شده اند.
 
گروهک تروریستی منافقین ، عامل قتل هزاران نفر از شهروندان و مسوولان ایرانی و همچنین عراقی است.

خبرگزاری آریا

14 دی 92

...........................

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی

ارسال به :  فیس بوك

لینک دریافت نوبد رهایی روی موبایل

 http://nasimerahaee.mihanblog.com/post/1753
طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  پارلمان عراق، 
برچسب ها: عدنان المیاحی، مافیایی جهانی، منافقین، پارلمان عراق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی