نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

رجوی هم چنان که در پیام 9 دی می گوید، کشاکش با خانواده ها، یونامی و صلیب سرخ را نبردسرنگونی می داند و لذا لجاجت وی را باید به حساب آن گذاشت که هنوز می خواهد خود را در مسیر مبارزه برای سرنگونی نشان دهد. پیام رجوی نشان می دهد که وی به شدت از لحاظ روانی آشفته است تا آنجا که قادر نیست که اوضاع وخیم فرقه اش را در عراق ببیند و دست وپا زدن برای زنده ماندن را نبرد سرنگونی می داند!

توطئه چینی باندرجوی برای خانواده ها؛

مجاهدین همچنان حقوق فردی اعضای را زیرپا می گذارند


ایران دیدبان

درخواست خانواده های اعضای مجاهدین از رهبری این گروه تروریستی برای اعلام اسامی مجروحان، با واکنش شدید گشتاپوی باند رجوی روبرو شد و مضحک این که به روال معمول با متهم نمودن خانواده ها به عوامل اطلاعات، مدعی شدند که این درخواست «گردآوری اطلاعات جزیی تاکتیکی و عملیاتی از نتایج حمله 5 دی، برای طراحی دقیقتر حملات بعدی و گرفتن شهید و مجروح بیشتر» محسوب می شود!(1)
ادعایی که مضحک و بی ربط بودنش، چنان آشکار است که فقط می تواند از طرف «کمیسیون امنیت و ضد تروریسم» رجوی طرح شود و اصلاً و ابداً در دنیای واقعی، معنا و مفهومی ندارد.
گشتاپوی باند رجوی در یک سناریوی علمی - تخیلی دیگر، هراس و نگرانی خود را از درخواست خانواده ها برای اعلام اسامی مجروحان و تلاش آنها برای دیدار با فرزندانشان (2)را این گونه منعکس کرده است(3):
«از وظائفی که در طرح جنایت بار موشکی برای وزارت اطلاعات مشخص شد، بسیج یکی از ارگانهایش بنام انجمن نجات در داخل و عوامل و پاسداران سیاسی اش در خارج را حول اهداف زیر است:
1- انجمن نجات خانواده های مجاهدین در لیبرتی را برای پیش برد خط انحلال تشکیلات مجاهدین و به ندامت کشیدن آنها بکار بگیرد؛ با این سناریو که آنها را نگران فرزندانشان کرده و امکان مسافرت آنها را به عراق و برای ملاقات با مجاهدان لیبرتی البته در مکانی که وزارت اطلاعات و کمیته سرکوب لیبرتی تعیین میکند، فراهم آورد.
2- تلاش کند اسامی مجروحین را بدست آورد و بطور خاصخانواده مجروحین را وادار کند که خواهان آوردن اقوام مجروحشان به ایران برای معالجه شوند.
3- عوامل وزارت اطلاعات یک کُر هماهنگ به ظاهر در حمایت از لیبرتی شروع کرده و خواهان موارد زیر از رهبری مجاهدین شوند:
- از رهبری مجاهدین بخواهند که اسامی کامل مجروحین را اعلام کنند.
- از رهبری مجاهدین بخواهند برای اینکه کشورها باز اسکان مجاهدین را بپذیرند، انحلال مجاهدین را اعلام و به مراکز بین المللی اطلاع دهید!
- بنام خانواده های مجاهدین نامه هائی به یونامی، کمیساریا، صلیب سرخ نوشته شود که آنها به مجاهدین فشار بیاورند که با خانوادهایشان، در محلی تحت کنترل عوامل وزارت اطلاعات در عراق ملاقات کنند.»
کاملاً مشخص و محرز است که رهبری مجاهدین به شدت از ارتباط خانواده ها با یونامی و صلیب سرخ نگران است و این نگرانی جز به این دلیل نیست که از برهم خوردن طرحهایش برای سنگ اندازی در مسیر انتقال آنان به کشور ثالث می هراسد، طرحهایی که در نهایت با هدف حفظ و ادامه بقای تشکیلات این گروه برنامه ریزی شده است.
البته رجوی هم چنان که در پیام 9 دی می گوید، کشاکش با خانواده ها، یونامی و صلیب سرخ را نبردسرنگونی می داند و لذا لجاجت وی را باید به حساب آن گذاشت که هنوز می خواهد خود را در مسیر مبارزه برای سرنگونی نشان دهد. پیام رجوی نشان می دهد که وی به شدت از لحاظ روانی آشفته است تا آنجا که قادر نیست که اوضاع وخیم فرقه اش را در عراق ببیند و دست وپا زدن برای زنده ماندن را نبرد سرنگونی می داند!
از سوی دیگر تقلای رجوی برای جلوگیری از سرنگونی تشکیلاتش و ترس از ریزشهای گسترده تر نیروها، که آشکارا جوهره این لجاجت را پرکرده است، تردیدی برای ناظران بین المللی، باقی نگذاشته است که چنین رویکردی صرفاً صنفی و براساس منافع فردی رجوی است و مطلقاً ربطی به مسائل حفاظتی و امنیتی ساکنان کمپ لیبرتی ندارد.
تهاجم رجوی به خانواده ها و نادیده گرفتن ابتدایی ترین حقوق خانواده ها و به طریق اولی اعضای این گروه، این سوال را همیشه و همواره برای ناظران بین المللی به وجود آورده است که اگر دم زدن رجوی از حقوق اعضای این گروه واقعی است، چرا اجازه نمی دهد خانواده ها با فرزندانشان دیدار کنند، حقی که در تمام اسناد حقوق بشردوستانه و از جمله تفاهمات مربوط به تعیین وضعیت اعضای این گروه در عراق تصریح شده است.
 
---------------------------
 
1- اطلاعیه شورای ملی مقاومت
2- راخوان زهرا سادات میرباقری برای اعلام اسامی زخمی ها
3- اهداف رژیم ملایان از حمله موشکی به لیبرتی

......................
۱۳۹۲/۱۰/۱۴ طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  خانواده اسرای فرقه رجوی، 
برچسب ها: خانواده ها، توطئه چینی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی