نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

من سوالم از سران مجاهدین خصوصا شخص رجوی اینست که آخر شما چگونه سازمان خلقی و مردمی هستید که اجازه ندادید محمود بتواند ولو یک تماس تلفنی با خانواده خودش داشته باشد!؟ آیا این انسانیت است؟ پدرمان که بیش از یک دهه در چشم انتظاری فرزندش بدرود حیات گفت و لیکن مادرم با وجود سالمندی و بیماری شدید یک لحظه از یاد محمود غافل نمی شد و همیشه نگاهش به تلفن یا درب خانه بود شاید که خبری از دلبندش بگیرد.

محمود برنافر

خانواده محمود برنافر از قربانیان رجوی اقامه دعوی می کنند


ملاقات با خانواده محمود برنافر از قربانیان رجوی:

 
آقای حسن برنافر متعاقب به اطمینان رسیدن از درگذشت تاسفبار برادرش در حمله موشکی به زندان ساخته و پرداخته رجوی در کمپ موقت لیبرتی با چشمانی اشکبار گفت:
 "خودم عمل جراحی قلب داشتم و الان نیز قند خون من بشدت بالا است بخاطر همین قضیه فرزندانم مواظب من هستند که وارد مسایل بغرنج و ناراحت کننده نشوم تا متاثر از آن حالم رو به وخامت نرود. محمود 27 سال است که فریب رجوی را خورده بود و از نزد ما رفت و در عراق اسکان یافت در این سالیان دراز ما هیچگونه اطلاعی از وجود یا عدم وجود وی نداشتیم و تقریبا ناامید شده بودیم تا اینکه در ده سال گذشته که انجمن نجات متشکل از جداشده ها شکل گرفت به ما خبر دادند که محمود در کمپ اشرف دیده شده است. من سوالم از سران مجاهدین خصوصا شخص رجوی اینست که آخر شما چگونه سازمان خلقی و مردمی هستید که اجازه ندادید محمود بتواند ولو یک تماس تلفنی با خانواده خودش داشته باشد!؟ آیا این انسانیت است؟ پدرمان که بیش از یک دهه در چشم انتظاری فرزندش بدرود حیات گفت ولیکن مادرم با وجود سالمندی و بیماری شدید یک لحظه از یاد محمود غافل نمی شد و همیشه نگاهش به تلفن یا درب خانه بود شاید که خبری از دلبندش بگیرد. من دیگر طاقت نیاوردم که مادرم تنهایی در خانه بماند وی را نزد خودم آوردم و نگهداری کردم و یک جورهایی مواظبش بودم که یاد و ذکر محمود کمتر اذیتش کند. یادم نمی رود که یکسال قبل از درگذشتش به بیماری فراموشی دچار شده بود و بالکل محمود را فراموش کرده بود. آقای احمدی ببخشید من سرتان را به درد آوردم و احساس می کنم که از درد دل من بشدت متاثر شدید ولی اجازه بدهید جمله آخر را هم بگویم. نمی دانم چه حکمتی بود و چه مشیتی که مادرم مرحومم با وجود بیماری آلزایمر یک شب از خواب بلند شد و بشدت احساس بیتابی می کرد و می گریست. ناز و نوازشش کردم و در آغوشش گرفتم و از سر محبت بوسیدمش. مادرم به یکباره اسم محمود را به زبان آورد و با خیره شدن به درب ورودی اتاق چند بار محمود محمود کرد و گریست..."
 (آقای برنافربا یادآوری خاطرات جگرسوز مادرش بشدت می گریست و من هم متاثر از شنیده ها یاد مادر خودم و صدها پدر و مادری افتادم که به خاطر دوری از عزیزانشان از جانب رجوی ملعون آسیبهای روحی و روانی دیدند و حال دارند می بینند و شمار کثیری از آنان چشم انتظارند و یا که در چشم انتظاری با حسرت در آغوش کشیدن جگرگوشه هایشان جان به جان آفرین تسلیم نمودند و اینجا بود که با تمام وجود هر دو همصدا زیرلب گفتیم: رجوی تف برتو)
بار دیگر ضمن همدردی و تسلیت به خانواده های رنجدیده و داغدار قربانیان رجوی از جمله خانواده محترم برنافر خطاب به نماینده سازمان ملل در امور عراق و کمپ لیبرتی یادآور می شوم که خانواده های مرتبط با انجمن نجات گیلان مستمرا پیگیر انتشار اسامی مجروحان حادثه اخیر هستند و از این بابت بشدت نگران و مضطرب هستند.
 در پایان این دیدار صمیمانه آقای برنافر علیه رجوی اقامه دعوی کرد و از سازمانهای حقوق بشری و وجدانهای آگاه استمداد نمود که رجوی مسبب اصلی مرگ برادرش باید که پاسخگوی اعمال مخرب کنترل ذهن و زندانی کردن اعضایش باشد شاید که بدینوسیله بازماندگان و خانواده های این قربانیان اندکی به آرامش برسند.
16 دی 93طبقه بندی: آرشیو 92 ،  استان ها،  خانواده اسرای فرقه رجوی، 
برچسب ها: محمود برنافر، حسن برنافر، حمله موشکی، اقامه دعوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی