نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

یک تحلیلگر سیاسی عراقی با انتقاد از حضور فرقه تروریستی مجاهدین در عراق گفت: سرکردگان این فرقه تروریستی مجاهدین به علت عدم احترام به تصمیمات سازمان ملل برای خروج از کشور، مسئول جان اعضای گروهک خود هستند و مسئولیت افراد کشته شده نیز با آنها است ...

بی‌احترامی سران فرقه تروریستی مجاهدین به سازمان ملل

"ابراهیم السراجی" تحلیلگر سیاسی عراق در مورد وضعیت فرقه تروریستی مجاهدین گفت: از دولت عراق انتظار داشتیم به شکایت هایی که علیه فرقه تروریستی مجاهدین شده است رسیدگی کند.
 السراجی با یادآوری جنایات فرقه مافیایی مجاهدین در حق دو ملت ایران و عراق اظهار داشت: اخراج فرقه تروریستی رجوی یک خواسته مردمی است زیرا این گروهک یک تشکیلات تروریستی است و تمایلی به حضور آن از سوی مردم وجود ندارد.
 این کارشناس عراقی افزود: مردم عراق خواهان حفظ روابط حسنه با ایران هستند اما حضور مشکوک فرقه تروریستی مجاهدین در کشور باعث تنش در روابط دو کشور خواهد شد.
 السراجی با اشاره به پذیرش مسئولیت خروج این گروهک از عراق توسط سازمان ملل متحد گفت: هدف قرار گرفتن مقر این گروهک تروریستی با موشک دلیلی آشکار بر عدم تمایل عراقی ها برای ادامه ماندن آنهاست.
 السراجی مسئولیت جان عناصر کشته شده گروهک در بغداد را متوجه سرکردگان فرقه مجاهدین دانست و خاطرنشان کرد: سرکردگان این فرقه تروریستی مجاهدین به علت عدم احترام به تصمیمات سازمان ملل برای خروج از کشور، مسئول جان اعضای گروهک خود هستند و مسئولیت افراد کشته شده نیز با آنها است.
هابیلیان
92/10/19طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  اعتصاب غذا،  آرشیو 92 ،  سازمان ملل، 
برچسب ها: ابراهیم السراجی، فرقه تروریستی، سازمان ملل،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی