نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

دستگاه تبلیغاتی رجوی در ادامه عوامفریبی، هیچگاه از دروغبافی و خودبزرگ بینی دست بردار نیست. خلاءِ خیانت به میهن و دشمنی لجام گسیخته با خلق را با تکیه بر بزرگان دیروز و سمبل های مردمی امروز جبران می کند، به خیال اینکه با مکر و فریب می تواند جایگاهی برای خود پیدا کند ...

دیروز صدام امروز امریکا

وجه اشتراک فرقه تروریستی رجوی با سمبل های مردمی در چیست؟

دستگاه تبلیغاتی فرقه انحرافی رجوی در ادامه عوامفریبی مزمنی که ریشه در وجودش دوانده، هیچگاه از دروغبافی و خودبزرگ بینی دست بردار نبوده و نیست. خلاءِ خیانت به میهن و دشمنی لجام گسیخته با خلق را با تکیه بر بزرگان دیروز و سمبل های مردمی امروز جبران می کند، به خیال اینکه با مکر و فریب می تواند جایگاهی برای خود بیابد.
رجوی تابلوی مناسبت ها را در دست گرفته و به میوه چینی و خود انتصابی در بین نام و نشان ستارگان علم و عمل مشغول است. روزی خود را به تختی و دکتر محمد مصدق می چسباند و در حالیکه جز خیانت و جنایت به ایران و ایرانی چیزی در پرونده اش نیست، پرچمدار و ادامه دهنده راه مصدق کبیر می شود، آنهم در شرایطی که دست در دست صدام و لب بر گونه های دیکتاتوری معلوم الحال عراق داشت.
رجوی چون کبک سر در برف جهالت و حماقت فرو برده و از میرزا کوچک خان جنگلی می گوید و به نحوی خود را به آن مبارز نیک نام پیوند می زند، گویی مردم ایران و جهان فرق سیاهی و سفیدی، مبارز و تروریست ضد ملی و مردمی را نمی دانند.
از شاعر و کاتب و رزمنده و دونده، خلاصه هر آنکس که امکان سوء استفاده از نام و نشان و افتخارش می رود، همه در لیست مناسبت های دستگاه تبلیغاتی رجوی قرار گرفته اند، درست مانند سوءِ استفاده از روز کارگر و دانش آموز و دانشجو تا میلاد حضرت عیسی تا موسی و هر مقام و منصب ریز و درشتی که روی آنتن ها و ورد زبان ها باشد.

این روزها بزرگداشت جهان پهلوان غلامرضا تختی است که به طریقی در سایت های وابسته به فرقه مافیایی رجوی جای داده شده و فردا هم نوبت سوژه دیگری است. راستی رجوی ملعون تا کی می خواهد خودفریبی کند؟ چرا وقتی که مردم ایران و جهان به ماهیت ضد بشری و پرونده سیاهش از گذشته تا حال پی برده و واقفند، از انحراف و اشتباه دست بردار نیست؟

در حالیکه با دشمنان خدا و خلق همسو و همصدا شده از دین و ایمان حرف می زند. به صغیر و کبیر رحم نمی کند از حقوق بشر سخن می راند. بویی از انسانیت نبرده ولی خود را سرآمد همه انسان های الهی می داند. وجه اشتراکی با بزرگان دین و دنیا ندارد، ولی خود را صدرنشین همه می خواند. عجب روباه مکار و جانور شیطان صفتی، فکر می کند می تواند برای همیشه به دروغ و دغلش ادامه دهد و بر جای بزرگان تکیه زند.

رجوی هزار پیشه و هیچ کاره ای است که نه سر سیر بوده و نه دم پیاز، فقط معتاد خیالبافی و فضانوردی است، در حالیکه در کره زمین به سختی جای پایی می یابد. در اوج تنفر عمومی و انزجار مردمی خود را حامی خلق می نامد ولی از ترس جبران مکافات و مجازات سالهاست که از خلق گریزان است. به جانیان و آدمربایان، جلاد و رمال و عیاش بیشتر شباهت و وجه اشتراک دارد تا غیر از این جماعت.
فقط کافی است که به مظلوم نمایی های فریبنده این زوج هرزه و ولگرد توجه شود تا بعد به تضاد و تفاوت حرف و عملشان از گذشته تا حال پی برد.

چندی پیش از ایران پا را فراتر گذاشت و نلسون ماندلا را هم هدف قرار داد، البته تا زمانی که ماندلای فقید در قید حیات بود، بارها از سوی فرقه رجوی ترور شخصیت شده بود، ولی به محض اینکه چشم از جهان فرو بست به سراغش رفتند و در وصفش نوشتند! ... چکار می شود کرد، بازماندگان ماندلا به علت شلوغی مراسم سوگواری فرصت نکردند رجوی خیانت پیشه و فرصت طلب را سرجایش بنشانند، هستند گدایان و متکدیانی که به صف عزاداران نزدیک و کاسه گدایی دست گرفته، ابراز همدردی می کنند.

ای کاش رجوی و امثال او از این بیشتر نام و نشان بزرگان و شخصیت های محبوب و مردمی را مورد سوءِ استفاده شخصی قرار ندهند، چون فقط عرض و آبروی خود را می برند. ای مگس عرضه سیمرغ نه جولانگاه توست...
.................
پرونده سیاه

19 دی 92
طبقه بندی: آرشیو 92 ،  آشنایی با فرقه رجوی،  افشاگری،  پرونده، 
برچسب ها: منافقین، پهلوان تختی، مصدق، فریب، رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی