نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

طبق گفته حسن نظام الملک سر دژخیم فرقه رجوی جسد مسعود دلیلی ۲۴ ساعت بعد در محلی که کشته شده پیدا شده یعنی تو ۲۴ ساعت هیچ کس از آن میدانی که جسد دلیلی افتاده بود تردد نکرده؟ چطور یک جنازه می تواند مقداری اسکناس ایرانی را از جیب خود در آورده و کنار جسد خودش بگذارد تا به همه بگوید من جزء مهاجمین بودم ؟

آقای محمد رزاقی

رجوی با درست کردن یک مستند جیمز باندی ثابت کرد مسعود دلیلی بصورت مشکوک در اشرف کشته!

برای شروع شناخت و علت کشته شدن مسعود دلیلی نیازهست مختصری از سابقه نامبرده گفته شود .
 
به نظر می رسد سران فرقه رجوی برای گرفتن کارت شناسایی با نام متسعاراز امریکاییها برای بعضی اعضاء دنبال نیات پلید خود بودند ( هر وقت خواستند جنایتکاری را فراری بدهند و یا ان را قربانی بکنند ) برای این افراد با اسم مستعار کارت هویت گرفته اند .
 
سران فرقه جنایتکار رجوی زمان صدور کارت شناسائی فردی برای مسعود دلیلی با نام مستعار (بهمن افرازه ) کارت گرفته اند و این تعویض اسم نزد امریکاییها حتمآ ؛ حتما؛ باید با Ok سران فرقه می بود چون فرد حق نداشت اسم و فامیلی خودش را عوض کند .
 
اما شخصیت مسعود دلیلی :
 
مسعود دلیلی یکی از فرماندهان تیمهای ترور در داخل کشور بوده :
 
”مسعود دلیلی فرمانده تیم ترور در استان گیلان بود از جمله ترور فرمانده سپاه لاهیجان توسط این تیم مسعود دلیلی انجام شد. وی در سال ۶۳ از زندان فرار و پس از خروج از کشور به عضویت شورای مرکزی منافقین درآمد و سپس مسوول تیم حفاظت، اسکورت به یکی از عناصر مورد اعتماد مسعود رجوی درآمد چنانچه همیشه کلت به کمر در پشت سر رجوی قرار می گرفت”.
 
در این مستند ساخته فرقه رجوی به وضوع دیده میشه سران فرقه برای فریب دادن عراقیها مسعود دلیلی را به سمت عراقیها می فرستند و همان روز برای اثبات اینکه ۲ نفر دیگر هم خواهان خروج هستند آنها را هم روانه مقر عراقیها می کنند ( تا اینجا نقشه کشیده شده توسط سران فرقه بدون هیچ مشکلی پیش می رود !)
 
اما عراقیها وقتی مسعود دلیلی را به هتلی که جدا شده ها در آن مستقر هستند و زیر نظرکمیساریای عالی پناهندگی و یونامی و دولت عراق کنترل می شود می برند مسعود دلیلی اعتراض می کند و نمی خواهد با جدا شده ها در یک محل باشد و فقط ۲ روز در یک اطاق در بسته تنهایی میماند و با هیچ کس حرفی نمی زند ! چرا؟
 
اگر مسعود دلیلی از فرقه رجوی جدا شده بود چرا نمی خواست در هتلی که جدا شده ها زندگی می کردند در آنجا نباشد ؟!
 
مسعود دلیلی چه ماموریتی و یا نقشه ای در سر داشته؟ حتی به بعضی از جدا شده ها همان فحشهایی را میداده که رجوی و دیگر سران فرقه مافیایی رجوی ان فحش ها را برای جدا شده ها بکار می بردند .
 
در ضمن همه جدا شده ها می دانند هر کس از فرقه رجوی جدا می شود سران فرقه رجوی با گماشتن افرادی معلوم الحال قدم به قدم جدا شده ها را در عراق یا اروپا و …تعقیب می کنند و سیستم مافیایی رجوی اطلاعات همه جدا شده ها را دارد هم برای سنگ انداری در مقابل پرونده پناهندگی هم اینکه هر وقت نیاز بود برای ترور جدا شده هایی که جنایات فرقه رجوی را افشاء می کنند اقدام کنند !
 
حال اینجا یک سوال مهم پیش می اید اگر مسعود دلیلی از سال ۹۰ واقعا از فرقه رجوی جدا شده بود چرا شورای دست سازرجوی درطی این ۲ سال یکبار هم اطلاعیه نداد تا به خیال خود ان را بسوزاند؟
 
رجوی که مدعی از همه سیستم رژیم ایران خبر دارد چرا ۲ سال از محل مسعود دلیلی چیزی نگفت در صورتیکه یک عضوء ساده به هر دلیلی می خواهد به نزد خانواده خود بر گردد شخص رجوی ان را در نشست درونی خود اعلام میکند و در سایتهای فرقه هم درج می کند که فلان جدا شده با لیسه پاس ایرانی به داخل کشور برگشته پس چطور شده سران فرقه در مورد مسعود دلیلی ۲ سال سکوت کردند !
 
مطمئن که مسعود دلیلی یکی از افراد یگان فدائی اشرف بوده و سران فرقه با نگه داشتن یک عده از کادرهای حفاظتی رجوی در اشرف مسعود دلیلی برای فریب چند روزی بیرون از اردوگاه اشرف می فرستد و از طریق کانالهای محلی که افراد عراقی بودند و در خدمت طارق الهاشمی و یا صالح مطلک دوباره به اردوگاه اشرف برگردانده شده تا در روز مشخص قربانی صحنه سازی فرقه رجوی شود .
 
البته زمانیکه ما در سال ۲۰۰۸ میلادی از زندان تیف خارج شدیم مسئولین فرقه بطور مشخص مژگان پارسایی یکی از افراد صالح مطلک را که بطورحرفه ای برای فرقه کار می کرد و قبلا هم از فدائیان صدام بوده بنام صالح و کار حفاظتی واطلاعاتی برای فرقه رجوی انجام میداد را دنبال من فرستاد و گفت اخت مژگان گفته بیا اشرف کار داریم که من در جواب گفتم هر جهنمی میروم به ان جهنم ( اردوگاه اشرف) بر نمی گردم این از این نطر یاد اوری کردم که سران فرقه جنایتکار رجوی در هر زمان و مکان دنبال شکار و ضربه زدن به جدا شده ها بوده و هستند
 
دلایل دیگری که ثابت می کند مسعود دلیلی از فرقه رجوی جدا نشده اینکه اگر وی بطور رسمی اعلام جدایی می کرد مثل همه جدا شده ها نزد یونامی و کمیساریای عالی پناهندگی و صلیب سرخ و مقامات عراقی در بغداد به ثبت می رسید تا مراحل مصاحبه با کمیساریای عالی پناهدگی برای تعیین موقعیت پناهندگی همچون سایر جدا شده ها طی می شد .
 
اما نکات جالبی که در فیلم مستند ساخته فرقه جنایتکار رجوی کشته شدن مشکوک مسعود دلیلی را به نمایش می گذارد .
 
در این فیلم حسن نظام الملک یکی از سر دژخیمان رجوی با صحنه سازی های جیمز باندی سعی می کند کشته شدن مسعود دلیلی را کار مهاجمین نشان بدهد !
 
در صورتیکه طبق گفته حسن نظام الملک سر دژخیم فرقه رجوی جسد مسعود دلیل ۲۴ ساعت بعد در محلی که کشته شده پیدا شده یعنی تو ۲۴ ساعت هیچ کس از آن میدانی که جسد دلیلی افتاده بود تردد نکرده؟
 
چطور یک جنازه می تواند مقداری اسکناس ایرانی را از جیب خود در آورده و کنار جسد خودش بگذارد تا به همه بگوید من جزء مهاجمین بودم ؟
 
بنا به گفته خیلی از جدا شده ها زیر پیراهنی که تن مسعود دلیلی بوده از همان زیر پیراهنهایی هست که در اردوگاه اشرف به نفرات می دادند و شلوار سبز سیر دوخت شرکتهای عراقی هست که برای ارتش دست ساز رجوی در بغداد می دوختند !
 
پولهایی که نزد جسد مسعود دلیلی گذاشته شده ۲۴ ساعت کنار جسد قرار داشته پس چرا این اسکناسها یک میلی متر هم به بجا نشده که هیچ پولها به همان صورت تا شده نزد جسد مانده ایا این نشان دهنده این نیست که سران فرقه بعد کشتن مسعود دلیلی اسکناسهای ایرانی برای گرفتن فیلم کنار جسد گذاشته باشند؟
 
نکته اخر اینکه مرده مسعود دلیلی برای دولت عراق و رژیم ایران یک پاپاسی هم ارزش نداشت اگر مسعود دلیلی واقعا از فرقه رجوی جدا شده بود به ایران رفته بود با توجه به موقعیت و مسئولیتی که مسعود دلیلی داشت می توانستند بهترین تبلیغات از مسعود دلیلی برای افشاء جنایات رجوی و نشان دادن چهره رجوی بهره ببرند .
 
پاریس : محمد رزاقی
 

دهم ژانویه ۲۰۱۴طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده، 
برچسب ها: مسعود دلیلی، مرگ مشکوک، اشرف،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی