نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 23 دی 1392
احتمال خشک و خالی و وعده ی سرخرمنی، قول انتقال سرپایی آب و نان نمی شود و علاج درد رجوی ها نیست. سران فرقه اگر به این امید کارشکنی کنند و در مسیر انتقال افراد به خارج از عراق سنگ اندازی نمایند، باز به جایی نمی رسند. سرانجام کاسه صبر عراقی ها لبریز می شود و به سر و روی زندانیان بدبخت موشک و خمپاره می بارند تا شاید از خواب غفلت بیدار و چاره ای برای ترک عراق بیابند ...


انتقال و اخراج فرقه رجوی از عراق
احتمال اسکان رجوی ها در آنسوی کره خاکی

تاکنون اخبار بسیاری پیرامون نقل و انتقال قبیله ی ترور (فرقه مافیایی رجوی) به گوش رسیده که از شرق تا غرب عالم را در بر گرفته اند. روزی کوچ اشرفی ها به مرز اردن و فردایش چادرزنی آنها در صحرای سینا و احتمال کپرنشینی اشان در جنوب آفریقا؛ عده ای گفتند: 800 نفر از آنها دارای پاسپورت پناهندگی و اقامت در اروپا را دارند که ظاهراً دروغ بود. باز خبر آمد که 1700 نفر از اشرفی های درمانده و خسته تقاضای بازگشت به ایران را دارند که با توجه به سرکوب توأم با تبلیغات بازدارنده رجوی خبری از جدایی و رهایی آن دسته هم نیست، تا وقتی که اعضای فرقه در اشرف بودند افرادی تحت تأثیر تبلیغات و عواطف خانواده ها اقدام به فرار و جدایی کردند که آن فرصت طلایی هم از دست رفت و می بینیم چگونه در زندان بی در و پیکر لیبرتی گرفتار شده و خمپاره می نوشند، حتی خبر آمد که فرقه مجاهدین می خواهند به مصر بروند و کلیه شیخ نشین های منطقه و از حوزه خلیج فارس تا عربستان سعودی (آل ترور) نیز در لیست بودند.

از کویت گرفته تا اتیوپی و حبشه، برود تا چچن و اینگوش و دور بزند تا مینی کشورهای اروپایی همه تعارف دروغ "بفرمایید تروریست" دادند، ولی در بین آنها آلبانی آنهم به سفارش آمریکا 210 نفر را پذیرفت و بعد آلمان نیز قول پذیرش 70 نفر را داد و انگلیس (دوست قدیمی تروریست ها) وعده پذیرش 17 نفر را داد، که در مجموع رقم ناچیزی حدود 8 درصد کل ساکنان اشرف و لیبرتی را شامل می شد، مابقی علاف و بلاتکلیف در لیبرتی مانده اند تا کی نوبت خمپاره خوریشان فرا رسد. عجب مصیبتی و عجب آشفته بازاری!؟

بنابراین احتمال خشک و خالی و وعده ی سرخرمنی، قول انتقال سرپایی آب و نان نمی شود و علاج درد رجوی ها نیست. سران فرقه اگر به این امید کارشکنی کنند و در مسیر انتقال افراد به خارج از عراق سنگ اندازی نمایند، باز به جایی نمی رسند. سرانجام کاسه صبر عراقی ها لبریز می شود و همانطوریکه به دفعات دیدیم به جای میزبانی و مهمان نوازی، حمایت و نگهداری، به سر و روی زندانیان بدبخت موشک و خمپاره می بارند تا شاید از خواب غفلت بیدار و چاره ای برای ترک عراق بیابند.
شنیدن خبری پیرامون احتمال اخراج و اسکان فرقه ترور پیشه مجاهدین در رومانی و یا هر ناکجا آبادی در آنسوی کره خاکی خوب است. ای کاش هرچه زودتر عملی شود و قال قضیه کنده شود. البته اگر مسعود و مریم رجوی بگذارند، کوتاه بیایند و مانع تراشی نکنند.

رجوی حاضر نیست فروپاشی و انحلال فرقه اش را ببیند، تمام تلاش و تقلای او حفظ چارچوب تشکیلات شیشه ای است که به محض تکان خوردن می شکند و تیکه تیکه می شود. پس تا می تواند ولو به بهای دست به یقه شدن با بان کی مون و عامل رژیم خواندن اوباما، اخراج ساکنان لیبرتی را به عقب می اندازد. یک روز بیشتر در عراق ماندن یعنی یک روز عمر بیشتر فرقه، شیشه عمر رجوی به ماندن در عراق بسته است. برود و تکان بخورد یعنی فاتحه ...، تمام می شود و زنگ پایان چند دهه خیانت و فریبکاری و جنایتش در منطقه به صدا در می آید. پس دست و پا زدن، جیغ بیهوده کشیدن، زمین و زمان را بهم دوختن مریم بانو برای ادامه بقای اوست. ادامه برده داری و فعالیت تروریستی و ضد مردمی؛ همین است و غیر از این نبوده و نیست.
بیچاره رجوی، ضعیف و ذلیل در سوراخ خزیده، چشم امید به آمریکا دوخته تا شاید جای پایی در آنسوی کره زمین آنهم در رومانی برایش پیدا کند.

نویسنده: رهنما
.........................................
منبع: پرونده سیاه
آدرس منبع: http://www.theblackfile.com
طبقه بندی: آرشیو 92 ،  لیبرت نیوز،  اخراج و انتقال،  نگاه، 
برچسب ها: منافقین مجاهدین، اسكان منافقین، اخراج تروریست عراق رومانی، لیبرتی رومانی، پرونده سیاه،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی