نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 24 دی 1392
حمله موشکی به لیبرتی، چهار نفر دیگر از ساکنین لیبرتی را به کام مرگ فرو کشید. بنا بر اظهار نظر فرقه رجوی،" دو نفر از آنان به دلیل سکته در جریان موشک باران ، کشته شده اند".  این سکته ها  که به دلیل ترس بوجود آمده است، به خودی خود گویای اوضاع اسیران فرقه رجوی در لیبرتی است. برای این اشخاص شنیدن صدای موشک و خمپاره، امری جدید و تجربه نشده ای نبود! پس سکته به چه دلیل؟


نوید رهایی

اسیرانی در پس دیوارهای سرد بتونی لیبرتی

اعتصاب غذای مسخره رجوی در لیبرتی ، با هدف آزادی 7 گروگان ادعا شده ، شروع و بعد از مدتی در سیاه چاله های لابی های اروپایی و آمریکایی گم شد . و بعد از اینکه اشتهای آنان با پول های باد آورده فرقه رجوی کمی فرو نشست . به بهانه ای واهی، حکم دادگاه اسپانیا را نشان پیروزی  قلمداد کردند . خبری که برای آن عده که در پس دیوارهای سرد بتونی لیبرتی ، افقی جز آسمان غم زده و غبار آلود مناسبات تشکیلاتی فرقه ای را نمی توانند ببینند ، جلوه ای موجه به خود گرفت . و رقص پرچم های رنگارنگ و هیاهوهایی به نفس افتاده ، پایان  شوی  برنامه ریزی شده رجوی بود .

حمله موشکی به لیبرتی ، چهار نفر دیگر از ساکنین لیبرتی را به کام مرگ فرو کشید. بنا بر اظهار نظر فرقه رجوی ،" دو نفر از آنان به دلیل سکته در جریان موشک باران ، کشته شده اند ".

 این سکته ها  که به دلیل ترس بوجود آمده است ، به خودی خود گویای اوضاع اسیران فرقه رجوی در لیبرتی است . برای این اشخاص شنیدن صدای موشک و خمپاره ، امری جدید و تجربه نشده ای نبود !
پس سکته به چه دلیل؟

*آیا این به دلیل این نیست که ظرفیت های درونی افراد به حدی رسیده است که تاب تحمل شوک های محتمل را ندارند؟
*آیا به این دلیل نیست که این افراد با توجه به چشم اندازی که فرقه ، بطور مستمر برای آنها ترسیم می کند ، امید به زندگی را از دست داده باشند؟
 * آیا این سکته ها ، تسویه درونی است ؟
* آیا فرقه رجوی به روال گذشته ، برای خلاصی از چالشهایی که افشاگریهای جداشده ها و پیگیری خانواده های اسیران در لیبرتی ، برایش بوجود آوره اند ، با خون و خون ریزی قصد منحرف کردن اذهان به سمت و سویی دیگر را دارد ؟

شخصا ، نظرم این است که تمام گزینه ها محتمل است .
به هر حال ،  موضوع اول و دغدغه همیشگی خانواده هایی که اسیری را در لیبرتی دارند این است که چرا این اسیران از عراق خارج نمیشوند و پروسه نقل و انتقال آنان که زیر نظر سازمان ملل است ، حرکتی ندارد ؟
آیا به جای این همه هزینه برای جلسات و شخصیت های متعدد اروپایی که دور هم جمع شوند و دولت و حکومت عراق ، سوریه ، و... را محکوم کنند .

 بهتر نبود ، این تجمعات و جلسات بر پایه فشار و راه یابی به منظور گزینش این اسیران توسط دولت های اروپایی و آمریکایی صورت می گرفت .

حسینی
..........................
منبع:  انجمن نجات مرکز تهران
24 دی 92
طبقه بندی: آرشیو 92 ،  لیبرت نیوز،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: لیبرتی، اسرای فرقه رجوی، حمله موشکی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی