نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

خبرنگاران رسانه های مختلف جمهوری اسلامی ایران برای نخستین بار وارد مقر 49 مخفیگاه فوق سری مسعود رجوی و مریم عضدانلو معروف به مریم رجوی شدند و این مقر فوق سری را زیر ذره بین خود قرار دادند.


روایت دوربین رسانه ملی از مخفیگاه مخوف /فیلم

دانلود فیلم در ادامه مطلب
رازهای مخوف اشرف

فیلم/ از استودیو منافقین برای حمایت از فتنه ۸۸ تا تقدیر عضو جداشده از رهبر انقلاب

دوربین مستند «مقر ۴۹» با حضور در پادگان اشرف و گفت‌وگو با برخی جداشدگان سازمان مجاهدین خلق(منافقین)، از اقدامات کثیف مسعود رجوی و اطرافیانش پرده برداشت.


دانلود فیلم مقر 49



روایت دوربین رسانه ملی از مخفیگاه مخوف


خبرنگار اعزامی واحد مرکزی خبر به عراق در گزارش خود آورده است: قرارگاه اشرف که از سال1365محل حضور و طرح ریزی های عملیاتی تروریستی منافقین علیه ملت ایران بود، تا شهریور1392در دست گروهک تروریستی منافقین به سرکردگی مسعود رجوی بود.


روایت دوربین رسانه ملی از مخفیگاه مخوف /فیلم


قرارگاه اشرف از بخش های مختلفی چون، مراکز فرماندهی، سالن های نشست، یگان های استقرار نظامی، گورستان مروارید، زندان ها و شکنجه گاه ها، سوله های تدارکات، زاغه های مهمات، قرار گاه تبلیغات، ستاد داخله و آسایشگاه ها و تعمیرگاه های خودروهای سبک و سنگین تشکیل می شد که افراد تنها می توانستند در یگان های خود تردد کنند و خاکریزها و سیم خاردار های نصب شده در هر یگان نیروهای یگان های مختلف را از یکدیگر جدا کرده بود و هیچ کس حق ورود به یگان دیگر را نداشت.

در پادگان اشرف اعضای گروهک منافقین هیچ اطلاعی از مقر و مخفیگاه سری مسعود رجوی نداشتند. مخفیگاه سرکرده منافقین،20 متر زیر زمین قرار دارد که این مخفیگاه ضد بمب است. همه درهای فولادی آن با سیستم الکترونیکی باز و بسته می شد و تمامی این درها ضد بمب است.

ورودی این مخفیگاه مخوف با شش در تو در تو و کاملا زرهی آغاز می شود و سپس اتاق ها و سالن های مختلفی را تشکیل می دهد.

خبرها حاکی از این است که مسعود رجوی پس از حمله آمریکا به عراق و سقوط صدام، سال های سال در این مخفیگاه زندگی می کرده و دستور عملیات های تروریستی را از این مخفیگاه به نیروهای خود صادر می کرده است.

طرح ریزی برای به شهادت رساندن شهیدان صیاد شیرازی و لاجوردی و همچنین بسیاری از عملیات تروریستی دیگر در شهرهای ایران اسلامی بر اساس اسناد بدست آمده از این مخفیگاه فوق سری هدایت شده است.

جالب این که تنها تعدادی از افراد بلند پایه گروهک منافقین از این مخفیگاه خبر داشتند و هیچ نیروی دیگری محل این مخفیگاه را نمی دانست و حتی فکر می کرد مسعود رجوی خارج از قرار گاه اشرف حضور دارد. مقر و مخفیگاه فوق سری سرکرده منافقین به نام مقر49 و 52 معروف است.

همچنین در ضلع شرق قرارگاه اشرف زندان های مخوفی قرار دارد که مسعود رجوی افرادی را که فکر فرار به سر آنها زده بود یا مخالفتی با گروهک می کردند به مدت دو سال زیر شکنجه های مختلف قرار می داد و سپس این افراد تحویل دولت عراق می شدند که بسیاری از این افراد یا در خود قرار گاه اشرف یا در زندان ابو غریب کشته شدند.

در نقطه ای از  پادگان اشرف به گفته افراد جدا شده از گروهک، تعداد زیادی از پاسداران و رزمندگان اسلام در 8 سال دفاع مقدس زیر شکنجه های منافقین قرار گرفتند و در گورستان جمعی دفن شدند که گروه تفحص شهدای جمهوری اسلامی باید به این منطقه سری بزند.

در شمال پادگان اشرف گورستان مروارید قرار دارد که تعدادی از دفن شدگان در این محل، نیروهای حاضر در عملیات مروارید بودند که با همدستی صدام  به قتل عام کردهای شمال عراق پرداختند.

همچنین تعداد زیادی از افراددفن شده در گورستان مروارید دختران وپسران و زن ها و مردانی هستند که یا به علت مخالفت با مسعود رجوی در پادگان اشرف سر به نیست شدند و یا به دستور جلادان مسعود، قرص سیانور خوردند و یا به علت محدودیت ها و شکنجه ها خود کشی کردند.

همه تجهیزات و اداوت و مهمات این سازمان تخلیه شده و تنها در یکی از قسمت های مرکزی قرارگاه، هنوز بیش از سه هزار خودروی سبک، سنگین و نیمه سنگین که بسیاری از این خودروها صفر کیلومترند، وجود دارد.

به گفته جدا شده هایی از گروهک منافقین، ثروت رجوی بی نهایت بود که تنها قسمتی از درآمد گروهک منافقین فروش درصدی از نفت عراق بود. کمک های مالی کشورهای غربی و به ویژه آمریکا به این گروهک نیز خود جای بحث مفصلی دارد.

بازدیدخبرنگاران از قرار گاه اشرف سه روز به طول انجامید که گزارش مفصل آن و مستند های ساخته شده در شبکه های مختلف سیما پخش خواهد شد. همه خبرنگاران در این جمله هم نظر بودند که" قرار گاه اشرف باید موزه شود".
بولتن نیوز
...........................
نوید رهایی
24 دی 1392


نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی

ارسال به :  فیس بوك

لینک دریافت نوبد رهایی روی موبایل

 http://nasimerahaee.mihanblog.com/post/1753

  





طبقه بندی: آرشیو 92 ،  آشنایی با فرقه رجوی،  اشرف نیوز،  افشاگری،  پرونده،  فیلم و صوت، 
برچسب ها: منافقین، کرد، عراق، مقر 49، مخفیگاه رجوی، فیلم اشرف،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی