نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

دلم نمی خواهد در آینده لیست های منتشر شده از نام های "بقیه" و عکس های کراوات زده ی آنان را که به لنز دوربین چشم دوخته اند و پشت زمینه ای سرخفام دارند ببینم". در زندان مریم واقع در اوور سور اواز پاریس، عکس های پرسنلی برای قربانیان از پیش تعیین شده نقش بر در و دیوارند.
عکس های پرسنلی برای قربانیان از پیش تعیین شده

بعد از سقوطِ صدام دوست و دشمن هشدار دادند که دیگر عراق جای شما نیست و سهمی از آن ندارید. اما رجوی ها اصرار داشتند که در عراق بمانند تا شاید خلا صدام را با ارباب جدید جبران کنند. تشدید سرکوب و خفقان سران فرقه تروریستی رجوی علیه ساکنان اشرف موجب شد تا عده ای فرار کنند.

آقای آرش صامتی پور یکی از این جداشدگان تشکیلات تروریستی با اشاره به سرنوشت مرگبار اعضای این سازمان به دلیل نیت و اهداف شوم رجوی می نویسد: «اخبار مربوط به سازمان (منافقین) را همیشه دنبال می کنم و به دنبال اسامیِ آشنا می گردم و متاسفانه در چند سال اخیر فقط اسامیِ آشنا را در میان کشته شدگان می توان یافت و البته عکس های پرسنلی، مردان کراوات زده و زنان با روسری های سرخ هم همیشه دست به نقد و آماده هستند. گویا در اطلاعیه فقط جای نام خالی است و پس و پیشش از قبل نوشته شده و آماده به انتشار است.»

آقای صامتی پور در حالیکه یکی از دوستانش را به دلیل اصرار ابلهانه فرماندهان خودکامه این گروهک مبنی بر ماندن در اردوگاه از دست داده با اشاره به روابط پشت پرده رجوی و صدام می نویسد: "تا قبل از سقوطِ صدام و در زمانی که من در اشرف بودم، عراقی ها دوستِ مجاهدین (منافقین) بودند و حشر و نشر تا بالاترین سطوح انجام می گرفت، هدیه می گرفتند و هدیه می دادند. بعد از سقوطِ صدام، دوست و دشمن هشدار دادند که دیگر عراق جای شما نیست و سهمی از آن ندارید. اما رجوی اصرار داشت که در عراق بماند و دوستان جدیدی در سطوح بین المللی دست و پا کنند. دولتِ جدید عراق به هزار و یک دلیل این گروهک تروریستی را نمی خواهد و وضعیتِ امنیتی عراق هم هنوز تثبیت نشده است و این محکوم کردن ها کمکی به امیر حائری ها و دیگرانی که در پادگان اشرف و کمپ لیبرتی (الحریه) کشته شده اند نمی کند.

"نمی دانم که چرا تاوان این انتقامجویی ها را باید امثال امیر حائری بدهد، اما این را می دانم که امیر حائری می توانست کشته نشود. دلم نمی خواهد در آینده لیست های منتشر شده از نام های "بقیه" و عکس های کراوات زده ی آنان را که به لنز دوربین چشم دوخته اند و پشت زمینه ای سرخفام دارند ببینم". در زندان مریم واقع در اوور سور اواز پاریس، عکس های پرسنلی برای قربانیان از پیش تعیین شده نقش بر در و دیوارند.

آقای آرش صامتی پور در خاتمه با اشاره به آوارگی فعلی اعضای اغفال شده این فرقه و افشای شهرهای مورد اسکان آنها می نویسد :«تاکنون جمعی از اعضا به آلبانی و آلمان منتقل شده اند. روند خروج آن دسته از اعضای گروهک که قبلا اقامت کشورهای اروپایی همچون فرانسه را داشته اند نیز با تاخیر آغاز شده است که البته فعلا اعضای ارشد تر گروه را پوشش می دهد.

بنظر می رسد هیچ کشوری تمایل ندارد که بصورت جمعی اعضای این گروهک تروریستی را بپذیرد. مصاحبه هایی که سازمان ملل ترتیب داده هم فرد محور است. هر شخص موظف است در مصاحبه به سوالات مشخصی پاسخ دهد.

در این پروسه فرمان ها و خطوط تشکیلاتی می تواند سرنوشت یک فرد را تغییر دهد، پروسه را تسریع کند یا به تعویق اندازد و این همان مشکلی است که جماعت گرفتار این گروهک تروریستی در عراق با آن روبرو هستند.
منبع: پرونده سیاه
آدرس منبع: http://www.theblackfile.com
طبقه بندی: آرشیو 92 ،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: عکس پرسنلی، لیبرتی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی